Clicks94
Agnus
1

Nie pozwolimy na okaleczanie i zabijanie dzieci szczepionkami

Maria Majewska

Zorganizowany 3 czerwca przez StopNOP marsz protestacyjny w Warszawie przeciw przymusowi szczepień w Polsce, oraz faszystowskim planom polskich urzędników medycznych odbierania rodzicom dzieci za ich obronę przed szczepiennym kalectwem lub śmiercią, był doskonale zorganizowany, liczny i silny.
Wzięły w nim udział tysiące zdeterminowanych, bojowych osób – rodziców, dziadków, przyszłych rodziców, rodzeństwa, studentów, dzieci i profesjonalistów . To świadczy, że coraz powszechniejsze są osobiste, rodzinne czy zawodowe doświadczenia Polaków z tragicznymi skutkami szczepień, że coraz więcej mamy dzieci poważnie okaleczonych szczepionkami, i że rozpowszechnia się wiedza o wiedza o szkodliwości szczepień. wolna-polska.pl/wiadomosci/wysoka-frekwenc…

Podobne marsze odbyły się też w innych miastach Polski, a także na świecie.
Ogromne społeczne demonstracje miały miejsce we Włoszech, gdzie powiązany z kartelami farmaceutycznymi Minister Zdrowia arbitralnie zadekretował (i podpisał to włoski prezydent Sergio Mattarella), że teraz 12 szczepionek będzie obowiązkowych w tym kraju . Dotąd były to tylko 4. Dzieciom nieszczepionym włoski rząd chce odbierać konstytucyjnie gwarantowane prawo do kształcenia się. www.ageofautism.com/…/italians-say-ba…

Musimy brać przykłady z takich krajów jak Szwecja, Austria, czy Dania, w których kartele farmacji też próbowały narzucić przymus szczepień, lecz legislatorzy niemal jednogłośnie obalili te plany. Istnienie przymusu szczepień w różnych krajach jest bezpośrednio związane ze skalą korupcji, a Polska, inne kraje post socjalistyczne, i Włochy należą do niechlubnej czołówki najbardziej skorumpowanych krajów UE.

Jednakże, coraz bardziej masowe protesty przeciw przymusowi szczepień dowodzą, że ludzkość ma już dość okłamywania przez skorumpowanych urzędników medycznych i media, oraz okaleczania i zabijania dzieci trującymi pseudomedycznymi preparatami zwanymi szczepionkami.
Nie możemy ustawać w naszej solidarnej walce o prawo do zdrowia i życia dla polskich dzieci, bo jest to walka o istnienie i przyszłość naszego narodu.

dakowski.pl/index.php
chemikus likes this.