Clicks2.1K

Przerażające obrazy z piekła, namalowane przez koreańską malarkę, oglądającą te makabryczne sceny na żywo!

Zwróć się ku Mnie, musisz się zwrócić ku Mnie."

Zdjęcia z piekła
W 2009 roku młoda koreańska artystka, która uczęszczała na całonocne czuwania modlitewne doznała pewnego razu widzenia Jezusa Chrystusa, który pokazał jej piekło i zachęcił do namalowania tego co widziała by ludzie uwierzyli że piekło istnieje.


Artystka powiedziała: "gdy modliłam się całą noc byłam w stanie kochać Jezusa bardziej niż kiedykolwiek. Pewnego dnia Jezus przyszedł i usłyszałam w swoim sercu: Pokaże ci rzeczy głębsze dotyczące Nieba. Myślałam, że chce mi pokazać Raj, ale zamiast tego zabrał mnie w otchłań, gdzie słychać było jęki krzyki i zawodzenie. Szłam za Nim i przez cały czas wędrowki płakałam".

Wielu ludzi ma błędne przekonanie o piekle. Jednym wydaje się, że do zbawienia wystarczy jedynie sama wiara w Jezusa Chrystusa - bez życia Jego nauką w życiu codziennym, inni myślą, że po śmierci nie ma nic i wszystko kończy się wraz ze śmiercią ciała, jeszcze inni wierzą w zwodnicze teorie lub żyją jak chcą - kierowani własnymi żądzami i zachciankami.

Jezus pokazał mi jak wielu ludzi każdego dnia wpada w ogień piekielny.

Jezus powiedział:
"Widzę ogromne rzesze ludzi wpadających każdego dnia do wiecznego jeziora ognia piekielnego. Proszę powiedz ludziom to, czego byliśmy świadkami w piekle. Musisz powiedzieć im o tym miejscu jak jest straszne i makabryczne. Namaluj te sceny, jakie masz w sercu oraz namaluj Moje Bolejące Serce, które nieustannie cierpi z zatracania tylu dusz."

Jezus czuł tak wielką litość dla tych ludzi, którzy wchodzą do piekła każdego dnia, był i jest świadkiem popełnianych przez człowieka grzechów i dlatego płacze przy tym. Każdy grzech człowieka powoduje, iż szatan i jego demony związują danego człowieka nowym łańcuchem, dzięki któremu lepiej go kontrolują, przez co ludzie brną i brną w grzechu coraz głębiej. Dlatego błaga Ciebie byś nie popełniał grzechów i nie żył wyłącznie tak jak chcesz kierując się zaspokajaniem swoich żądz.
W piekle zmysły są setki razy bardziej czulsze niż tu na Ziemi, dlatego ból jest o wiele bardziej dotkliwszy.

Gdy malowałam sceny z piekła szatan atakował mnie nieustannie jednak nie poddawałam się, bo chciałam by świat poznał piekło oraz dowiedział się się o cierpiącym Sercu Jezusa.

Widziałam wiele potępionych dusz cierpiących wiele indywidualnych mąk.

Widziałam ludzi dręczonych na krzyżach.
(*) - Zapewne męki przeznaczone dla walczących z Krzyżem, drwiących z Krzyża.

Robaki i insekty w piekle przeznaczone są dla tych co grzeszyli rozumem i nie przyjmowali prawd o Jezusie; dla tych co mieli złudne koncepcje na temat piekła i zbawienia np.: wydawało im się, że wystarczy, iż uwierzą w Jezusa by dostać się do Nieba, inni, że jak umrą to będzie to koniec i nic więcej ich nie czeka, jeszcze inni żyli sobie tak jak chcieli i jak im się podobało; tak jakby Boga nie było.
Insekty i robaki są znacznie większe niż tu na Ziemi, wychodzą i wchodzą przez usta, głowę, uszy; oczy, okaleczając i zżerając części ciała.


Ci ufali jedynie własnemu rozumowi i wiedzy; nie przyjmowali prawdy o Jezusie, żyli sobie jak chcieli po swojemu nie uwzględniając Chrystusa.

Ludzie uparci w swoim myśleniu a przez to nieufni w miłosierdzie Boże; myślący typu: "Dlaczego Jezus chciałby się mną interesować?", "Kim ja jestem, nie sadze by mnie kochał", "Jestem bardzo zły i nie sadze by On mnie pokochał".

(*) - Widzimy jak ważne jest by powiedzieć:
"Jezu ufam Tobie."

Ponadto ludzie ignorujący Boże przykazania i naruszający Słowo Boże są umieszczeni w miejscu podobnym do gorejącego jeziora ognia.

Jest miejsce w piekle przeznaczone dla ludzi czczących bożki; trzymających sie uparcie zwodniczych filozofii i proroków oraz własnych teorii; które nie były oparte na Chrystusie.

