Clicks1.5K

"Czarnobyl"-dramat hist.USA 2019 (link do wszystkich części w opisie!)

Radek33
5
Link do 1 części :vider.info/vid/+fxmeexe Cz.2/5: vider.info/vid/+fxmeex1 Cz.3/5 vider.info/vid/+fxmeex8 Cz.4/5 vider.info/vid/+fxmeex5 Cz.5/5 vider.info/vid/+fxmeexc Znakomity miniserial prod.…More
Link do 1 części :vider.info/vid/+fxmeexe
Cz.2/5: vider.info/vid/+fxmeex1
Cz.3/5 vider.info/vid/+fxmeex8
Cz.4/5 vider.info/vid/+fxmeex5
Cz.5/5 vider.info/vid/+fxmeexc
Znakomity miniserial prod.HBO oparty na prawdziwych wydarzeniach.Kwiecień, 1986. Prypeć, Ukraina. Awaria reaktora nr 4 elektrowni atomowej w Czarnobylu. Dochodzi do wybuchu ,w wyniku którego rozprzestrzenia się substancja promieniotwórcza.Wstrząsająca historia najwiekszej katastrofy w historii energetyki jądrowej i jednej z największych katastrof przemysłowych XX wieku.
www.youtube.com/watch
scythia
Jak produkcji USA to jest pewnie odpowiednio zmanipulowany. Oni zawsze wszystkim współczują i wszystkich ratują. I przedstawiają jedyną słuszną prawdę. Niech lepiej nagrają film o ofiarach, które umierają do dnia dzisiejszego po tym jak armia USA użyła pocisków ze zbożonym uranem w byłej Jugosławii w trakcie wojny na Bałkanach.
Radek33
Najpierw trzeba obejrzeć żeby się odzywać, albo co najmniej dowiedzieć się więcej o nim. Nie ma nic o Amerykanach, jest za to rewelacyjne pokazanie tego z czym musieli sobie radzić wszyscy, których to dotknęło
scythia
A czy ja coś takiego napisałem? Że o amerykanach? Napisałem, że ich filmy są strasznie stronnicze i przeważnie muszą pokrywać się z narracją polityczną. To tak samo jak było w PRLu czy produkcjach radzieckich. Wszystko zgodnie z linią partii.
Naucz mnie pokory
Polecam
+
TO MÓWICIE, ŻE W POLSCE MA BYĆ ELEKTROWNIA ATOMOWA..