PiotrM
363.3K
Piotr P
co za szaleństwo - ten kapłan nie widzi, że głowę zadziera ponad Pana Jezusa, wszyscy sterczą, kolana proste jak u diabła
jac05
Z wielkim smutkiem stwierdzam - Piotr Mrotek stacza się w ciemność. Ta tendencja była widoczna od lat. W jego słowach nie słychać miłości ale pełno złości. Jego walka o Jezusa zaczyna przypominać walkę o Boga faryzeuszy, którzy ostatecznie zabili Jezusa.
PiotrM
Ty jesteś wielbicielem Czatachowa. Nigdy bym nie pomyślał
jac05
Wielbię tylko Jezusa, Pana Boga, Ducha Świętego. Uwielbieniem otaczam Matkę Bożą, bo chwała jest należna TYLKO Panu BOGU, JEZUSOWI i DUCHOWI ŚWIĘTEMU. Dlatego nie można oddawać chwały Matce Bożej i Ją to z pewnością sprawia ból, że ludzie, duchowni chwałę Jej oddają. Bronię miejsc gdzie objawia się prawdziwie Bóg w Swoim ukochanym Synu, ukochanej Matce Bożej, ukochanych Aniołach. Każde …More
Wielbię tylko Jezusa, Pana Boga, Ducha Świętego. Uwielbieniem otaczam Matkę Bożą, bo chwała jest należna TYLKO Panu BOGU, JEZUSOWI i DUCHOWI ŚWIĘTEMU. Dlatego nie można oddawać chwały Matce Bożej i Ją to z pewnością sprawia ból, że ludzie, duchowni chwałę Jej oddają. Bronię miejsc gdzie objawia się prawdziwie Bóg w Swoim ukochanym Synu, ukochanej Matce Bożej, ukochanych Aniołach. Każde objawienie trzeba cały czas trzeźwo rozważać, bo zły duch podłącza się pod objawienia i ktoś może popełnić błąd, jak np. św. s. Faustyna, która spaliła Dzienniczek.
Walczyć o prawdę
Dzienniczek siostry Faustyny przed SWII był na Indeksie Ksiąg Zakazanych. Osobiście traktuję ten Dzienniczek jako zapis jej myśli i rozważań. Tam jest: ,,kto będzie czcił ,,ten obraz,,. A jak to rozumieć skoro są trzy różne. Poza tym czcimy nie tyle obrazy, co postać obrazu, w tym przypadku Chrystusa.
Stina Kri
Takie upadki to powalenie złego ducha, o tym mówił śp. Ks Rajhel można posłuchać jest na youtube.
jac05
Zły duch działa wszędzie, nawet w kościołach, na mszy świętej ale nie wiadomo jaki duch stoi za upadkami podczas modlitw o uwolnienie, uzdrowienie. Uważni jak dostrzegą, że ktoś leży i mruga oczami patrząc na otoczenie czy ludzie go widzą, może to być akcja samodzielna.
PiotrM
dziś wam pokażę złego dycha.
Lilianna w ogrodzie
PiotrM nie pokazuj nam złego ducha, boimy się.
PiotrM
anetmachnio1979
No tak ! Przed Najświętszym Sakramentem na stojąco! Ale diabeł ich zwodzi !!! A drudzy upadają w duchu ale nie SWIETYM ! PAN BOG NIKOGO NA PODLOGE NIE RZUCA !
jac05
Zadzwoń do Czatachowej i im to powiedz. Ja wszystkiego nie ogarnę, nie upilnuję.
anetmachnio1979
Jeden człowiek nic nie zrobi ,ale nie jesteś sam wystarczy skrzyknąć akcje .Nikt kto kocha Pana Boga nie jest sam i ma braci których łączy ta sama miłość. Dlaczego masz działać sam ?🙂In Christo .
Izabela Sylwia
Coś tu mi się podejrzane wydaje, dlaczego jedna z osób upada?
marta1012
Przed wystawionym Najświętszym Sakramentem uklęknijcie drodzy.
jac05
Prawda ! A w naszych kościołach ludzie siedzą wygodnie z nogą założoną na nogę.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Przecież ksiądz mówi, że nie każdy upadek jest od Ducha Świętego.
*******************
Nie czepiajcie się Bożych Kapłanów!!! Atak na Bożego kapłana i na Medjugorie, też jest demoniczny! Tam gdzie nie ma pokory szatan chętnie wkracza!
baran katolicki
Katolicki kapłan pierwszy daje przykład swoją postawą ciała jaka jest jego wiara w realną obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Młody ksiądz wiary katolickiej na kolanach uwielbia swojego Boga. Leżenie krzyżem to katolicki obyczaj.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
baran katolicki
Może na początku klęczeli . To jest tylko urywek. Nie każdy może klęczeć kilka godzin.
baran katolicki
Widać tam dość młode towarzystwo. Mnie jak kolana nie wytrzymują to Duch Święty kładzie mnie krzyżem i daje odpocząć w pokorze i uniżeniu przed Stwórcą.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ja też tak robię, ale masoneria kościelna niszczy nam wiarę! Stanie nie jest jeszcze najgorsze, są osoby które siedzą. Nawet młodzi mężczyźni.
baran katolicki
Święta i apostolska Wiara Katolicka jest łaską Bożą a nie ludzkim/masońskim/ produktem.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ale w czasach ostatecznych, w których żyjemy, brak jest wiary, gdyż ludzie wybierają kłamstwo i przyjemności, a odchodzą od modlitwy, postu umartwiania i nie chcą słuchać prawdy. Sam Jezus zadał to pytanie ,,Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?''
