MARANA THA ! ! ! PANIE JEZU PRZYJDŹ ! ! !
Krystian N.
Blokowanie skandalicznych informacji nie jest skandalem, gdyż byłoby to bezpośrednią afirmacją liberalizmu. Jednakże w sytuacji kompletnego stępienia ludzkich odruchów, opublikowanie w/w filmu może mieć pozytywny efekt na percepcję przeciętnego zjadacza chleba Pańskiego.
Jesteśmy w stanie wojny (cywilizacyjnej) - nadzwyczajne środki są uprawnione.
Piotr2000
i wielkie DEMOKRATY /USA, Izrael, Germany, France, Polska, Wielka Brytania/ USTA MAJA ZAMKNIETE, NIC sie przeciez nie dzieje, to tylko chrzescijanie.... Szatanskie pomioty w togach "praworzadnosci" i "sprawiedliwosci" !
przeciwherezjom
To już nie są żadne demokraty ino masonaty!
V.R.S.
To że blokują informacje to skandal.
henryk33
Mistyczka M.K....pisze tak : Islamiści wrzucają do dołów żywych ludzi Chrześcijan. Dlatego zawsze będę mówiła, że wszystkim tragediom na Ziemi razem z wojnami są winni kardynałowie i biskupi rządzący Kościołem Katolickim szczególnie w Polsce, gdyż Pan Jezus przychodzi do niby 'swoich apostołów" z jedną tylko prośbą, aby właśnie ONI uznali Boga JEZUSA CHRYSTUSA - KRÓLEM POLSKI ponieważ Bóg …More
Mistyczka M.K....pisze tak : Islamiści wrzucają do dołów żywych ludzi Chrześcijan. Dlatego zawsze będę mówiła, że wszystkim tragediom na Ziemi razem z wojnami są winni kardynałowie i biskupi rządzący Kościołem Katolickim szczególnie w Polsce, gdyż Pan Jezus przychodzi do niby 'swoich apostołów" z jedną tylko prośbą, aby właśnie ONI uznali Boga JEZUSA CHRYSTUSA - KRÓLEM POLSKI ponieważ Bóg upodobał sobie Polskę do zaprowadzenia POKOJU na świecie. Od Polski najbardziej katolickiej na świecie wzięłyby wzór świętości i praworządności inne państwa. Jednak Żydzi i do Polski wtargnęli i usiedli na najwyższych stanowiskach politycznych i duchownych i widzimy co sie dzieje - zło i śmierć niewinnych ludzi, bo Żydzi nienawidzą Boga Ojca, Boga Jezusa i zabili swego Zbawiciela. Nienawidzą Ducha Świętego i Maryi i dlatego przez tych wrogów panuje lucyfer i morderstwa są popełniane wszędzie. Szkoda, że Żydzi nienawidzą Boga i życia na pięknej Ziemi.
Jeśli Administrator Facebooka Zablokuje tą informację, uznam to za Skandal !...
szuirad1
Ida prosto do Nieba ,meczennicy, teraz tak sie czuja ,ze brak slow ludzkich zeby to opisac, niech sie wstawiaja za nami
PiotrM
Islamska miłość do chrześcijan!
PiotrM
To ten sam bóg co nasz powiedział Franciszek!
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Ap 7,14

WIZJE PROROCZE: SIEDEM PIECZĘCI, SIEDEM TRĄB I SIEDEM CZASZ JAKO ZWIASTUNY WIELKIEGO DNIA GNIEWU BOŻEGO

LOSY CAŁEJ LUDZKOŚCI
Triumf wybranych*


714 I powiedziałem do niego: «Panie, ty wiesz». I rzekł do mnie: «To ci, którzy przychodzą z wielkiego ucisku i opłukali swe szaty, i w krwi Baranka je wybielili*.