Clicks5

BВП: Ще 40 днів і сучасна Ніневія буде зруйнована! (для єпископів та священиків) 1 частина (+ відео)

«Слово Господнє надійшло до Йони». Він мав наполегливо попереджати: «Ще сорок днів, і Ніневія буде зруйнована!» Але Йона тікав від своєї відповідальності.

Бог дав Своє слово Церкві, слово, яке дає вічне життя, слово правди, нерозривно пов’язане з покаянням. Церква повинна проповідувати правду спасіння всьому світу. Сьогодні вона робить протилежне. Вона проповідує антипокаяння.


Дивіться це відео також на: ultimos-tiempos.wistia.com/medias/wh7zcmqjnp

rumble.com/vdif0b-22694267.html
cos.tv/videos/play/25628035908146176
ugetube.com/watch/dMzQjUZfMD1SiAs


Замість місії вона на II Ватиканському Соборі почала антимісію поганства, індуїзму, буддизму, ісламу… Замість правди відступницький Ватикан, всупереч фахівцям в області медицини, проповідує брехню про covid-19, пропихає геноцидну вакцинацію, інтронізує демона Пачамаму і добивається легалізації гомосексуальних союзів.

«Встань, іди в Ніневію, оте велике місто, і проповідуй проти нього, бо злоба їхня піднялася до Мене».

У ці дні, на початку 2021 року, ми переживаємо період, пов’язаний із фальшивою пандемією та з фальшивими виборами в США. Приховані еліти пропонують фальшивий вихід у вигляді злочинної вакцинації. Саме сьогодні Церква повинна бути пророчим голосом і захищати правду, називати брехню брехнею і єресі єресями. Але вона не робить цього вже від II Ватиканського Собору! Тому зло поширилося по всьому світі і досягає апогею. Це вже мільйони убитих ненароджених дітей! Це злочини викрадання дітей ювенальною юстицією! Дітей тиранізують і сексуально зловживають. Пропихається збочена гендерна ідеологія, пов’язана з найогиднішими сексуальними збоченнями. Молодих людей психологічно змушують до операцій зі зміни статі. Самі демони так опановують людей! Найвищий ступінь безумства ‒ стверджувати, що чоловік не є чоловіком, а жінка ‒ жінкою. Найосновніші реалії заперечуються, Божі закони топчуться. Панує цинізм, егоїзм і запроваджуються злочинні антизакони проти людей і проти людства. Все це кличе про помсту до неба. А Церква, яка має бути пророчим голосом, не лише мовчить на це, але й берголіанська секта, що окупує Ватикан, все це відкрито просуває!

Бог послав Йону проповідувати покаяння, але «Йона встав, щоб утікати в Таршіш, далеко від Господа».

І церковне апостатичне керівництво втекло далеко від Господа. До того ж, перед тим повбивало пророків, подібно як Єзавель.

На морі, де плив Йона, настала буря, «корабель ось-ось мав уже розбитись».

Цим кораблем посеред буремного моря зла є наша Земля. Сьогодні їй загрожує всесвітня катастрофа у вигляді обов’язкової вакцинації. Вона прикривається здоров’ям, але справжня мета вакцинації: 1) зробити людей за допомогою мРНК-вакцини генетично модифікованими організмами; 2) повністю поневолити людство через чіпування; 3) досягти редукції людства, як сказав Б. Гейтс: «Якщо ми проведемо добру роботу з вакцинами, то зменшимо кількість населення на 10-15%».Це означає на першій фазі геноцид одного мільярда людей, але мета ‒ геноцид шести мільярдів!

Експерти наполегливо перестерігають від сучасної нової технології мРНК-вакцини. Проф. д-р Сухаріт Бхакді: «Нова РНК-вакцина є взагалі найнебезпечнішою вакциною. Те, що ця вакцина була навіть допущена до клінічних випробувань, заслуговує на покарання. Це експерименти на людях. Те, що зараз відбувається, буде злочином проти людства. Не можна допустити, щоб ця абсурдна вакцинація проводилася на наших дітях та онуках. Це означало б кінець цього суспільства. Не допустіть цього!»

Голос таких сміливих експертів заглушається.

