Clicks952
Orędzia

3 marca 2021 r Trevignano Romano Umiłowani, módlcie się za Kościół i osoby konsekrowane, ponieważ są oni w ciemności, zamieszaniu i odstępstwie, aby zostali oświeceni miłością Boga.

Maria: Drogie dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoich sercach.

Kochane dzieci, Ja, wasza Matka, proszę was: weźcie mnie za ręce i słuchajcie tego, co przychodzi do was z nieba, bo wszystko jest dla waszego zbawienia. Skorzystajcie z tego czasu miłosierdzia, bo sprawiedliwość i gniew Boży wkrótce będą odczuwalne; czas, który jest nadal dostępny, jest bardzo krótki, podobnie jak czas, w którym zostanę z wami.

Umiłowani, nie lękajcie się czasów, które nadejdą lub już nadeszły, ponieważ modlitwą i nawróceniem będziecie mogli się zbawić. Ale nie baw się już więcej, otwórz swoje serca i pozwól Duchowi Świętemu wejść, a On cię przemieni i zjednoczy z Jezusem w jednym sercu.

Moje dzieci, gdybyście tylko wiedzieli, jak bardzo was kocham i jak wiele radości odczuwam, widząc was wszystkich razem na modlitwie.

Umiłowani, módlcie się za Kościół i osoby konsekrowane, ponieważ są oni w ciemności, zamieszaniu i ciemności, aby zostali oświeceni miłością Boga.

Teraz zostawiam was z moim macierzyńskim błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Spłynie na was dzisiaj wiele łask, pokornie o nich świadcząc. Twoja matka.