Clicks1.9K

W tych nieszczęśliwych czasach będzie wielki i nieopanowany poziom nieczystości, która będzie pociągała wiele dusz na wieczne zatracenie.

Objawienia w Quito

Quito – miasto w Ekwadorze, stolica pięknie położonego w Andach kraju. Ponad 400 lat temu Ekwador był kolonią hiszpańską. Na prośbę wielu mieszkańców Quito

król Hiszpanii Filip II wydał

dekret o fundacji klasztoru pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia. Zostaje on wzniesiony na głównym placu miasta.

W roku 1576 do Quito w Ekwadorze przybywają z Hiszpanii: Matka Maria od Jezusa Taboada wraz ze swoją młodziutką siostrzenicą Marianną oraz czterema innymi zakonnicami.

Czternastoletnia Marianna Francisca Torres y Berriochoa wyruszyła w tę drogę gdyż w prywatnym objawieniu usłyszała, że ma udać się na misje. W październiku 1579 roku s. Marianna złożyła śluby zakonne wobec przełożonej Matki Marii i obrała predykat „od Jezusa”.

Zakonnica miała objawienia przez prawie 60 lat, aż do swojej śmierci. Najświętsza Maryja Dziewica objawiła jej wydarzenia z XIX i XX wieku, wzywała siostrę Mariannę do modlitwy i ponoszenia ofiar jako zadośćuczynienie za tragiczne wydarzenia, które nastąpią w życiu Kościoła w tym okresie.

Objawienia z dnia 16 stycznia 1599 roku dotyczyły przyszłości klasztoru oraz ówczesnej kolonii Hiszpanii. Przekaz mówił, że ziemie te staną się wolną republiką i przyjmą nazwę Ekwador.

W XIX wieku będzie wybrany chrześcijański prezydent – mąż wielki, który zginie śmiercią męczeńską na placu przylegającym do klasztoru. Zapowiedź sprawdziła się w latach 1861-1865 i 1869-1875 gdy prezydentem Ekwadoru był Gabriel Garcia Moreno, katolicki polityk, który m.in. poświęcił publicznie kraj Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Spowodowało to brutalny atak ze strony bojówek masońskich i zabójstwo prezydenta na placu przed katedrą 6 sierpnia 1875 r.

W roku 1610 Matka Boża w kolejnym objawieniu powiedziała między innymi, że od końca XIX, a szczególnie w XX wieku dojdzie do zupełnego zepsucia obyczajów i kierowania się namiętnościami, a szatan prawie całkowicie będzie panował nad światem przez masońskie sekty, będzie trudno przyjąć Sakrament Chrztu i Bierzmowania, a diabeł będzie starał się zniszczyć Sakrament Spowiedzi. „W czasach tych wrogowie Chrystusa, zachęcani przez diabła, często kraść będą z Kościołów konsekrowane Hostie, aby bezcześcić Postacie Eucharystyczne. Mój Najświętszy Syn widzi samego siebie rzuconego na ziemię i zdeptanego przez nieczyste nogi”.

Sakrament małżeństwa będzie bardzo atakowany i dojdzie do jego profanacji. Sakrament, który symbolizuje związek Chrystusa ze swoim Kościołem będzie ulegał niszczeniu i poprzez to ułatwiał życie w stanie grzechu. Skutki zeświecczenia będą narastać, co spowoduje brak powołań Kapłańskich i Zakonnych.

Sakrament Kapłaństwa będzie ośmieszany, wykpiwany i wzgardzony. W tym czasie zdeprawowani Kapłani będą gorszyć lud chrześcijański czym wzbudzą nienawiść do wszystkich Kapłanów Rzymskiego, Katolickiego i Apostolskiego Kościoła.
W tych nieszczęśliwych czasach będzie wielki i nieopanowany poziom nieczystości, która będzie pociągała wiele dusz na wieczne zatracenie. Nie będzie niewinności w dzieciach ani skromności u kobiet.


Tylko niewielka grupa ludzi zachowa skarb wiary i cnoty, ale będzie doznawała okrutnych i niewymownych cierpień a nawet męczeństwa. Aby wyzwolić wiernych z tych herezji i cierpień potrzeba będzie wielkiej wytrwałości i siły woli. Gdy będzie się wydawało, że wszystko stracone a wszelkie wysiłki daremne i zło tryumfuje na całej ziemi nastąpi szczęśliwy początek odrodzenia.

Najświętsza Maryja Panna poleciła modlić się o zesłanie Kościołowi prałata, który będzie miał za zadanie odnowić ducha jego kapłanów. Będzie on napełniony wieloma łaskami: pokory serca, poddania się Bożej woli oraz siły by móc bronić praw Kościoła. Będzie miał czułe i współczujące serce by ogarnąć wielkich i maluczkich proszących go o światło i radę w zwątpieniach i trudnościach.
Najświętsza Maryja Panna poprosiła o wykonanie figury ku Jej czci. Wyrzeźbiona figura pod wezwaniem Matki Bożej Dobrego Zdarzenia, została w cudowny sposób dokończona i nastąpiło jej wyniesienie w procesji na specjalnie przygotowany tron.

