Clicks6.9K
mkatana
4

PiS to NWO.

PiS to NWO. Prawo i Sprawiedliwość oraz posłowie pozostałych partii w sejmie świadomie i dobrowolnie złamali Konstytucję, głosując za obowiązkowym szczepionkowym holokaustem Polaków. Zobacz imienną listę głosowania

lip25 by tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/author/youtubechemtrails/

Fakt, iż Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe, Sojusz Lewicy Demokratycznej i Twój Ruch od 8 lat precyzyjnie i metodycznie na różne sposoby realizują bezpardonową politykę holokaustu Polaków, widzi każdy średnio rozgarnięty obserwator sceny politycznej. O tym, że Prawo i Sprawiedliwość już po raz kolejny zagłosowało za następną niekonstytucyjną ustawą, mającą na celu depopulację Polaków poprzez zmuszanie obywateli do ludobójczych szczepień, wie już niestety niewielu.
Najgroźniejsze dla Polaków ustawy od lat głosowane są zawsze w lipcu (piwno-ogórkowy grill narodowy, obywatele na wywczasach, zero ryzyka jakiejkolwiek społecznej formy protestu). Lipiec tego roku również wpisuje się w tę spryciarską, mrożącą krew w żyłach świadomego obywatela strategię antypolskich, a urzędujących nad Wisłą władz.
Korzystając więc z wakacji rząd PO-PSL w antypolskim zbrataniu z „opozycją” 24 lipca 2015 r. przeforsował ustawę o rozszerzeniu bezprawnego (niekonstytucyjność) przymusu szczepień („Ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi”). Ustawa ta pozwoli na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Finansowanie przejmie znany z niegospodarności i ograniczania prawa do leczenia Narodowy Fundusz Zdrowia.
Polska będzie jedynym na świecie krajem, w którym chorobotwórcza, kalecząca i śmiercionośna szczepionka przeciw HPV będzie obowiązkowa. Kto za to zapłaci? Oczywiście pacjenci. A jest to jednocześnie najdroższa ze wszystkich szczepionek, droższa niż wszystkie dotąd stosowane razem wzięte.
Polska będzie jedynym na świecie krajem, w którym chorobotwórcza, kalecząca i śmiercionośna szczepionka przeciw HPV będzie obowiązkowa.
Nie od dziś wiadomo, że szczepionka Gardasil/Silgard powoduje nie tylko padaczkę, nie tylko bezpłodność i przedwczesną menopauzę, ale – i to dodaje całej sprawie nie lada dreszczyku emocji – sama twórczyni tej szczepionki, dr Diane Harper, jednoznacznie przyznała, że:
„Szczepionka Gardasil jest związana z co najmniej taką samą ilością poważnych powikłań, ile zgonów notuje się obecnie z powodu raka szyjki macicy”!
Dr Diane Harper bezceremonialnie przyznała również, że nigdy nie oceniała wpływu tej szczepionki na rozwój raka!
Jej rzekomo antyrakowe działanie to samodzielny wymysł polskiej grupy „ekspertów” (czytaj: lobbystów) – niepoparty jakimikolwiek badaniami medycznymi!

