Clicks632
csk.news
1

Homosexuálne Zoznamovacie Aplikácie Používané Vo Vnútorných Vatikánskych Priestoroch - Ale

Počas 26 týždňov v roku 2018 najmenej 32 mobilných zariadení vysielalo sériovo sa vyskytujúce dátové signály zoznamovacích aplikácií z Vatikánskych oblastí a budov, ktoré sú bežne neprístupné pre turistov a pútnikov, uvádza PillarCatholic.com (27. Júla).

Najmenej 16 mobilných zariadení vysielalo signály zo zoznamovacej aplikácie Grindr najmenej štyri dni medzi marcom a októbrom 2018 v neverejných oblastí Vatikánskeho Mestského Štátu, zatiaľ čo ďalších 16 zariadení ukázalo použitie iných zoznamovacích aplikácií fungujúcich na báze polohy, heterosexuálnych aj homosexuálnych, štyri alebo viac dní v rovnakom časovom období.

Tieto oblasti sa nachádzajú vo vnútri Baziliky Svätého Petra, vo vnútri vlády Mesta Vatikán a v administratívnych budovách Svätej Stolice vrátane budov, ktoré využíva Vatikánsky diplomatický personál.

Nie je jasné, ako PillarCatholic získala údaje, čo zvyšuje pravdepodobnosť, že sú súčasťou pomsty niektorých tretích strán. Ďalej sú uvedené oblasti navštevované mnohými zamestnancami Vatikánu, ktorí v žiadnom prípade nie sú všetci kňazmi.

Obrázok: © globetrotter_rodrigo, Flickr, CC BY-NC-ND, #newsZgqphpauix

apredsasatoci
Znevážiť, zničiť cirkev.