W roku 1634 Matka Marianna miała objawienie, które miało szczególne znaczenie. Po zakończeniu wieczornej modlitwy przed Tabernakulum nagle zgasła wieczna lampka przed ołtarzem. W ciemnościach Matka Marianna ujrzała Najświętszą Maryję Pannę, która objawiła jej znaczenie tego znaku:

Pierwsze znaczenie – od końca XIX wieku i poprzez wiek XX rozpowszechni się wiele herezji i światło wiary wygaśnie w bardzo wielu duszach z powodu głębokiego i powszechnego upadku obyczajów. Będzie dużo katastrof fizycznych a wielu umrze z powodu gwałtownych cierpień.
.

Drugie znaczenie – to wiele goryczy, trudności i cierpienia, które będą udziałem klasztoru Niepokalanego Poczęcia w Quito. Znikną powołania z powodu niedyskrecji i niewłaściwego formowania nowicjuszek. Pod maską fałszywej miłości, niesprawiedliwość będzie rujnować dusze.

Trzecie znaczenie – atmosfera nieczystości zalewać będzie ulice, place i miejsca publiczne, tak że prawie nie będzie dziewiczych dusz.

Czwarte znaczenie – duchowni świeccy (diecezjalni) porzucą swoje ideały, księża będą zaniedbywać swoje obowiązki. Zapomną o celu życia na ziemi, oddalą się od drogi Bożej i przywiążą się do dóbr doczesnych, bogactwa, którego zdobywanie będzie ich celem nadrzędnym.

Piąte znaczenie – słabość i nieczułość ludzi posiadających możliwość zmiany tragicznej sytuacji Kościoła. Obojętność na gnębienie Kościoła, prześladowanie cnoty i na tryumf zła przez uleganie namiętnościom i perwersyjnym żądzom. Najświętsza Maryja Panna oczekuje od zakonnic ofiar, dobrych uczynków i modlitwy w celu skrócenia czasu trwania tej strasznej katastrofy.

Matka Marianna zmarła 15 stycznia 1635 roku.

W roku 1905 w trakcie remontu klasztoru została otwarta jej trumna, w której znaleziono nienaruszone i dobrze zachowane ciało Matki wizjonerki.
Na początku swoich objawień Marianna Francisca od Jezusa Torres y Berriochoa otrzymała od biskupa Quito nakaz zapisywania swoich objawień.

Po śmierci Matki Marianny jej kierownik duchowy napisał jej biografię. W roku 1790 w oparciu o spisane objawienia o. Manueal Souza Pereira, prowincjał Ojców Franciszkanów w Quito, napisał książkę „Cudowny żywot Matki Marianny de Jesús Torres, hiszpańskiej zakonnicy i jednej z założycielek Królewskiego Klasztoru Niepokalanego Poczęcia w mieście św. Franciszka de Quito”.

źródło: oczamiduszy.pl/objawienia-w-quito/
Bos016
podziemne restauracje,
podziemne hotele,
podziemny Kościół
Mała Iskra
@PiotrM "Ptaszyska"? To są orły z polskiego godła(!) ślepy człowieku, a wygląd korony opisała Rozalia Celakówna i taką chciał Jezus. Jej także nie uznajesz? Rozdęte ego i brak wiedzy... Czyżbyś nie uznawał Intronizacji Chrystusa na Króla Polski? To już wiadomo, co żeś za typ.

To jak do tej pory największa głupota, jaką palnąłeś. Ośmieszyłeś się na całego. Brawo! Jesteś zaślepiony własną "…More
@PiotrM "Ptaszyska"? To są orły z polskiego godła(!) ślepy człowieku, a wygląd korony opisała Rozalia Celakówna i taką chciał Jezus. Jej także nie uznajesz? Rozdęte ego i brak wiedzy... Czyżbyś nie uznawał Intronizacji Chrystusa na Króla Polski? To już wiadomo, co żeś za typ.

To jak do tej pory największa głupota, jaką palnąłeś. Ośmieszyłeś się na całego. Brawo! Jesteś zaślepiony własną "nieomylnością". Pogrążaj się dalej.