Dr Diane M. Harper
Oficjalnie udokumentowane żniwo po szczepionce Gardasil/Silgard przedstawia się następująco:
Zanotowano:
1009 przypadków niepełnosprawności,
149 zgonów,
6459 przypadków braku powrotu do zdrowia,
593 przypadków chorobowych, bezpośrednio zagrażających życiu.
Łącznie zanotowano 32576 poważnych powikłań poszczepiennych.
Jeśli takie fakty nie przemówią do rodziców, to już chyba tylko śmierć ich własnego dziecka może do nich przemówić.
Każdy Polak ma jednak prawo podjąć suwerenną i świadomą decyzję: czy, czym, kiedy i jak będzie szczepione jego dziecko, on sam i członkowie jego rodziny.
Czytelniku, obywatelu, Polaku, masz prawo do godnego i gwarantującego Ci pełną wolność wyboru leczenia.
Pamiętaj, ta ustawa jest niekonstytucyjna i dopóki po szczepionkach umierać będą ludzie (6-miesięczna Basia Łuczyńska z Kutna plus setki tysięcy innych udokumentowanych [amerykańska baza VAERS] i nieudokumentowanych poszczepiennych powikłań i zgonów) i dopóki lekarze nie wezmą na siebie osobistej odpowiedzialności za absolutne bezpieczeństwo lobbowanej i podawanej przez siebie szczepionki, dopóty szczepienia mają w Polsce status eksperymentu medycznego.
Na straży wolności Twego wyboru stoi więc artykuł 39. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i żadna inna ustawa z nią niezgodna, z mocy samego prawa Cię nie obowiązuje.
Żerowanie „polskiego” parlamentu na nieznajomości prawa przez Polaków poprzez tyleż rozpaczliwe co nieudolne próby ustawowego przymuszania obywateli do jakichkolwiek zabiegów medycznych jest nie tylko świadomym i dobrowolnym gwałceniem polskiej Konstytucji, lecz również łamaniem Europejskiej Karty Praw Pacjenta, na co zwraca uwagę Rzecznik Praw Obywatelskich:
www.rpo.gov.pl/pliki/12804089100.pdf

Wyniki sejmowego głosowania za przymusem szczepień przeciw HPV. Warszawa, 24 lipca 2015 r.
Na 3 miesiące przed wyborami publikujemy imienną listę posłów PiS-u głosujących za szczepionkowym ludobójstwem Polaków. Oto 115 bohaterów tej narodowej tragedii:
1. Abramowicz Adam
2. Adamczyk Andrzej
3. Babalski Zbigniew
4. Babiarz Piotr Łukasz
5. Babinetz Piotr
6. Bartuś Barbara
7. Bąk Dariusz
8. Bernacki Włodzimierz
9. Błaszczak Mariusz
10. Błądek Antoni
11. Bogucki Jacek
12. Brudziński Joachim
13. Chmielowiec Zbigniew
14. Czarnecki Witold
15. Czartoryski Arkadiusz
16. Ćwik Piotr Krzysztof
17. Dobrzyński Leszek
18. Dolata Zbigniew
19. Duszek Marcin
20. Dziedziczak Jan
21. Dziuba Tadeusz
22. Falfus Jacek
23. Giżyński Szymon
24. Gołojuch Kazimierz
25. Gosiewska Małgorzata
26. Górski Artur
27. Hoc Czesław
28. Jach Michał
29. Janczyk Wiesław
30. Janik Grzegorz
31. Jasiński Wojciech
32. Jaworski Andrzej
33. Jurgiel Krzysztof
34. Kaczyński Jarosław
35. Kamiński Mariusz
36. Kłosowski Sławomir
37. Kołakowski Robert
38. Kowalczyk Henryk
39. Kownacki Bartosz
40. Kraczkowski Maks
41. Krasulski Leonard
42. Król Piotr
43. Kruk Elżbieta
44. Kuchciński Marek
45. Kwiatkowski Adam
46. Kwitek Marek
47. Latos Tomasz
48. Lipiec Krzysztof
49. Łopiński Maciej
50. Machałek Marzena
51. Maciejewski Krzysztof
52. Macierewicz Antoni
53. Malik Ewa
54. Małecki Maciej
55. Masłowska Gabriela
56. Mastalerek Marcin
57. Materna Jerzy
58. Matusiak Grzegorz
59. Matuszewski Marek
60. Mazurek Beata
61. Michałkiewicz Krzysztof
62. Moskal Kazimierz
63. Naimski Piotr
64. Nowak Maria
65. Olendzka Halina
66. Opioła Marek
67. Paluch Anna
68. Pawłowicz Krystyna
69. Pięta Stanisław
70. Piotrowicz Stanisław
71. Polak Marek
72. Polak Piotr
73. Pyzik Piotr
74. Rafalska Elżbieta
75. Rusecka Urszula
76. Rzońca Bogdan
77. Sadurska Małgorzata
78. Sasin Jacek
79. Sądel Jerzy
80. Schreiber Grzegorz
81. Sellin Jarosław
82. Smirnow Andrzej
83. Smoliński Kazimierz
84. Sobecka Anna Elżbieta
85. Sobierajski Czesław
86. Sońta Krzysztof
87. Sprawka Lech
88. Stawiarski Jarosław
89. Strzałkowski Stefan
90. Suski Marek
91. Szałamacha Paweł
92. Szarama Wojciech
93. Szczerski Krzysztof
94. Szczypińska Jolanta
95. Szlachta Andrzej
96. Szwed Stanisław
97. Szydło Beata
98. Szyszko Jan
99. Śniadek Janusz
100. Świat Jacek
101. Tchórzewski Krzysztof
102. Telus Robert
103. Terlecki Ryszard
104. Tobiszowski Grzegorz
105. Warzecha Jan
106. Waszczykowski Witold
107. Witek Elżbieta (rzecznik PiS)
108. Wojtkiewicz Michał
109. Woźniak Grzegorz Adam
110. Zalewska Anna
111. Zawiślak Sławomir
112. Zbonikowski Łukasz
113. Zieliński Jarosław
114. Zubowski Wojciech
115. Żyżyński Jerzy
Wyciągnijmy z tego wnioski 25 października przy urnach.

