Jan Zbigniew wojan
Przecież oni mówią jak naprawdę jest, ale niektórych prawda kłuje !
Posoborowe absurdy
Dokąd tego pajaca będziesz puszczał - marnego aktorzyny na Glorii TV .
Jan Zbigniew wojan
Aktorem może ty jesteś, a On mówi tylko prawdę, która boli naszych wrogów i wreszcie nie jesteśmy na ty, do mnie masz zwracać się Jaśnie Panie !
Posoborowe absurdy
TO SE go puszczaj na swoim portalu. Zamieniślicie Glorię TV jak Jarosław Aleksander, Elkam, tommy1 w zwykły ściek propagandy. A propos.
Zaprzeczysz, że jest aktorem i przebierańcem. Już wiele mądrych głów wypowiedziało się o NIm tak jak o Prezydencie J.Z Potockim. Choć mądrze mówi.
Jan Zbigniew wojan
Które to mądre głowy, trzeba mówić konkretnie, tacy jak Morawiecki, Kaczyński, Tusek itp. ? Przecież to są obcy, a Olszański jest Polakiem i walczy z wrogami Ojczyzny ! A kanał nie jest dla wybranych !
Jan Zbigniew wojan
Potocki jest zwykłym oszustem, a Olszański nie jest aktorem tylko reżyserem i taka jest prawda !
Posoborowe absurdy
Oczywiście, że to banda CHAZARÓW Jasne, że Jabłonowski jest Polakiem...., ale tak jak Bąkiewcz rozbija środowiska patriotyczne. Tylko w jedności siła. Niech zdejmnie ten wypłowiały mundurek, a nie ośmiesza Polaków patriotów. Powołuję się na oranizację, która jeszcze przed II-gą wojną światową została rozwiązana
Posoborowe absurdy
Jeden i drugi oszust. Choć mają "piękną gadkę szmatkę"
Jan Zbigniew wojan
Bąkiewicz to fałsz i obłuda, trzeba słuchać dokładnie co który mówi, a nie co o nim mówią inni i wyciągać wnioski, a kto to według ciebie ci patrioci, tylko konkretnie ?
modernistae prohibere
@
Jan Zbigniew wojan

a kto to według ciebie ci patrioci, tylko konkretnie ?

Dobre pytanie. Ja też chętnie wysłucham odpowiedzi. W jewrojunii i w Ussraelu mówią że PIS jest nacjonalistyczno - narodowa formacja - myślę że to prawda ino ten naród ciut nie ten 🤪
modernistae prohibere
Jaki Olszański jest każdy wie. Jego żona Agnieszka Fotyga twardo stąpała po ziemi nie była pupilkiem żydowładzy. Środowisko kinomatograficzne w Polsce w 90 % zażydzone wiem to bezpośrednio od śp. Pana Bohdana Poręby, którego zawód zapewne nikt nie zakwestionuje, ale który też nie był pupilkiem żydowładzy, bo jako wybitnemu twórcy zabrakło 2m2 miejsca na Powązkach
Posoborowe absurdy
@modernistae prohibere
Żyd żydowi krzywdy nie zrobi. Mogą się kłócić na wizji, ale swój swemu nie zaszkodzi.
Żyd prawdę powie. Kruk krukowi oka nie wykoli. Czyli jak kłóci się żyd…
modernistae prohibere
@Posoborowe absurdy
Nie odkryłaś Ameryki, ale pytanie brzmiało: Podaj prawdziwych polskich patriotów? To bardzo ważne pytanie, bo w gąszczu sieci jest wielu którzy dobrze życzą Polakom, ale kwestia ich wiarygodności ma zasadnicze znaczenie
Posoborowe absurdy
Kto życzy Polakom dobrze. Chazarzy - Bąkiewicz. Przebieraniec Olszański?
modernistae prohibere
Skoro na tak proste pytanie nie potrafisz odpowiedzieć to wydaje mi się że bijesz pianę i na tym kończę dyskusję
Posoborowe absurdy
Dokłądnie. Biję pianę, Nie rozumiem cię.
V.R.S.
To jest tzw. trybun ludowy na miarę możliwości niektórych.
Jan Zbigniew wojan
Popieram proste stwierdzenie modernistae prohibere "Skoro na tak proste pytanie nie potrafisz odpowiedzieć to wydaje mi się że bijesz pianę i na tym kończę dyskusję" !