(*) - przypominają medytujących joge (buddyzm, hinduizm) - widać, że waż(szatan) ich zaślepił wbijając kły w oczy lub głowę połykając ją częściowo lub w całości - miejsce zasiewu zwodniczej filozofii- na wieczność tak medytują.

Demony w piekle czerpią satysfakcje z torturowania i znęcania się nad ludźmi. W piekle torturowani są ci, co uporczywie ignorowali słowa i napomnienia Boga do zmiany postępowania i nadal grzeszyli - oni są tymi, którzy wykonywali, zło w oczach Boga.

Ludzie, którzy nie próbowali podporządkować swojego myślenia(swojej woli) woli Bożej są w piekle.
Ta męka w piekle była dla tych chrześcijan, którzy(nie ewangelizowali) nie przekazywali dobrej nowiny ludziom zagubionym; dla tych, którzy ignorowali swoje powołanie.


(1Kor9, 16) - "Nie jest dla mnie powodem do chluby to, że głoszę Ewangelie. Świadom jestem ciążącego na mnie obowiązku. Biada mi bowiem, gdybym nie głosił Ewangelii!"

Gdy ludzie pija i pala, duchy węże(szatana) wypełniają napoje alkoholowe i dym papierosowy.
(*) - paląc, narażasz nie tylko siebie na utarte zdrowia, ale także tych, co muszą wdychać ten dym. Jak widzisz nie chodzi tylko o zdrowie fizyczne ale i duchowe bo węże przyciąga dym jak i alkohol a bez trwania w łasce uświęcającej niemożliwe jest na bieżąco je neutralizować.

Jeden z demonów zapytany kiedyś przez egzorcystę: "ilu was jest tu na Ziemi" odpowiedział: "gdybyście nas wszystkich widzieli to nie zobaczylibyście światła". Te niezliczone legiony rozlane po Ziemi maja swoje miejsca, w których dobrze się czują (człowiek grzeszny i bezbożny, miejsca grzeszne i bezbożne) i takie, w których obecności się męczą (miejsca święte, ludzie w łasce uświęcającej po przyjęciu Ciała Jezusa, miejsca z sakramentaliami, czy nawet miejsca gdzie słychać pobożne pieśni lub czuć zapach kadzidła święconego).

Reasumując dym papierosowy (ale i zapewne wszelki inny szkodliwy i uzależniający) oraz alkohol to te miejsca gdzie węże dobrze się czują. Należy także pamiętać, że szatan jako małpujący Pana Boga lubi Go podrabiać w wielu dziedzinach wiec nawet symbol kadzidła podrabia co widać np. w kadzidełkach chińskich niewiadomego pochodzenia tak powszechnie stosowanych(w większości przypadków bezmyślnie) w miejscach publicznych, przez co "uświęca" sobie te miejsca do swobodnego działania na szkodę człowieka.

Podczas gdy człowiek ogląda brutalne świeckie filmy jego dusza jest poddawana udręczeniom i w efekcie jest raniona przez demony, mimo iż sam oglądający tego nie odczuwa. Oglądanie świeckiej telewizji przez chrześcijan nie pomaga im rozwijać miłosnej relacji z Chrystusem.
(*) - brutalność nie tylko filmów i programów, ale i gier komputerowych oraz zapewne i brutalności w muzyce.
Zauważmy, że mowa tu jedynie o samej brutalności w mediach w wydaniu świeckim. Naturalnym jest, że, gdy oglądamy choćby komedie w prostej linii drwiącej np. z wartości chrześcijańskich (wiec i z samego Chrystusa) i gdy świadomie i dobrowolnie przyjmujemy ten stan rzeczy to wchodzimy już w stan grzechu ciężkiego (który jest odpowiednikiem śmierci duszy-tortur na wieki). Nie ma, co wspominać o filmach erotycznych/pornograficznych które w bezpośredni sposób łamią VI przykazanie Dekalogu i i wprowadzają nas w stan grzechu ciężkiego.

Jest miejsce w piekle przeznaczone specjalnie dla ludzi, którzy zdradzali swoich małżonków oraz dla tych, którzy stali się gejami lub biseksualistami. Są oni penetrowani i rozczłonkowani sztyletami w miejscach intymnych.

(*) - widać, iż kary za zdrady małżeńskie są traktowane na równi z karmi dla wynaturzeńcow.

Ci, co seksualnie sie skorumpowali są przebijani włóczniami przez demony w miejscach intymnych.

(*) - (łac. corruptio - zepsucie; nadużywanie w celu uzyskania własnych korzyści). Tu już nie chodzi o zboczenia (były opisane wyżej) ale o podejście do innego człowieka i samego siebie. Każdy akt seksualny pozamałżeński jest skorumpowaniem seksualnym- to oczywiste, ale także traktowanie małżonki/małżonka (jak i samego siebie) jedynie jako obiekt do uzyskania własnych korzyści seksualnych (czyli de facto bez miłości) to po prostu zepsucie.

Ludzie szemrzący w sercu oraz wiecznie niezadowoleni ze swego losu także znajdują sie w piekle.