Pokażę ci, jak wygląda korona z ORŁAMI, bo kpisz z symbolu narodowego!
Mała Iskra
@Quas Primas Jakoś drugi egzorcysta - ks. Piotr Glas (obecnie posługuje jako zwykły kapłan) twierdzi co innego i całym sobą poleca Medjugorie 😉 On jest wiarygodnym autorytetem.
Quas Primas
PiotrM
Iskra, ten film co jest na głównej pt:
65 polskich naukowców: Komunia do ust i w postawie klęczącej najbezpieczniejsza w czasie pandemii.
Zdjęcie jest Obrzydliwe z jakimiś ptaszyskami. Jezus ma taką Koronę, a nie z ptaszyskami co mu na głowę robią!
PiotrM
Urągacie Matce Bożej jakimiś wyssanymi z palca orędziami i żeby było mało tego to dajecie na głowę Jezusa jakieś ptaszyska
Quas Primas
Medalik, DLACZEGO odpowiedziałaś TYLKO na jedno z wielu pytań, które Tobie zadałam w moim komentarzu?
Proste- gryziesz się w swoim sumieniu i nie masz argumentów, albo diabeł zasłonił Ci oczy na te pytania....
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Quas Primas , ty też nie odpowiadasz na zadane pytania.
Quas Primas
Stwierdzam, że jesteś ślepa , skoro tak twierdzisz.
Koniec dyskusji z kłamcami.
KRYSRYS
bylem tam jest pieknie
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Dzięki Bogu, że zostałam zablokowana przez Quas Primas. Będe miała trochę spokoju i zaoszczędzę na czasie.
Quas Primas
Medalik - przeznaczysz ten czas na ganianie po różnych wizjonerach i uważnym słuchaniu "kazań" Ks. Natanka.... 😂
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Quas Primas, przeznaczę ten czas na modlitwę za was, tradycjonalistów, którzy jesteście zaślepieni jadem szatana i nie widzicie swoich błędów. 😭
Weronika....S
@Mała Iskra Oceniłaś ich, @QuasPrinas i @PiotrM niczym nieomylne i pewne siebie bóstwo, ale raczej dymek wyziera z twej wypowiedzi, a nie iskra, nawet mała. Wyrazy współczucia. Dziwne, że wszyscy tacy zgodni, co do tej zdecydowanie nie rzeczowej, ale zjadliwej wypowiedzi.
PiotrM
Czasem z drugiej strony Medalika kryje się ciemna strona medalu 😉
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Quas Primas. powinnaś być wdzięczna, że ktoś martwi się o twoją duszę i chce się za ciebie modlić, skoro ty sama tego nie widzisz, że twoja dusza jest zagrożona. To nie jest atak na ciebie tylko troska i największy akt miłości.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Piotr, to bardzo cię proszę o podanie tej mojej ciemnej strony medalu.
Quas Primas
Medalik, módl się za siebie, bo na 100% błądzisz. Dewocja to nie jest Wiara.
Poza tym modlitwa kogoś, kto po uszy siedzi w błędnej nauce i za żadne skarby nie chce się pokusić o szukanie prawdy nie jest mi miła. Nie módl się za mnie. To tak, jak jedna z moich koleżanek wciąż troszczy się o moje zdrowie (ja poważnie choruję) i za każdym razem jej "troska" odbija się na moim zdrowiu. Po jej …More
Medalik, módl się za siebie, bo na 100% błądzisz. Dewocja to nie jest Wiara.
Poza tym modlitwa kogoś, kto po uszy siedzi w błędnej nauce i za żadne skarby nie chce się pokusić o szukanie prawdy nie jest mi miła. Nie módl się za mnie. To tak, jak jedna z moich koleżanek wciąż troszczy się o moje zdrowie (ja poważnie choruję) i za każdym razem jej "troska" odbija się na moim zdrowiu. Po jej rozmowach (niby z troski) ja czuję się strasznie...
Mała Iskra
@Weronika....S Szkoda, że nie widziałaś co ona wyprawiała wraz z oszustem Pawelem kilka tygodni temu, dodatkowo miesiącami wyzywali i prowokowali mnie do dyskusji, oznaczali w swoich chamskich postach itp. Grzeczne wypowiedzi do nich nie trafiały, rozumieją tylko mowę na ich poziomie, inaczej nie rozumieją nic co się do nich pisze.
Komentarze z pierwszego postu pousuwałam, bo tak ohydnie się o …More
@Weronika....S Szkoda, że nie widziałaś co ona wyprawiała wraz z oszustem Pawelem kilka tygodni temu, dodatkowo miesiącami wyzywali i prowokowali mnie do dyskusji, oznaczali w swoich chamskich postach itp. Grzeczne wypowiedzi do nich nie trafiały, rozumieją tylko mowę na ich poziomie, inaczej nie rozumieją nic co się do nich pisze.
Komentarze z pierwszego postu pousuwałam, bo tak ohydnie się o mnie wyrażali, że przytaczać tego nie będę, zaś pani Quas swoje wypociny pousuwała.

Trzech z tamtych rzekomych tradycjonalistów pousuwało swoje konta, a użytkownik "pawelm" dwa razy usunął swoje konto (tak, dwa razy, bo wcześniej zrobił drugie konto pod imieniem "Jacek P", zrobił ferment na mojej stronie podszywając się pod różne osoby, jeszcze Quas go broniła, że "używa rozumu"). Kpina i śmiech na sali... Cyrki się działy z ich udziałem... Oszuści i krętacze!