Czytelniku, Polaku, obywatelu, masz prawo do godnego i gwarantującego Ci pełną wolność wyboru leczenia.
Pamiętaj, ta ustawa jest niekonstytucyjna i dopóki po szczepionkach umierać będą ludzie i dopóki lekarze nie wezmą na siebie osobistej odpowiedzialności za absolutne bezpieczeństwo lobbowanej i podawanej przez siebie szczepionki, dopóty szczepienia mają w Polsce status eksperymentu medycznego.
Na straży wolności Twego wyboru stoi więc artykuł 39. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i żadna inna ustawa z nią niezgodna, z mocy samego prawa Cię nie obowiązuje.

Ta ustawa jest sprzeczna z aktualnie obowiązującą Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej, z Europejską Kartą Praw Pacjenta, jest nieludzka i niesprawiedliwa. A „każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa” (Mahatma Gandhi).
TAW
[Edycja: 4.08.2015 r.]:
Sprawa niebezpiecznego Gardasilu/Silgardu, którym wszystkie (!) partie w „polskim” sejmie chcą obowiązkowo faszerować polskie dzieci, nabiera rozgłosu
i w dwa tygodnie po niechlubnym głosowaniu niektórzy posłowie chyłkiem, pod presją w miarę niezależnych mediów, zaczynają powoli deklarować wycofywanie się ze swojej decyzji, a poseł Jarosław Gowin wezwał nawet do zbadania farmaceutycznego… „lobbingu” przy uchwalaniu tej ustawy.

Społeczna presja (media całkowicie niezależne, media w miarę niezależne, media społecznościowe, przekazywanie linków drogą mejlową, uświadamiające rozmowy) ma naprawdę głęboki sens i ogromną siłę oddziaływania. Doskonałym przykładem takiej skuteczności są również np. akcje społeczne inicjowane przez pana Jerzego Ziębę. Takie akcje pokazują naszą rzeczywistą społeczną moc. Oby i sprawa omawianej nieszczęsnej ustawy znalazła swój pomyślny finał w zagubionych i uwikłanych duszach naszych niewydarzonych parlamentarzystów.
(taw)
tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/…/pis-to-nwo-praw…

Rozkład głosów w Sejmie 24 lipca 2015 r. podczas głosowania nad wyżej omawianą ustawą:
www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp

„Mamo, dlaczego muszę umierać? Jak szczepionkowcy oszukują społeczeństwo – rzekomy rak szyjki macicy” – komentarz dr. Jerzego Jaśkowskiego:
tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/…/mamo-dlaczego-m…

