Na policji, bez maski, ale z Różańcem!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Dziś byłam na policji złożyć zeznanie w sprawie wykroczenia, które popełniłam. Wykroczenie polegało na tym, …
Listek
dziękuje za obronę Pana Boga.. i za modlitwę za nas.. Bóg zaplać <3
Lilianna Maria Lachowicz
Niewiastę dzielną któż znajdzie?

Jej wartość przewyższa perły.
```````````````````````````````````````````````````````````
Błogosławieni jesteście, gdy /ludzie/ wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Lilianna Maria Lachowicz, ,,Niewiastę dzielną któż znajdzie?

Jej wartość przewyższa perły.''
------------------
To Duch Święty mnie tak przemienił i nie ma w tym, żadnej mojej zasługi. Dar Męstwa każdy może otrzymać , wystarczy tylko systematycznie modlić się i prosić o to Ducha Świętego.
------
12 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których …More
Lilianna Maria Lachowicz, ,,Niewiastę dzielną któż znajdzie?

Jej wartość przewyższa perły.''
------------------
To Duch Święty mnie tak przemienił i nie ma w tym, żadnej mojej zasługi. Dar Męstwa każdy może otrzymać , wystarczy tylko systematycznie modlić się i prosić o to Ducha Świętego.
------
12 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję, owszem, i większe od tych uczyni, bo Ja idę do Ojca4. 13 A o cokolwiek prosić będziecie w imię moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu. 14 O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię.

Zapowiedź Pocieszyciela

15 Jeżeli Mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania. 16 Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Pocieszyciela5 da wam, aby z wami był na zawsze - 17 Ducha Prawdy, którego świat przyjąć nie może, ponieważ Go nie widzi ani nie zna. Ale wy Go znacie, ponieważ u was przebywa i w was będzie. 18 Nie zostawię was sierotami: Przyjdę do was. 19 Jeszcze chwila, a świat nie będzie już Mnie oglądał. Ale wy Mnie widzicie, ponieważ Ja żyję i wy żyć będziecie. 20 W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was.

Miłość objawiona

21 Kto ma przykazania moje i zachowuje je, ten Mnie miłuje. Kto zaś Mnie miłuje, ten będzie umiłowany przez Ojca mego, a również Ja będę go miłował i objawię mu siebie». 22 Rzekł do Niego Juda, ale nie Iskariota6: «Panie, cóż się stało, że nam się masz objawić, a nie światu?» 23 W odpowiedzi rzekł do niego Jezus: «Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę, a Ojciec mój umiłuje go, i przyjdziemy do niego, i będziemy u niego przebywać. 24 Kto Mnie nie miłuje, ten nie zachowuje słów moich. A nauka, którą słyszycie, nie jest moja, ale Tego, który Mnie posłał, Ojca.

Posłannictwo Ducha. Pokój

25 To wam powiedziałem przebywając wśród was. 26 A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy7 i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem. 27 Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka!
Lilianna Maria Lachowicz
Biblia mówi: „...pokorny duchem dostępuje czci”. 😇 😊
Sławomir Sokołowski
Medaliku, pełen szacun... 😊
A jeśli chodzi o prawo, to - z tego, co się orientuję - takie dwuosobowe spotkanie nie jest zgromadzeniem. Więcej na ten temat mówił prawnik na kanale prosto o prawie. Podaję link do jednej z wypowiedzi, nie jedynej (dobrze byłoby przegrzebać jego inne wypowiedzi).
prostooprawie.eu/…y-zakaz-zgromadzen-spontanicznych-jest-nielegalny/
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Do Sławomira Sokołowskiego
,,A jeśli chodzi o prawo, to - z tego, co się orientuję - takie dwuosobowe spotkanie nie jest zgromadzeniem.''
----------------
Niezbyt jasno się wyraziłam, na modlitwie było nas około 15 osób. Tobiasz organizuje takie spotkania modlitewne w postawie uniżenia, czyli wszyscy kładziemy się Krzyżem i układamy się też w kształcie Krzyża. Jest to bardzo potężna modlitwa. …More
Do Sławomira Sokołowskiego
,,A jeśli chodzi o prawo, to - z tego, co się orientuję - takie dwuosobowe spotkanie nie jest zgromadzeniem.''
----------------
Niezbyt jasno się wyraziłam, na modlitwie było nas około 15 osób. Tobiasz organizuje takie spotkania modlitewne w postawie uniżenia, czyli wszyscy kładziemy się Krzyżem i układamy się też w kształcie Krzyża. Jest to bardzo potężna modlitwa. Wszystkich nas wtedy ukarali mandatami w wys. 100zł. Ja odmówiłam przyjęcia tego mandatu i dlatego sprawa trafiła do sądu. Nie zapłacę im nawet złotówki, nie dlatego ,że nie mam lub jestem skąpa, ale dlatego ,że to jest bezprawne działanie, a ja nie czuję się winna.
Najwyżej pójdę do więzienia. Nic mnie to nie obchodzi, nie przejmuję się tym zupełnie.
Zgadzam się całkowicie z Wolą Bożą.
Tak się modlimy z Tobiaszem Żuchewiczem:
youtube.com/watch?v=pEJA4_M7k_w
Sławomir Sokołowski
Z tego, co mówi prawnik "okularnik" w linku, który podałem, to nie ma znaczenia czy są dwie czy piętnaście osób. A różaniec zawsze był potężną mocą, pod warunkiem, że odmawia się go z wiarą i sercem pokornym. No - i jak już mówiliśmy - "modny" strój nie wchodzi w grę, co - na szczęście - "Medalikowi" nie grozi... 😊