Niestety jak widać nawet własnej mowy nie rozumie, nadal przekręca moje wypowiedzi i rozumie co chce. Ja się już z nią nie będę szczypać. Miała wiele miesięcy by przystopować. Olała to, to ma na co chciała i do czego prowokowała.

Nie podała ani ona, ani Mrotek żadnych konkretów do tej pory... jak na razie same obraźliwe określenia podają na proroków. Wiele razy wspominałam jak się rozeznaje orędzia, nie uczynili NIC z tego, co mówią zasady, i nadal śmią się wypowiadać w tej kwestii, jako rzekomo "w temacie". Tak w temacie, że nadal się niczego nie nauczyli...

Co do mojego pseudonimu - notka, kto mnie tak określił jest na mojej stronie, i jak widać piekło nie lubi tego określenia, bo wielu jak nie ma argumentów to się czepia autora personale (tak robią też niedojrzali ludzie). Do tej pory już paru mnie atakowało za ten pseudonim, co tylko potwierdza, że demonom się to nie podoba 😉

Nadal się wam mój pseudonim nie podoba? Chyba tak, bo widzę wasze szyderstwa. Obłudnicy.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Quas Primas ,
,,Medalik, módl się za siebie, bo na 100% błądzisz. Dewocja to nie jest Wiara.
Poza tym modlitwa kogoś, kto po uszy siedzi w błędnej nauce i za żadne skarby nie chce się pokusić o szukanie prawdy nie jest mi miła''.
---------------------
Quas Primas , gdyby mi to powiedział, jakiś Katolicki Boży Kapłan, to bym się tym bardzo przejęła, ale skoro to mówi osoba, której wykazałam wiele …
More
Quas Primas ,
,,Medalik, módl się za siebie, bo na 100% błądzisz. Dewocja to nie jest Wiara.
Poza tym modlitwa kogoś, kto po uszy siedzi w błędnej nauce i za żadne skarby nie chce się pokusić o szukanie prawdy nie jest mi miła''.
---------------------
Quas Primas , gdyby mi to powiedział, jakiś Katolicki Boży Kapłan, to bym się tym bardzo przejęła, ale skoro to mówi osoba, której wykazałam wiele błędów i herezji to ta ocena, tyle mnie interesuje co zeszłoroczny śnieg i spływa po mnie jak woda po kaczce.

Prócz tego jestem pewna, że idę właściwą drogą bo, zawierzyłam się całkowicie Matce Bożej i oddałam swoją wolną wolę, swoje, życie i swoją śmierć Trójcy Świętej. Co dzień staram się choć przez godzinę Adorować Jezusa w Najświętszym Sakramencie, a także odmawiam Różaniec i modlę się o Światło do Ducha Świętego o ochronę przed wszelkimi zasadzkami demonów, o Boże prowadzenie i o Świętość.
Mam też wiele dowodów i świadectw, że nie błądzę!
Mała Iskra
Quas już mi raz napisała, że do rozeznawania orędzi nie potrzebuje się modlić do Boga o światło, bo ma rozum i go rzekomo używa.
To tylko potwierdza, jaką ma pyszną pewność do swojej wiedzy, że czyni dobrze, skoro nie potrzebuje się nawet Boga pytać czy dane przekazy są prawdziwe. Za to wierzy kapłanom i teologom, co posiadają dużą wiedzę i... i w sumie tyle. Ale wierzyć Bogu to nie! Chyba się …More
Quas już mi raz napisała, że do rozeznawania orędzi nie potrzebuje się modlić do Boga o światło, bo ma rozum i go rzekomo używa.
To tylko potwierdza, jaką ma pyszną pewność do swojej wiedzy, że czyni dobrze, skoro nie potrzebuje się nawet Boga pytać czy dane przekazy są prawdziwe. Za to wierzy kapłanom i teologom, co posiadają dużą wiedzę i... i w sumie tyle. Ale wierzyć Bogu to nie! Chyba się czuje mądrzejsza od Niego, bo innego wytłumaczenia nie ma.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Mała Iskra, lepiej nie dawać się prorokować i wchodzić w takie dyskusje. Ignorować, albo usuwać takie komentarze. Szkoda na to czasu, który jest teraz skrócony i trzeba go należycie wykorzystać, przede wszystkim dla Boga i na modlitwę.
Mała Iskra
Racja. Czas z tym skończyć, tylko czas zabierają.
ktoz jak Bog1
Czy sa jakies oryginalne teksty spisana przez Siostre Marianne i dostepne w sieci? Jesli ktos ma takowe namiary - poprosze o podanie ich. Osoby trzecie, choc przekazuja wiele - nie sa zrodlem No1.
MementoMori+++
Z nie internetowego źródła mogę polecić " KSIĘGA OBJAWIEŃ MARYJNYCH OD I DO XX WIEKU "
Piotr2000
Dziekuje "Mala Iskra". Wyjelas mi slowa z ust... @Quas Primas, ale tez @PiotrM zostali poddani jakiejs probie. Uchodzac za obroncow Kosciola swietego i wiary katolickiej ida w zaparte w swoje EGO. Tak. To sie nazywa SLEPOTA i PYCHA.
Quas Primas
Może do siebie to odniesiesz?
Kolejny "natankowiec"?
Żenada!!!
PiotrM
Piotr 2000, może pycha to tak ale ślepy to ja nie jestem. Ty na pewno zamiast pychy posiadasz -pokorę ! To znaczy się że jak mówisz że jesteśmy pyszni to ty jesteś niepokalanie poczęty! 😇 Tak. To prawda. My przeciwstawiamy się tym nieprawością na które wy dajecie zezwolenie- niepokalanie poczęci! 😬 😬
Mała Iskra
Na Quas już się przekonałam od pierwszego postu, a kolejne miesiące tylko to potwierdziły. Pycha i wiara we własne, marne możliwości... PiotrM to samo, jak widać dołączył do grona osób typu Quas.
3 osoby, które mnie atakowały wcześniej pousuwało swoje konta. Takie to mądrale były! Rzekomi tradycjonaliści...

