Clicks1.9K
pl.news
3

Becciu: "jestem niewinny"

Kardynał Angelo Becciu powiedział IlMessagero, że (25 września) zaakceptował decyzję Franciszka, iż musi ustąpić "w duchu posłuszeństwa i z miłości do Kościoła i papieża", dodając: "jestem niewinny i udowodnię to".

Becciu prosi o prawo do obrony. Oskarżenia przeciwko niemu dotyczą tajemniczej inwestycji w luksusową londyńską posiadłość w 2014 r. oraz promowania interesów biznesowych jego braci za pomocą pieniędzy kościelnych.

W zeszłym tygodniu LaVerita.info poinformowała o możliwym "przekręcie" dotyczącym czterech kolejnych watykańskich nieruchomości w Londynie zakupionych w 2014 roku, co dało wysokie prowizje dla pośredników.

LaNuovaBq.it pisze, że Franciszek zachowywał się jak lider junty południowoamerykańskiej, kiedy wykopał Becciu, używając metod, które już zastosował przeciwko Mülllerowi, Burkemu, Comastriemu, Gänsweinowi i wielu innym.

Dla LaNuovaBq.szczególnie niepokojące jest to, że akta są przekazywane prasie poza kolejnością. Becciu jest nazywany "skorumpowanym", nawet nie będąc oskarżonym.

"Wyrok jest publicznie wydawany bez procesu", zauważa LaNuovabq.it. Inni, jak kardynał Maradiaga, który jest oskarżony o podobne wykroczenia finansowe, nadal korzystają z ochrony Franciszka.

Grafika: Angelo Becciu, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsQptciepqfz
Brygada Świętokrzyska NSZ
To tacy kardynałowie i biskupi stanowią prawdziwy KK-cki ! jak powiedział św.Hieronim - " KOŚCIÓŁ JEST TAM , GDZIE JEST PRAWDZIWA WIARA ! "
Nie znam bliżej sprawy , ale na tyle nie ufam Bergoglio , że jakakolwiek decyzje podejmuje czyni to to rozkaz masonów a ci z kolei na rozkaz lucyfera !
przeciwherezjom
Usuwają (masoni) przyzwoitych przynajmniej hierarchów, tak, by cała władza przeszła w ręce masonerii kościelnej - kolesiów antypapieża. Wszędzie i na wszystkich szczeblach. Np prowincja franciszkańska wepchnęła niedawno na najwyższe stanowiska kowidian, a najlepszych - mądrych i pobożnych wywaliła.... To zostało zapowiedziane w Księdze Prawdy - bergoglio wymieni szefów wszystkich kościołów nie …More
Usuwają (masoni) przyzwoitych przynajmniej hierarchów, tak, by cała władza przeszła w ręce masonerii kościelnej - kolesiów antypapieża. Wszędzie i na wszystkich szczeblach. Np prowincja franciszkańska wepchnęła niedawno na najwyższe stanowiska kowidian, a najlepszych - mądrych i pobożnych wywaliła.... To zostało zapowiedziane w Księdze Prawdy - bergoglio wymieni szefów wszystkich kościołów nie tylko katolickich.... masakra się posuwa
Brygada Świętokrzyska NSZ
Dokładnie !