baran katolicki
Wiara katolicka jest łaską Bożą a to znaczy, że dostępna jest pod dostatkiem dla każdego chcącego. Wiara katolicka jest jak słońce, które ogrzewa i oświetla każdego człowieka. Niestety wielu nowoczesnych katolików idzie z falą/duchem/ tego świata. Proszę odezwać się na barankatolicki@wp.pl Zapraszam do katolickiej rozmowy.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wiarę trzeba sobie wymodlić, ale kogo to interesuje? Tylko 10% katolików się modli. Są osoby, które nigdy nie odmówiły Różańca, i nawet nie umieją Go odmawiać. Ludzie więcej czasu poświęcają psu, niż Bogu. Tragedia.
baran katolicki
Święta i apostolska Wiara katolicka jest wlana w nas w Sakramencie Chrztu świętego. Modlitwa Katolika jest owocem przyjętej łaski Wiary. Wiara katolicka jest rozumna. Tragedią jest wyłączony rozum podczas modlitwy.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ja uważam, że tragedią jest brak modlitwy. Nawet jeśli są rozproszenia na modlitwie i odmawiana jest mechanicznie to i tak taka modlitwa jest lepsza, niż jej brak.
Św. Alfons ukuł słynną maksymę: „Kto się modli, ten się zbawi, kto się nie modli, potępia siebie!”. Komentując to lapidarne wyrażenie, dodawał, iż „zbawienie bez modlitwy jest niezmiernie trudne, wręcz niemożliwe, lecz gdy się …More
Ja uważam, że tragedią jest brak modlitwy. Nawet jeśli są rozproszenia na modlitwie i odmawiana jest mechanicznie to i tak taka modlitwa jest lepsza, niż jej brak.

Św. Alfons ukuł słynną maksymę: „Kto się modli, ten się zbawi, kto się nie modli, potępia siebie!”. Komentując to lapidarne wyrażenie, dodawał, iż „zbawienie bez modlitwy jest niezmiernie trudne, wręcz niemożliwe, lecz gdy się modlimy, zbawienie staje się pewne i bardzo łatwe”

Św. Alfons przywołuje przykład św. Filipa Neri, który „od pierwszej chwili po porannym przebudzeniu mówił do Boga: «Panie, ochraniaj dzisiaj swoją ręką Filipa, bo jeśli nie, to Filip Cię zdradzi»”
baran katolicki
Dlatego modlitwa Katolika jest rozumna a nie zmysłowa. Adoracja Najświętszego Sakramentu uczy moją duszę trwania przy Panu Bogu w wierze w realną Jego obecność w konsekrowanej Hostii. Wiesz przecież, że tylko człowiek wierzący modli się. Problem mamy z przyjęciem łaski Wiary a nie z modlitwą.
matikatika
Gospa medjugorska na stole obok Hostii... no ludzie 🤔
TomUrb
@PiotrM @baran katolicki Boża moc podnosi na duchu, ale jest w stanie również człowieka położyć, albo nawet grzmotnąć o ziemię (jak strażników podczas pojmania Pana Jezusa). Zależy jaki jest cel jej działania.
Panowie, wydaje mi się, że jesteście strasznie zamknięci na łaskę Bożą, a innym nie pozwalacie jej zakosztować. Zupełnie jak ci, co żyli w czasach Pana Jezusa, na literę f.... - sami nie …More
@PiotrM @baran katolicki Boża moc podnosi na duchu, ale jest w stanie również człowieka położyć, albo nawet grzmotnąć o ziemię (jak strażników podczas pojmania Pana Jezusa). Zależy jaki jest cel jej działania.
Panowie, wydaje mi się, że jesteście strasznie zamknięci na łaskę Bożą, a innym nie pozwalacie jej zakosztować. Zupełnie jak ci, co żyli w czasach Pana Jezusa, na literę f.... - sami nie chcą wejść, a innym zabraniają.
baran katolicki
Ludziska na kolana przed Panem Bogiem! Katolik wierzący postawę klęczącą podczas adoracji ma we krwi. Panie Piotrze proszę o kontakt mailowy /barankatolicki@wp.pl/
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Nie jest to upadek w Duchu Świętym, ale jeśli ludzie tak reagują to znaczy, że jest to Boży Kapłan, którego demon się boi i czuje się zagrożony. Nawet słychać ryki demoniczne.
baran katolicki
Upadnij na kolana ludu czcią przejęty. Uwielbiaj swego Pana. ŚWIETY, ŚWIĘTY, ŚWIĘTY.
TomUrb
"Mnie jak kolana nie wytrzymują, to leżę krzyżem"...
Czyli znowu ja i ja - leżę krzyżem, jestem lepszy...
Jak to było w tej modlitwie? - "Panie dziękuję Ci, że nie jestem, jak inni."
baran katolicki
"Mnie jak kolana nie wytrzymują to Duch Święty kładzie mnie krzyżem i daje odpocząć w pokorze i uniżeniu przed Stwórcą". Trzymajmy się faktów a nie własnej fikcji. W celu szerszej rozmowy proszę o kontakt na barankatolicki@wp.pl
Piotr P
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Pozór ku większemu zwiedzeniu - i w piekle mają hierarchię i są zorganizowani dla większego zwiedzenia ludzi. Ten ks Galus jest fałszywym prorokiem, to co robi czyni na uciechę demonów.