Clicks1.2K

JEZUS: Nie pozwólcie szatańskim potęgom kontrolować waszych krajów ... Oni rządzą jako światowe potęgi, którymi są Wielka Brytania, USA, UE, Chiny i Rosja

KSIĘGA PRAWDY

poniedziałek, 23 kwietnia 2012 roku, godz. 20.00

Moja najdroższa, umiłowana córko, wkrótce nastąpi czas na zmiany w tym, jak rządy na całym świecie będą sprawować władzę nad swoimi krajami. Coraz więcej krajów się łączy i więcej dzieci Bożych będzie rządzonych przez jedno ciało.

Nadszedł czas, abyście mieli oczy szeroko otwarte i nasłuchiwali wszelkich zmian w prawie, które doprowadzą was do zubożenia. Zwalczajcie ustawy, które kontrolują zaopatrywanie się w żywność. Bóg, Mój Ojciec Przedwieczny, będzie karał te niegodziwe grupy, jeśli będą próbowały głodzić Jego dzieci.

Teraz jest czas, Moi wyznawcy, na ujawnienie Trzeciej Pieczęci. Choć przez pewien czas nie zostanie ona jeszcze otwarta, to mówię wam o tym, tak byście mogli spróbować przygotować dla siebie żywność, uprawiając swoją własną i przechowując produkty spożywcze, tak by się nie popsuły. Z czasem żywność będzie reglamentowana, tak samo dostęp do wody pitnej.

Ta grupa, chociaż słabnie z powodu siły waszych modlitw, zamierza zagłodzić i zatruć wielu niewinnych ludzi, starając się zmniejszyć populację świata. Będą walczyć zaciekle, aby do tego doprowadzić.

Podczas gdy wciąż będą powodować trwogę w dzieciach Bożych, Mój Ojciec Przedwieczny ześle kary ekologiczne i zgładzi z powierzchni ziemi miliony tych złych ludzi. Warunki pogodowe będą się dalej zmieniały. Z czasem wpłynie to na możliwość handlu, tak że światowe potęgi będą powstrzymane w swoich nikczemnych planach.

Przez cały ten kryzys, wy, Moja Armio, musicie modlić się do Boga Ojca, aby chronił was przed tymi ludźmi i aby otworzyli swoje zatwardziałe serca na prawdę o Bożym Miłosierdziu. Mówię to wam, abyście mogli się przygotować. Te wydarzenia nie nastąpią natychmiast, a znaczna część tego planu może zostać oddalona i złagodzona poprzez wasze modlitwy i wyrzeczenia.

Zło nie pochodzi od Boga. Powstaje z chciwości, miłości własnej i z pragnienia władzy i panowania. Wszystkie te słabości pochodzą od szatana i są podsuwane przywódcom światowym, by ich kusić, tak żeby mogli krzywdzić dzieci Boże. Nie pozwólcie szatańskim potęgom kontrolować waszych krajów.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się, abyście mieli siłę do sprzeciwienia się zabiegom zaprojektowanym, by uczynić was biednymi, zależnymi i na łasce tych, którzy panują nad waszymi krajami. Oni rządzą jako światowe potęgi, którymi są Wielka Brytania, USA, UE, Chiny i Rosja.

Ja, wasz Jezus, pomogę wam uniknąć prześladowań, ale pamiętajcie, modlitwa będzie waszą główną bronią. Modlitwa może powstrzymać tych nikczemnych ludzi przed przejęciem władzy nad tym, co będziecie jeść, pić, w co się będziecie ubierać oraz czy będziecie uczęszczać do kościołów chrześcijańskich. Walczcie w Moje Imię, a Ja przez cały czas będę stał przy was.

Wasz umiłowany Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/more-nations-ar…

________________________________________________________________

PROSZĘ, ZOBACZ:

KORONA I WIRUS + 5G Na banknocie £20 i data 20 20 Przypadek?

KOLEJNY DOWÓD NA PLANDEMIĘ KORONAWIRUSA. OLIMPIADA 2012 ...

Czipy, 5G i nieposłuszni reżimowi komunistycznemu ... Niedaleka przyszłość !?!

________________________________________________________________