Йона ігнорує небезпеку, він «зійшов у саму середину судна, ліг і міцно заснув».

Священики та єпископи, які зобов’язані проповідувати покаяння заради спасіння людства, міцно сплять. За наказом Бергольйо вони закривають храми, зневажають Євхаристію і присипляють тих, яких були зобов’язані закликати до покаяння, щоб вони спаслися.

Що мали б робити священики? Треба зробити сміливий крок віри ‒ відділитися від відступництва Ватикану. Згадуючи ім’я фальшивого папи в Літургії, ви створюєте єдність із берголіанською сектою, яка окупує папство. Тим самим і на вас лягає відповідальність за злочини, здійснювані апостатичним Ватиканом. Тому необхідно вийти з цього Вавилону (Одкр. 18). Кожен з вас стоїть перед вибором: або будеш героєм, або будеш зрадником Христа. І не в останню чергу тут йдеться про твоє спасіння або вічне засудження.

Коли існувала загроза, що корабель потоне, «підійшов до Йони головний над моряками та й каже: „Що з тобою, сплюху? Вставай, візви до свого Бога”».

Берголіанські ієрархи є не лише зборищем сплюхів, але й зборищем єретиків. Їхній бог ‒ мамона, кар’єра і нечистий демон Пачамама.

«Тим часом моряки домовились між собою… І кажуть вони до Йони: „Скажи нам, через кого сталось нам це лихо?”»

Сьогодні нас спіткало лихо з фальшивою пандемією і геноцидною вакцинацією через архиєресі Бергольйо та через єресі і духа II Ватиканського Собору.

Моряки запитали Йону: «Чим ти займаєшся? Звідки ти йдеш?»

Чим займаєшся сьогодні ти? Пошуком і виконанням Божої волі? Або ж ти послідовник Бергольйо і маєш з ним внутрішню єдність? Але цим накликаєш прокляття на себе і на Церкву.

Йона визнав свою провину перед Богом і сказав: «„Візьміть і киньте мене в море, й море перестане проти вас бушувати, бо я знаю, що то через мене прийшла на вас велика оця буря.”… І взяли вони Йону та й кинули в море, і море перестало бушувати».

Бергольйо треба викинути за борт! Велика буря штучної пандемії, пов’язана з геноцидною вакцинацією, прийшла на людство через нього. Він випустив духа брехні та смерті інтронізацією демона Пачамами і пропиханням содомії. Своїми декретами він неодноразово нав’язує фатально небезпечну вакцину для всіх. Він наказав закрити храми, зневажати Євхаристію та масово обманув християн і нехристиян. Кораблик Церкви, а також кораблик нашої Землі сьогодні хитається, і йому загрожує саморуйнівна катастрофа.

Але якщо б якийсь священик перестав у Літургії згадувати ім’я архиєретика, його чекає покарання. Якби в єпархії було 10 або 20 таких священиків, берголіанському єпископу було б уже важко їх виключити. Якщо б він хотів це зробити, нехай ці священики самі разом зі своїми вірними відділяться від берголіанської секти. Якщо берголіани вкрадуть у вас храм, можете служити Літургію в якомусь винайнятому домі, подібно, як це практикував апостол Павло в Коринті та в Ефесі (Ді. 18 і 19).

Хто хоче залишитися вірним католицькому вченню і Христу та мати певність спасіння, той мусить відділитися від берголіанської секти, яка сьогодні окупує структуру Католицької Церкви. Якщо не відділишся від цієї структури, вона змусить тебе зрадити Христа і втратиш вічне життя. Після відділення від Бергольйо створіть спільноту з кількома єпископами та священиками, вірними Христові. Тоді візьміть відповідальність за відродження Церкви разом з новим правовірним папою.

Ви, правовірні єпископи Сполучених Штатів, не чекайте, коли Бергольйо виключить вас зі своєї сектантської структури. Ви самі відділіться разом зі своєю дієцезією та правовірними священиками! Цим зробите крок для порятунку Христової Церкви та людства. Апостоле Христовий, не чекай 40 днів! Прийми рішення ще сьогодні!

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі


28.01.2021

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота з кількох єпископів і монахів, які живуть у монастирях і захищають вчення Церкви від єресей, що руйнують основи спасительної віри.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3