(1Kor 10, 10) - "Nie szemrajcie, jak niektórzy z nich szemrali - i zostali wytraceni przez dokonującego zagłady".

(Jud 1, 16) - "Ci zawsze narzekają i są niezadowoleni ze swego losu, [choć] postępują według swoich żądz. Usta ich głoszą słowa wyniosłe i dla korzyści maja wzgląd na osoby."

W piekle są ludzie, którzy nie chcieli żywić się chlebem życia, jakim są Słowa Boga.

(J1, 14) - "A Słowo stało sie ciąłem i zamieszkało wśród nas. I oglądaliśmy Jego chwałę, Chwałę, jaką Jednorodzony otrzymuje od Ojca."
(J6, 51) - "Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z Nieba. Jeśli ktoś pożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który ja dam, jest moje ciało, [wydane] za życie świata."
(J6, 54) - "Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym."

Byli też tam ludzie, którzy nie podejmowali swoich życiowych decyzji przez pryzmat Chrystusa ani nie zastanawiali się nad różnymi wydarzeniami w swoim życiu pod kątem łaski od Boga a jedynie kierowali się wykonywaniem swojej własnej woli.

Są tam ci, którzy pili i jedli zakazane rzeczy.

(*) - zapewne chodzi min. o nieprzestrzeganie postów oraz być może samo nadużywanie pokarmow i napojów.

Byli tez tam ludzie, którzy grzeszyli raniąc słowami serca swoich bliźnich w Chrystusie. Do bliźnich w słowach powinno sie zwracać z rozwagą i miłością.

Jest miejsce, w których nieustannie będą dręczeni mordercy, gwałciciele i porywacze Na zdjęciu kobieta, która usiłuje wyjść z piekła nieustannie powtarza: "gdybym tylko mogła się stąd wydostać", jednak z piekła nie ma ucieczki.

(*) - być może kobieta ta zabiła własne dziecko nienarodzone gdyż części ciała najbardziej torturowane to te, którymi szczególnie zawiniliśmy.

Kara dla kłamców.

(Prz. 20, 17) - "Ze smakiem je człowiek chleb oszustwa, lecz potem usta jego są pełne żwiru."

Ci ludzie, którzy byli chciwi i kradli pieniądze będą przeszywani strzałkami i igłami.

(1Tm 6, 10) - "Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy. Za nimi to uganiając sie, niektórzy zbłądzili z dala od wiary i sobie samym zadali wiele cierpień."

W piekle widziałam kobietę i jej syna, który zmarł. Ze względu na cierpienie i męki nie do zniesienia każdy zrobi wszystko by uciec od bólu nawet wejść na siebie.

(*) - Piekło jest okrutne i straszne, nie ma tam już miłości i litości miedzy ludźmi; nawet miedzy najbliższymi; nawet miedzy rodziną.

Męki w piekle trwają w nieskończoność...

...i są dla tych, co nie chcieli żałować na Ziemi za popełnione zło.

Dookoła szaleje ogień bez możliwości ucieczki.

(Hebr 10, 26-27) - "Jeśli bowiem dobrowolnie grzeszymy po otrzymaniu pełnego poznania prawdy, to już nie ma dla nas ofiary przebłagalnej za grzechy, ale jedynie jakieś przerażające oczekiwanie sądu i żar ognia, który ma trawić opornych."

Musisz zabić wszelkie zło w sobie.

Kiedy żałujemy i modlimy sie do Boga, armie Aniołów zstępują z Nieba i przeszywają mieczami demony nas otaczające.

Jezus wybacza nam nasze winy gdy żałujemy.

Żałuj za swoje grzechy i wierz w Jezusa. Jeśli tak będziesz czynił Niebo czeka na Ciebie a nie Piekło. Niebo to miejsce, w którym cieszysz się życiem na wieczność.

Jezus powiedział:
"Zwróć sie ku Mnie, musisz zwrócić sie ku Mnie."

________________________________________________________ Tłumaczenie i przypisy: G.Twardowski; na podstawie: www.youtube.com spiritlessons.com

źródło:piekloistnieje.zohosites.com
trio plus
W książce Scivias św. Hildegardy z Bingen są dokładnie opisane choroby duszy. Opisy są straszne
trio plus
youtu.be/ULK4SAhLEAg . Jedyną pozycja Hildegardy która jest przetłumaczona. Jak ktoś zna dobrze niemiecki to znajdzie inne bardzo ciekawe. Szczerze pecam 😊
Jota-jotka
,,Ludzie szemrzący w sercu oraz wiecznie niezadowoleni ze swego losu także znajdują sie w piekle.,,
Jota-jotka
Bo łatwo przychodzi narzekanie i buntowanie się...😏

,,Nie opieraj się,jak ten lud zbuntowany,,
Słowa Pana Boga do Ezechiela
olek19801
Ekspresja tych obrazów jest bardzo przekonywująca. Może do niektórych dotrze.