Z każdym komentarzem się bardziej ośmieszają 😂 Do tej pory nie podała nic, co jest sprzec…More
Na Quas już się przekonałam od pierwszego postu, a kolejne miesiące tylko to potwierdziły. Pycha i wiara we własne, marne możliwości... PiotrM to samo, jak widać dołączył do grona osób typu Quas.
3 osoby, które mnie atakowały wcześniej pousuwało swoje konta. Takie to mądrale były! Rzekomi tradycjonaliści...

Z każdym komentarzem się bardziej ośmieszają 😂 Do tej pory nie podała nic, co jest sprzeczne z nauką Chrystusa u proroków złączonych w PMB. NIC!!! Jedyne co mówi to: szatańska mowa, opeńtańcy i inne diabelskie określenia. Podobnie zrobił to jej jakiś tam ksiądz, Mrotek i WOWiT - brak konkretów sprzecznych z nauką KK, tylko ich subiektywna i emocjonalna ocena.
Mała Iskra
@PiotrM Pan "wszechwiedzący" musi się wiele doinformować, bo jak na razie to tylko się ośmieszasz w swoich "argumentach" przeciwko orędziom i prorokom.
PiotrM
Masz tu linka do nauki kościoła i się dostosuj albo zamilcz!!!
youtube.com/watch?v=7r-XhIpX2h8
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
PiotrM, ja ci nie zarzucam, że nie wierzysz w te, czy inne objawienia, tylko że twierdzisz z wielkim przekonaniem i stanowczo, że te Objawienia są fałszywe, używając obraźliwych określeń, ,,śmierdzi mi tu Medjugorie''oraz podważając Świadectwa i opinie wielu ,,Bożych Kapłanów''.

Tym samym stawiasz siebie ponad ich autorytet, co jest niestety pychą.
Ja znam naukę Kościoła i wiem czy wierzyć czy …
More
PiotrM, ja ci nie zarzucam, że nie wierzysz w te, czy inne objawienia, tylko że twierdzisz z wielkim przekonaniem i stanowczo, że te Objawienia są fałszywe, używając obraźliwych określeń, ,,śmierdzi mi tu Medjugorie''oraz podważając Świadectwa i opinie wielu ,,Bożych Kapłanów''.

Tym samym stawiasz siebie ponad ich autorytet, co jest niestety pychą.
Ja znam naukę Kościoła i wiem czy wierzyć czy nie wierzyć w dane Objawienia.

A jeśli chodzi o ten wydany rozkaz: ,,...dostosuj się, albo zamilcz!!!'', to dobrze by było zastosować go do siebie, bo ja nikogo nie namawiam , ani nie odwodzę od wierzenia w Objawienia Medjugorskie , w przeciwieństwie do ciebie.
Dla mnie większymi autorytetami są: Ks. Glas i Ks. Chmielewski niż TY.
Mała Iskra
@PiotrM Nadal czekam na informacje, jakie KONKRETNIE nauki od Grzegorza i Medjugorie są SPRZECZNE z nauką Chrystusa. Nie podałeś NIC. Więc zamilcz chłopie i się nie kompromituj! Pogrążasz się.

