Clicks1.8K
ĎALŠIA “KONŠPIRÁCIA” SA UKÁZALA BYŤ PRAVDIVÁ! SLOVENSKÝ MINISTER ZDRAVOTNÍCTVA KRAJČÍ PRIZNAL, ŽE VZORKY Z ODBEROV NA SARS-COV2 SA POUŽÍVAJÚ NA ANALÝZU DNA! EXPERIMENTY …More
ĎALŠIA “KONŠPIRÁCIA” SA UKÁZALA BYŤ PRAVDIVÁ! SLOVENSKÝ MINISTER ZDRAVOTNÍCTVA KRAJČÍ PRIZNAL, ŽE VZORKY Z ODBEROV NA SARS-COV2 SA POUŽÍVAJÚ NA ANALÝZU DNA! EXPERIMENTY MENGELEHO NÁSTUPCOV SÚ TEDA STRAŠNOU REALITOU

SLOVENSKO: Minister zdravotníctva Marek Krajčí na tlačovej konferencii 11.2.2021 informoval, že Európska komisia vyjadrila požiadavku, aby jednotlivé krajiny sekvenovali 5 až 10% vzoriek (odobratých ľuďom pri covid testovaní), čo považuje za veľkú výzvu. Niektoré krajiny už podľa jeho slov majú také kapacity, Slovensko ich zatiaľ nemá. V každom prípade sa do tohto projektu zapoja a zvažujú aj možnosť, nechať sekvenovať vzorky od slovenských občanov v iných krajinách, aby získali materiál, ktorý môžu ďalej vedecky skúmať. TK: tu.

„Pod pojmom sekvenovanie DNA sa rozumie určenie primárnej štruktúry, t.j. určenie poradia nukleotidov v reťazci DNA (sekvencie DNA). Znalosť genetickej informácie je nevyhnutným predpokladom výskumu v mnohých oblastiach súčasnej biológie, pretože umožňuje porozumieť molekulárnej podstate biologických procesov. Na základe znalosti sekvencie DNA je možné odvodiť sekvencie RNA a aminokyselinové sekvencie proteínov kódovaných daným úsekom DNA,“ toľko teória.

Sekvenovanie je analýzou DNA a RNA. Krajčí hovorí o sekvenovaní odobratého materiálu ľudí z jesene 2020. Ako to je možné? Ukladajú si vzorky odberov (testovacích tyčiniek), vrátane našej DNA? Kto im dal súhlas? Kto im dovolil posunúť odoberaný materiál občanov výskumníkom a súkromným farmaceutickým spoločnostiam? Kde ich skladujú?

Krajči na tlačovej konferencii nepriamo priznal, že odobratý materiál z testovaní sa odkladá a pracuje sa s ním bez vedomia občanov.

Zhodou náhod od roku 2018 prebieha projekt Európskej únie s názvom Európska iniciatíva 1 milión genómov (European ‚1+ Million Genomes‘ Initiative). Jej cieľom je do roku 2022 zozbierať genómy občanov jednotlivých štátov EÚ (DNA) s cieľom sekvenovania – zanalyzovania. V dokumente uvádzajú ako dôvod klinický výskum a výrobu cielenejších personalizovaných liekov, terapií na umožnenie lepšej diagnostiky, prevencie a zlepšenie zdravia občanov EÚ. Ide o vyvinutie personalizovanej liečby na jednotlivé choroby na základe analýzy DNA. Realizujú sa tu pokusy Mengeleho nástupcov?

Občan SR môže na základe Info zákona č. 211/2000 Z.z požiadať o informácie o odbere biologického materiálu formou plošného testovania, testovania súkromnými centrami, mobilnými odbernými miestami, napr. ako dlho sa odobratý materiál uskladňuje. Kto a ako vykonáva sekvenciu a z akého dôvodu? Či sa materiál posúva tretím osobám a firmám mimo územia SR? Taktiež môže požiadať o informácie ohľadom zapojenia Slovenska do Európskej iniciatívy 1+ million genome initiative: tu, s otázkou, či sa materiál z odberov na SARS-COV2 využíva alebo bude využívať v tomto projekte.

Celá tlačová konferencia: tu. Predmetné informácie sa nachádzajú vo videu od 43. minúty.

cz24.news/…a-experimenty-mengeleho-nastu/
Peter(skala)
na to upozornovala už JUDr.Krajníková ked hovorila, že testovanim sa odoberaju ludske mazteriali a bez suhlasu osoby, na to nemaju nárok, ale pri testovani osoba suhlasí len s odobratim materialu pre zistenie virusu a nie na skumanie DNA.

Krajčí prezradil ako svojvolne narába s ludským biologickým metrialom mnohých testovaných a to bez ich suhlasu. Tento človek je tak nezodpovedný, až je to …More
na to upozornovala už JUDr.Krajníková ked hovorila, že testovanim sa odoberaju ludske mazteriali a bez suhlasu osoby, na to nemaju nárok, ale pri testovani osoba suhlasí len s odobratim materialu pre zistenie virusu a nie na skumanie DNA.

Krajčí prezradil ako svojvolne narába s ludským biologickým metrialom mnohých testovaných a to bez ich suhlasu. Tento človek je tak nezodpovedný, až je to neuveritelné ako niekto taký môže zastávať ministerstvo zdravotnictva.
🤮
Bratia a sestry
Peter a to nás ešte chcú aby sme im išli dať údaje do štatistiky..
dostanú, ale figu borovú :-P
Caesar
Peter(skala)
Krajcí je bludar, je to batisticky - letniciarsky sektar - kacír.
Bratia a sestry
takže čo s takou vládou?
Videl bych to úplně stejně???