Szczepionki kaleczą, degenerują mózg, a nawet powodują śmierć:
tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/szczepionki-zabijaja/
artekadamski
półprawdy i nie do końca prawdy sekrety-zdrowia.org/szczepionka-prz…
mkatana
Polska będzie jedynym na świecie krajem, w którym chorobotwórcza, kalecząca i śmiercionośna szczepionka przeciw HPV będzie obowiązkowa.
Nie od dziś wiadomo, że szczepionka Gardasil/Silgard powoduje nie tylko padaczkę, nie tylko bezpłodność i przedwczesną menopauzę, ale – i to dodaje całej sprawie nie lada dreszczyku emocji – sama twórczyni tej szczepionki, dr Diane Harper, jednoznacznie przyzna…More
Polska będzie jedynym na świecie krajem, w którym chorobotwórcza, kalecząca i śmiercionośna szczepionka przeciw HPV będzie obowiązkowa.
Nie od dziś wiadomo, że szczepionka Gardasil/Silgard powoduje nie tylko padaczkę, nie tylko bezpłodność i przedwczesną menopauzę, ale – i to dodaje całej sprawie nie lada dreszczyku emocji – sama twórczyni tej szczepionki, dr Diane Harper, jednoznacznie przyznała, że:
„Szczepionka Gardasil jest związana z co najmniej taką samą ilością poważnych powikłań, ile zgonów notuje się obecnie z powodu raka szyjki macicy”!
Dr Diane Harper bezceremonialnie przyznała również, że nigdy nie oceniała wpływu tej szczepionki na rozwój raka! Jej rzekomo antyrakowe działanie to samodzielny wymysł polskiej grupy „ekspertów” (czytaj: lobbystów) – niepoparty jakimikolwiek badaniami medycznymi!
mkatana
Sprawa niebezpiecznego Gardasilu/Silgardu,( szczepionka przeciw HPV) którym wszystkie (!) partie w „polskim” sejmie chcą obowiązkowo faszerować polskie dzieci, nabiera rozgłosu
i w dwa tygodnie po niechlubnym głosowaniu niektórzy posłowie chyłkiem, pod presją w miarę niezależnych mediów, zaczynają powoli deklarować wycofywanie się ze swojej decyzji, a poseł Jarosław Gowin wezwał nawet do zbadan…More
Sprawa niebezpiecznego Gardasilu/Silgardu,( szczepionka przeciw HPV) którym wszystkie (!) partie w „polskim” sejmie chcą obowiązkowo faszerować polskie dzieci, nabiera rozgłosu
i w dwa tygodnie po niechlubnym głosowaniu niektórzy posłowie chyłkiem, pod presją w miarę niezależnych mediów, zaczynają powoli deklarować wycofywanie się ze swojej decyzji, a poseł Jarosław Gowin wezwał nawet do zbadania farmaceutycznego… „lobbingu” przy uchwalaniu tej ustawy.
One more comment from mkatana
mkatana
Najgroźniejsze dla Polaków ustawy od lat głosowane są zawsze w lipcu (piwno-ogórkowy grill narodowy, obywatele na wywczasach, zero ryzyka jakiejkolwiek społecznej formy protestu). Lipiec tego roku również wpisuje się w tę spryciarską, mrożącą krew w żyłach świadomego obywatela strategię antypolskich, a urzędujących nad Wisłą władz.
Korzystając więc z wakacji rząd PO-PSL w antypolskim zbrataniu z …
More
Najgroźniejsze dla Polaków ustawy od lat głosowane są zawsze w lipcu (piwno-ogórkowy grill narodowy, obywatele na wywczasach, zero ryzyka jakiejkolwiek społecznej formy protestu). Lipiec tego roku również wpisuje się w tę spryciarską, mrożącą krew w żyłach świadomego obywatela strategię antypolskich, a urzędujących nad Wisłą władz.
Korzystając więc z wakacji rząd PO-PSL w antypolskim zbrataniu z „opozycją”
24 lipca 2015 r. przeforsował ustawę o rozszerzeniu bezprawnego (niekonstytucyjność) przymusu szczepień („Ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi”)