W swoich materiałach nie podajesz konkretów, tylko jakieś banaluki typu "oszukał Lengę". Ośmieszasz się tylko 😂
PiotrM
Iskra, zmień dilera bo sprzedał ci lufę za mocną 😬
Mała Iskra
Dorosły chłop, a jak dziecko się zachowuje. Brak argumentów, co? Czyli nic się nie zmieniło 😂
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Mała Iskra, całkowicie się z Tobą zgadzam. Pogubili się i trzeba się za nich modlić. Jestem pewna, że tam też wśród swoich Kapłanów maja wilków w owczej skórze, którzy ich prowadzą na manowce. Myślą, że jak Ksiądz odprawia Mszę Trydencką, to już jest ,,Święty". Ja osobiście znam kilku Księży, sprawujących Liturgię w starym rycie, u w których nie widać Wiary, a wręcz przeciwnie widać niewiarę i …More
Mała Iskra, całkowicie się z Tobą zgadzam. Pogubili się i trzeba się za nich modlić. Jestem pewna, że tam też wśród swoich Kapłanów maja wilków w owczej skórze, którzy ich prowadzą na manowce. Myślą, że jak Ksiądz odprawia Mszę Trydencką, to już jest ,,Święty". Ja osobiście znam kilku Księży, sprawujących Liturgię w starym rycie, u w których nie widać Wiary, a wręcz przeciwnie widać niewiarę i sporo błędów.
PiotrM
Mała Iskra, św. Faustynę nie ale tych co zmienili jej słowa 🤪
Quas Primas
Medalik, widzisz brak wiary u wszystkich, tylko NIE u ks. Natanka. Wiarę to ks. może i ma, ale jaką? Płynącą z FAŁSZYWYCH Agnieszkowych orędzi, bez których nie może żyć. To samo jest z wami...
Jesteście żenujący w swej ślepocie. Przekonacie się jak będziecie już po tamtej stronie.
PiotrM
Ciekawe czemu nie chcą się dostosować i żyć Orędziami z Fatimy? Nam wystarczy tylko to. Matka Boża niczego wiecej od nas nie chce tylko tego. No ale im zawsze mało. Iskra musi zapłonąć dlatego musi się gdzieś naładować czy to u Leszka z Leszna czy to u Vićki czy p. Agnieszki a może u Zielińskiego trochę mocy pożyczy! Po prostu-ŻENADA!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Piotr, czy można wiedzieć, z jakiego źródła czerpiesz te wiadomości, które puszczasz w swoich filmach? Wypowiadasz się w nich sposób autorytatywny jakbyś był co najmniej Biskupem. Powiem szczerze, że ja też cię słuchałam z przyjemnością, dopóki nie zacząłeś atakować objawień w Medjugorie, wtedy zapaliła mi się czerwona lampka w głowie. Jesteś taki Maryjny a atakujesz jedno z Największych i …More
Piotr, czy można wiedzieć, z jakiego źródła czerpiesz te wiadomości, które puszczasz w swoich filmach? Wypowiadasz się w nich sposób autorytatywny jakbyś był co najmniej Biskupem. Powiem szczerze, że ja też cię słuchałam z przyjemnością, dopóki nie zacząłeś atakować objawień w Medjugorie, wtedy zapaliła mi się czerwona lampka w głowie. Jesteś taki Maryjny a atakujesz jedno z Największych i najdłuższych objawień Maryi, bo w tym roku mija w czerwcu równo 40 lat. A liczba 40 w Piśmie Świętym, występuje bardzo wiele razy i na pewno coś symbolizuje. Być może już w tym roku Objawienia się zakończą i oby Ci nie było przykro z tego powodu, że tak strasznie tępiłeś i atakowałeś te Maryjne Objawienia, zamiast słuchać tego, co przekazuje nam nasza Ukochana Mateńka.

liczba 40 w Biblii:

