Wyniki autopsji: 93% zgonów po szczepieniach, jest spowodowane tymi zastrzykami

"Wniosek jest taki, że WSZYSCY szczepionkowcy cierpią na poważne uszkodzenia po każdym zastrzyku. Biorąc pod uwagę ich ciężkość (choroby autoimmunologiczne, nowotwory, powracające utajone infekcje, zakrzepy/udary, uszkodzenia serca itp.), przekłada się to na skrócenie życia, które należy zaliczyć do zgonów spowodowanych szczepionkami".

Niezależne dochodzenie (tu) przeprowadzone przez dr Sucharit Bhakdi i Arne Burkhardt sugeruje, że zdecydowana większość zgonów po "szczepieniu" Covid-19 jest w rzeczywistości spowodowana przez szczepionki. W ramach swojego śledztwa obaj lekarze przyjrzeli się bliżej 15 zwłokom, które według "koronerów" lub prokuratorów nie miały związku ze szczepieniami. Okazuje się, że 14 z 15 przypadków, czyli 93 procent, rzeczywiście zmarło od zastrzyków.

Wszystkie osoby zmarły w okresie od siedmiu dni do sześciu miesięcy po zastrzyku. Ich wiek wahał się od 28 do 95 lat."Najbardziej namierzonym organem było serce (u wszystkich osób, które zmarły), ale inne organy również były namierzane" - pisze Steve Kirsch. "Implikacje są potencjalnie ogromne i skutkują milionami zgonów. Szczepionki powinny być natychmiast odstawione
. Jest to jednak mało prawdopodobne, ponieważ praca Bhakdiego i Burkhardta nie została opublikowana w recenzowanym czasopiśmie. Z tego powodu jest prawdopodobne, że zostanie zignorowana przez społeczność naukową.

Czy naprawdę warto ryzykować?
W tym samym czasie artykuł zatytułowany "On COVID vaccines: why they can't work and irrefutable evidence for their causal role in deaths after vaccination" ("O szczepionkach COVID: dlaczego nie mogą działać i niezbite dowody na ich przyczynową rolę w zgonach po szczepieniach" - document ), zyskuje szerokie zainteresowanie w sieci. Jej ustalenia są po prostu zbyt szokujące, by je zignorować, recenzowane czy nie. W 14 przypadkach śmiertelnych spowodowanych przez szczepionkę zaobserwowano te same problemy zdrowotne. Były to m.in:

- Zapalenie małych naczyń krwionośnych (endotheliitis) charakteryzujące się dużą liczbą limfocytów T i martwych komórek śródbłonka, które są sekwestrowane w świetle naczynia.
- Rozległe okołonaczyniowe nagromadzenie limfocytów T.
- Masywne nacieki limfocytarne z limfocytów T w otaczających tkankach lub narządach nielimfoidalnych.

Prezentacja wideo z wynikami jest dostępna na stronie; Dr. Sucharit Bhakdi. Mikrobiolog, chirurg. Instytut Maxa Plancka., Dr. Burkhardt. Lekarz. Główny patolog 18 lat.

W swoich najnowszych badaniach twierdzą oni, że organy zmarłych "szczepionkowiczów" wykazują dowody na atak autoimmunologiczny i są przyczyną 93% zgonów u osób zaszczepionych. "Zabijają nasze dzieci i osoby starsze". Peter Schimacher, nawiasem mówiąc, przeprowadził swoją własną, niezależną analizę, która doszła do podobnych wniosków. Stwierdził, że 30-40% zgonów po iniekcji jest bezpośrednio spowodowanych przez szczepionkę (RELATED: Nawet amerykańskie Centrum Kontroli i Prewencji Chorób przyznaje, że iniekcje Covid powodują stany zapalne i choroby serca).

Nawet system zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS) jest pełen przypadków osób, które zmarły z powodu tych samych rodzajów zdarzeń sercowych, które zaobserwowano w analizie Bhakdiego i Burkhardta.

"Jeśli wyniki autopsji zostaną potwierdzone przez innych patologów z dodatkowymi próbkami, a także jeśli zostaną połączone z ustaleniami dr Hoffe (>60% odbiorców inokulantu ma podwyższone testy D-dimeru i dowody na krzepnięcie) i dr Cole (wzrost liczby nowotworów po podaniu inokulantu), wyniki analiz dr Hoffe i dr Burkhardta nie są jasne. Cole (wzrost zachorowań na nowotwory po szczepieniu, w tym dwudziestokrotny wzrost zachorowań na raka macicy), jesteśmy świadkami katastrofy o niewyobrażalnych rozmiarach" - ostrzegł cytowany przez Kirscha anonimowy naukowiec, który dla własnej ochrony postanowił zachować anonimowość.

"Wniosek (jeśli poparty większą ilością danych) jest taki, że zasadniczo WSZYSCY odbiorcy inokulantu doznają uszkodzeń, z większymi uszkodzeniami po każdym wstrzyknięciu. Biorąc pod uwagę nasilenie rodzajów uszkodzeń (choroby autoimmunologiczne, nowotwory, powracające utajone infekcje, zakrzepy/udary, uszkodzenia serca, itp.), efekty te przełożą się na skrócenie życia, co powinno być liczone jako zgony z powodu szczepień."

