Clicks1.1K
csk.news
104

Benedikt Pod Gänsweinovou „úplnou kontrolou“ - Informátor Viganó

Arcibiskup Gänswein filtruje všetky informácie, ktoré sú určené pre Benedikta XVI., a to už od začiatku jeho pontifikátu, píše arcibiskup Carlo Maria Viganó v LaVerita.info (16. januára).

Viganó spomína, ako kedysi dal Gänsweinovi dokumenty týkajúce sa skorumpovaného riadenia pápežských víl v rámci prípravy na audenciu s Benediktom v apríli 2011, ale dokumenty sa k pápežovi nikdy nedostali.

Vtedajší prefekt pápežskej domácnosti, biskup James Harvey, neskôr Viganóvi povedal: „Gänswein mi povedal: Biskup Viganò je poslednou osobou, ktorá môže osloviť pápeža Benedikta!“

Na začiatku pontifikátu Benedikt raz ukázal na Gänsweina a povedal: „Gestapo! Gestapo!“ píše Viganó.

Poukazuje na odhodlanie, ktorým Gänswein vylúčil Benediktovho staršieho tajomníka, Ingrida Stampu, ktorý Ratzingerovi pomáhal viac ako desať rokov.

Neskôr Benedikt často navštevoval svojho predchádzajúceho osobitného tajomníka, biskupa Josefa Clemensa, a pozýval aj Ingrid Stampu, aby unikol kontrole Gänsweina.

#newsFsfviyumkl
Joske
Také všechny kroky Bergoglia podléhají přísné kontrole. Žádná viditelná světská struktura nemá svobodu rozhodování.
zaba and 2 more users like this.
zaba likes this.
fiat33 likes this.
ľubica likes this.
ľubica
Arcibiskup Gänswein filtruje všetky informácie, ktoré sú určené pre Benedikta XVI., a to už od začiatku jeho pontifikátu----
--------------------------------
ZRADCA! JUDÁŠ!!!
Ester J B H likes this.
Teodora - zjavne tí Dohnalovi marketingoví sekretári nad tebou nemajú nijakú moc a boja sa ťa ,keď ťa denne nechajú šíriť tieto adventistické a podobné bludy na glorii. Boja sa toho ducha ,ktorý na tebe orie ,aby sa neotočil proti nim a oni nedopadli ako synovia istého Skévu.
ekans
to je duch charismatismu
ekans- ty si tiež pekne mimo:) máš fobiu z ducha charizmatizmu a vidíš ho všade ,aj tam kde nie je. Jeden za 18 ,druhý bez dvoch za dvadsať :)
ekans
kdyby jsi znal pozadí, možná by jsi pochopil
Christophor likes this.
ekans- Čo ty ako odborník na triedenie duchov hovoríš na o.Emiliána Tardifa?
ekans
odbornictví přenech jiným, tohoto patera neznám