40 dni miał Jezus, gdy został przyniesiony do Świątyni Jerozolimskiej

40 dni postu Jezusa na pustyni (Mt 4,2).
40 dni zmartwychwstały Jezus spotykał uczniów przed Wniebowstąpieniem.
40 dni Mojżesz przebywał na Synaju.
40 lat wędrówki Izraela do Ziemi Obiecanej.
Quas Primas
Medalik, powiedz ks. Natankowi, aby nauczył się chociaż poprawnie wymawiać nazwę tej miejscowości, w której są fałszywe objawienia. Mówi się Medżugorie pisze się Medjugorje. Ks. przekręca tą nazwę.
PiotrM
Słucham tego co powiedziała w Fatimie i Lassallet. Jezus rzekł: Zacznijcie odczytywać znaki czasów! Ewangelia mówi nam wszystko. Czyżbyście tego nie widzieli? Znaków czasów? Mam oczy otwarte i uszy . Ja nic nie poradzę że wy ciągle szukacie nowinek. Nauczcie się trwać w jednym . Za nie długo ukaże się w Chinach albo w Alpach. Też tam będziecie gonić? Nie będzie wam smutno zostawić Medjugorie jak …More
Słucham tego co powiedziała w Fatimie i Lassallet. Jezus rzekł: Zacznijcie odczytywać znaki czasów! Ewangelia mówi nam wszystko. Czyżbyście tego nie widzieli? Znaków czasów? Mam oczy otwarte i uszy . Ja nic nie poradzę że wy ciągle szukacie nowinek. Nauczcie się trwać w jednym . Za nie długo ukaże się w Chinach albo w Alpach. Też tam będziecie gonić? Nie będzie wam smutno zostawić Medjugorie jak to zrobiliście z Fatimą? Olaliście Najważniejszy Głos z Fatimy bo wam się zachciało cudawianków. Biskup z Akita powiedział że przyszła do Akita po to by wam przypomnieć o Fatimie. Ale wy wolicie Medjugorje! To wasz wybór nie mój!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Quas Primas, przekręcanie nazwy nie jest grzechem i na sądzie Bożym nie będziemy z tego sądzeni, Każdy ma prawo do pomyłki.
Quas Primas
Medalik - Nie jest grzechem, ale jest śmieszne i nie przystoi księdzu. Natomiast CIĘŻKIM grzechem jest to, że ksiądz Piotr na podstawie diabelskich wizji( bo nawet, gdy nie diabeł dyktuje Agnieszce, tylko sama w swojej wyobraźni i z pomocą internetu spisuje) mami rzesze ludzi. Z tego ksiądz będzie sądzony. Ja słuchałam księdza Piotra kazań do czasu.... Do momentu, kiedy miał serię kazań o Mszy …More
Medalik - Nie jest grzechem, ale jest śmieszne i nie przystoi księdzu. Natomiast CIĘŻKIM grzechem jest to, że ksiądz Piotr na podstawie diabelskich wizji( bo nawet, gdy nie diabeł dyktuje Agnieszce, tylko sama w swojej wyobraźni i z pomocą internetu spisuje) mami rzesze ludzi. Z tego ksiądz będzie sądzony. Ja słuchałam księdza Piotra kazań do czasu.... Do momentu, kiedy miał serię kazań o Mszy Świętej w/g O. Pio. I przestałam słuchać, jak na kazaniu ksiądz powiedział do Agnieszki, że potrzebuje jeszcze od O.Pio kilka wiadomości..., na jakieś 5 kazań (można odszukać w necie). I oczywiście Agnieszka natychmiast otrzymała od O. Pio te wieści.... To jest chore! I jeśli wy tego nie zauważacie, to macie wyprane mózgi!
I jeszcze coś.... Czy gdyby Tobie ukazywała się Maryja, to jakbyś chodziła ubrana na spotkanie do Niej?
Też w dżinsach i adidasach jak to robi Vicka? Czy po takim objawieniu też szybciutko poleciałabyś do mikrofonu, by spełnić oczekiwania ciekawskich, czy raczej tak, jak dzieci z Fatimy, oddalały się jak najdalej od ludzi, by w sercu swoim zachować obraz Matki Najświętszej? (co miały do przekazania światu, przekazali później). Dlaczego Vicka odsuwa klęcznik mimo, że ma przygotowany by uklęknąć na spotkanie z (niby) Maryją?
Wskaż mi choćby JEDNO miejsce objawień, gdzie Maryja NIE POKAZUJE stóp!
Nie ma takiego. Tylko w Medjugorje nie pokazuje, bo ta zjawa ma kopyta!
Czy pracowałabyś w restauracji, gdzie sprzedaje się piwo, wódkę i obsługiwałabyś gości te produkty zamawiające (także w niedzielę) jak to robi Mirjana? Czy po suknię ślubną pojechałabyś do Włoch do najlepszego salonu mody, jak to zrobiła Vicka? Czy zrobiłabyś huczne wesele? Czy nie zastanawia Cię, że Ivanowi ukazuje się (zjawa) wtedy kiedy on chce? Tak było, kiedy był zakaz zgromadzenia wiernych na objawienia i Ivan poprosił zjawę, by przenieść objawienia gdzie indziej... Takich "czy...." jest mnóstwo!
Ja temat Medjugorje zgłębiałam przez rok i dlatego jestem taka pewna swego, co potwierdzają prawdziwi, katoliccy Kapłani, a wy przekonacie się po śmierci.... o ile nie zmądrzejecie tu na ziemi.
Mała Iskra
"Diabelskich wizji" haha! Proszę wskazać niezgodność z nauką Chrystusa lub KK, inaczej twoje "wywody" są bez znaczenia 😂