W oparciu o liczby obecnie zgłaszane do VAERS, które są bardzo zaniżone, spekuluje się, że gdy to ludobójstwo zostanie w pełni rozwinięte, dziesiątki milionów szczepionych osób zakończy swój żywot. Okazuje się, że obrażenia i zgony po iniekcji nie są tak rzadkie, jak podają media. W rzeczywistości są one o wiele bardziej powszechne, niż się światu mówi. "Mogą one być w rzeczywistości uniwersalne, o różnym nasileniu i szkodliwości dla każdego odbiorcy" - dodał anonimowy naukowiec. "Czy zmierzamy do sytuacji, w której ~30% bezrobotnych poświęci swoje życie na obsługę tego, co pozostało z infrastruktury gospodarczej i pełnienie funkcji opiekunów dla zaszczepionych?" www-naturalnews.com/…ercent-post-vaccination-deaths-caused-by-jabs.html

Maski maja ogłupiać ludzi aby mniej myśleli i wzięli tą truciznę i żeby chorowali...

Maski celowo nakładane na dzieci, aby je ogłupić, pozbawiając ich mózgi tlenu
Ethan Huff

Nowe badania przeprowadzone na Uniwersytecie Browna wykazały, że dzieci, które są zmuszone do dystansowania się od innych i noszenia maski przez cały dzień w szkole, cierpią na uszkodzenia mózgu i drastyczne spadki IQ. Dr Mark McDonald, psychiatra kliniczny zajmujący się dziećmi i młodzieżą, przytoczył wyniki badań Brown w niedawnym wywiadzie z Cindy Drukier z "The Nation Speaks". Badanie wykazało, że "dzieci urodzone w czasie pandemii mają znacznie obniżoną sprawność werbalną, motoryczną i ogólną sprawność poznawczą w porównaniu z dziećmi urodzonymi przed pandemią." Chodzenie do szkoły "Zoom", konieczność noszenia maski i przymusowa izolacja doprowadziły do "ogólnego pozbawienia kontaktu społecznego, [z] niemożnością zobaczenia twarzy, tkwienia w domu przez cały dzień, [i to] faktycznie spowodowało uszkodzenie mózgu u młodych ludzi", wyjaśnia dalej McDonald podczas programu NTD (NTD jest siostrzaną placówką medialną The Epoch Times). Jeśli chodzi o maski konkretnie, wiemy już, że hamują one pobór tlenu, który jest potrzebny do zdrowej aktywności mózgu. Ci, którzy je noszą, w końcu wdychają przetworzony dwutlenek węgla (CO2) i inne odpady, które uszkadzają tkankę mózgową.

Maski i zamknięcia zabijają nasze dzieci

W innym odcinku wywiadu, prof. Carl Heneghan, dyrektor Centrum Medycyny Opartej na Dowodach Naukowych Uniwersytetu w Oxfordzie, wyjaśnił, że dzieci są również uszkodzone przez ciągłą dietę strachu, która jest pompowana w nich przez rządy i media. Ten "strach, który wpajamy dzieciom", wyjaśnił Heneghan, spowodował u wielu młodych ludzi katastrofalne problemy psychologiczne, z którymi będą musieli się borykać do końca życia. "Zamknięcie szkół przyczyniło się do zwiększenia niepokoju, samotności i stresu; negatywne uczucia z powodu COVID-19 wzrosły wraz z czasem trwania zamknięcia szkoły", stwierdzono dalej w badaniu. "Stwierdzono, że pogarszające się zdrowie psychiczne było gorsze u kobiet i starszych nastolatków". Przez starszych nastolatków, Heneghan odnosi się do dzieci w wieku 12 lat i starszych, które stoją w obliczu rosnącej presji rówieśników, presji społecznej i są znacznie bardziej świadome tego, co się dzieje, niż mniejsze dzieci, które mogą nadal niewinnie podążać za narracją. ... naturalnews.com/…-masks-forced-children-dumb-down-brain-oxygen.html
Radek33
Świadectwa ludzi,którym po szprycy uaktywniła się chorobą nowotworowa, a sam słyszałem w swoim otoczeniu o takim przypadku ,potwierdza tylko to co stwierdzili ci naukowcy:
"Jeśli wyniki autopsji zostaną potwierdzone przez innych patologów z dodatkowymi próbkami, a także jeśli zostaną połączone z ustaleniami dr Hoffe (>60% odbiorców inokulantu ma podwyższone testy D-dimeru i dowody na krzepnięcie)…More
Świadectwa ludzi,którym po szprycy uaktywniła się chorobą nowotworowa, a sam słyszałem w swoim otoczeniu o takim przypadku ,potwierdza tylko to co stwierdzili ci naukowcy:
"Jeśli wyniki autopsji zostaną potwierdzone przez innych patologów z dodatkowymi próbkami, a także jeśli zostaną połączone z ustaleniami dr Hoffe (>60% odbiorców inokulantu ma podwyższone testy D-dimeru i dowody na krzepnięcie) i dr Cole (wzrost liczby nowotworów po podaniu inokulantu), wyniki analiz dr Hoffe i dr Burkhardta nie są jasne. Cole (wzrost zachorowań na nowotwory po szczepieniu, w tym dwudziestokrotny wzrost zachorowań na raka macicy), jesteśmy świadkami katastrofy o niewyobrażalnych rozmiarach"
m.rekinek
"Czy zmierzamy do sytuacji, w której ~30% bezrobotnych poświęci swoje życie na obsługę tego, co pozostało z infrastruktury gospodarczej i pełnienie funkcji opiekunów dla zaszczepionych?"