Edward7

"Nowa Normalność" już w Afryce? Testy "cyfrowego dowodu" i szczepień na COVID-19 finansuje Bill …

ID 2020 oraz Bill Gates. / foto: Wikimedia: Retha Ferguson / PAP/Panoramic W Afryce odbywają się obecnie dwa programy testowe, które są finansowane …
Wieczne Odpoczywanie Amen
jakby ktoś nie wiedział ,,z czym to się je,,

Cyfrowy dowód i świat bezgotówkowy

Biometryczny system tożsamości cyfrowej,

rejestry szczepień

i

system płatności bezgotówkowej

są testowane w czasie mniemanej pandemii COVID-19 w Afryce.

Całość identyfikacji osobowej ma odbywać się w formie cyfrowej.

Projekt został wsparty kwotą 3,8 miliona dolarów przez Fundację Billa i Melindy Gatesów.
jac505
Bill bramy piekielne da zarobić swoim kolegom z branży a potem sam zarobi miliardy na zastrzykach ze znakiem bestii. Zapowiedział, że pandemia skończy się w 2021r. Co ciekawe, wtedy skończy się instalacja bazowych nadajników 5g, które po przetestowaniu zostaną wyregulowane i nie będzie już objawów choroby mikrofalowej. Ale strach przed wirusem pozostanie. Właśnie na taką chwilę czekał Gates ze …More
Bill bramy piekielne da zarobić swoim kolegom z branży a potem sam zarobi miliardy na zastrzykach ze znakiem bestii. Zapowiedział, że pandemia skończy się w 2021r. Co ciekawe, wtedy skończy się instalacja bazowych nadajników 5g, które po przetestowaniu zostaną wyregulowane i nie będzie już objawów choroby mikrofalowej. Ale strach przed wirusem pozostanie. Właśnie na taką chwilę czekał Gates ze swoimi wynalazkami ograniczającymi długość naszego życia i nadaniem znaku przynależności do diabła. Panie Jezu przyjdź !
Tymoteusz
Nowa normalność”, inaczej mówiąc:

diabelska normalność”...
olek19801 shares this
1.9K
Nowa normalność
Edward7
Rozpoczęło się wielkie wykluczenie osób bez testów c-19 i odmawiających szczepionek. Trzy sojusze lotnicze, reprezentujące 58 linii lotniczych, wzywają rządy, aby zezwoliły im na przewóz wyłącznie osób, które przeszły testy na obecność Covid-19.

Ta „nowa normalność” będzie prawdopodobnie obejmować pracę, edukację, transport publiczny i wszystkie inne usługi publiczne w najbliższej przyszłości, …More
Rozpoczęło się wielkie wykluczenie osób bez testów c-19 i odmawiających szczepionek. Trzy sojusze lotnicze, reprezentujące 58 linii lotniczych, wzywają rządy, aby zezwoliły im na przewóz wyłącznie osób, które przeszły testy na obecność Covid-19.

Ta „nowa normalność” będzie prawdopodobnie obejmować pracę, edukację, transport publiczny i wszystkie inne usługi publiczne w najbliższej przyszłości, a być może nawet dostęp do własnego konta bankowego.

58 linii lotniczych rozważa to samo. Ponieważ zasady kwarantanny są nieskuteczne i trwają zbyt długo, popyt na bilety lotnicze spadł średnio o 80%. Aby przywrócić to na właściwe tory, te linie lotnicze chcą uzyskać pozwolenie na wymaganie od wszystkich pasażerów przejścia testu Covid-19 na 24 do 72 godzin przed odlotem i wkrótce zaszczepienie.

System kontroli prawdopodobnie obejmie wprowadzenie przepustki Covi (d) lub CommonPass, zgodnie z promocją Światowego Forum Ekonomicznego. WEF jest jedną z głównych sił napędowych „Wielkiego (zielonego) resetu”, zamachu stanu, który wprowadza na Zachodzie globalistyczną dyktaturę wirusa komunistycznego.

Teraz, gdy Uber i inne firmy zaczęły już odmawiać usług osobom negującym "koronę", „nowa normalność” stworzy nową podklasę społeczną złożoną z „odmawiających” i / lub „myślicieli spiskowych”. Będą stopniowo usuwani ze społeczeństwa, prawdopodobnie w ciągu kilku lat. Podróżowanie, nauka, praca, kontakty towarzyskie, a ostatecznie nawet kupowanie i sprzedawanie będą dla tych nowych Untermenschen niemożliwe - jeśli nie trafią do obozów koncentracyjnych.
xandernieuws.net/…nder-covid-test-gaan-weigeren/