Może w końcu jakiś konkretny argument przeczytam od was, bo jak do tego pory to tylko wasze jałowe subiektywne ocenianie, które NIC nie wniosło do tej pory od miesięcy.
Mała Iskra
@PiotrM Uznaję i Fatimę, i Akita, i Garabandal, i Getrzwałd, i Oławę, i Medjugorie itd. Tobie coś nie w smak te Medjugorie... Zastanów się nad sobą, bo jak do tej pory żadnego argumentu nie podałeś, które wykazuje sprzeczność z nauką Chrystusa. Doinformuj się jak się rozeznaje przekazy, bo się ośmieszasz chłopie...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Quas Primas,,,Wskaż mi choćby JEDNO miejsce objawień, gdzie Maryja NIE POKAZUJE stóp! Nie ma takiego. Tylko w Medjugorje nie pokazuje, bo ta zjawa ma kopyta!''
-----------------
Bardzo ciężki zarzut i diabelskie chore myślenie a także brak logiki!
Mała Iskra
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Niestety tacy kapłani mogą być wszędzie. Może być wierzący i dobry kapłan i odprawiać Msze posoborowe, takich też znam. To zależy od osoby, nie od tego co robią :)
Mała Iskra
Tak, chore myślenie, nawet złe myślenie...

@Quas Primas Ja się przekonałam już tutaj, na Ziemi - modliłam się o to dłuższy czas i odpowiedź dostałam. Wiele odpowiedzi dostałam, bo Bóg dał mi je poznać i rozeznać.
A ty się modlisz do Boga o światło? Prosisz Go o odpowiedź? Raczej nie! (w sumie sama to mi kiedyś napisałaś). Więc kto tu jest ślepy i zwiedziony? Rozdęłaś się w swoim ego i nawet …More
Tak, chore myślenie, nawet złe myślenie...

@Quas Primas Ja się przekonałam już tutaj, na Ziemi - modliłam się o to dłuższy czas i odpowiedź dostałam. Wiele odpowiedzi dostałam, bo Bóg dał mi je poznać i rozeznać.
A ty się modlisz do Boga o światło? Prosisz Go o odpowiedź? Raczej nie! (w sumie sama to mi kiedyś napisałaś). Więc kto tu jest ślepy i zwiedziony? Rozdęłaś się w swoim ego i nawet nad sobą nie chcesz się zastanawiać, używać rozumu też jak widać nie chcesz. Zamiast się modlić o rozeznanie to ślesz pytania do różnych ludzi o odpowiedź, samej zwalniając się z myślenia. Jeszcze utwierdzasz się w przekonaniu, że bronisz Kościoła Katolickiego i pysznisz się własnym rozumem. Że ci nie wstyd...

Powtarzam: Podaj w końcu jakąś naukę, które głoszą te przekazy, co jest niezgodna z nauką Chrystusa. Bez tego twoje komentarze są nic nie znaczące.
Jak nie chcesz podać to wiadomo, że działasz celowo i masz za zadanie atakowanie orędzi. Nic więcej. Twoje wywody nie wniosły NIC przez te miesiące i się w końcu opamiętaj. Żałosne... Może jeszcze mi powiesz, że kolor płaszcza Maryi nie pasuje do twojej wizji przekazów? Ośmieszasz się kobieto.
PiotrM
Iskra, ty wrzuciłaś wszystko do jednego worka. To pomieszanie woła z osłem! Z tej iskry nie wskrzesisz płomienia. Zbyt dużo siejesz zamętu. Tylko orędzia orędzia i orędzia!!!!! Kościół uczy że to jest DEMONICZNE!!! Ganianie za orędziami jest szatańską sprawa. Tak uczy nauka kościoła! Takie jest orzeczenie Kościoła a wy trwacie w nieposłuszeństwie jak ci w Medjugorje:
youtube.com/watch?v=7r-XhIp…More
Iskra, ty wrzuciłaś wszystko do jednego worka. To pomieszanie woła z osłem! Z tej iskry nie wskrzesisz płomienia. Zbyt dużo siejesz zamętu. Tylko orędzia orędzia i orędzia!!!!! Kościół uczy że to jest DEMONICZNE!!! Ganianie za orędziami jest szatańską sprawa. Tak uczy nauka kościoła! Takie jest orzeczenie Kościoła a wy trwacie w nieposłuszeństwie jak ci w Medjugorje:
youtube.com/watch?v=7r-XhIpX2h8
Quas Primas
Świetnie Piotr, tylko jak mogą zniewoleni zrozumieć tak proste rzeczy?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
PiotrM, Quas Primas, czy Ks. Piotr Glas i Ks. Dominik Chmielewski są poza Kościołem?

Podpierasz się cały czas jedną wypowiedzią Kard. Francis Arinze, o którym pierwszy raz słyszę.

Demoniczne to jest wasze negowanie Objawień!

A tak mówi Kościół w sprawie objawień:

Papież Urban VIII o objawieniach „prywatnych”:

„W podobnych przypadkach lepiej jest wierzyć niż nie wierzyć, gdyż jeżeli wierzymy…
More
PiotrM, Quas Primas, czy Ks. Piotr Glas i Ks. Dominik Chmielewski są poza Kościołem?

Podpierasz się cały czas jedną wypowiedzią Kard. Francis Arinze, o którym pierwszy raz słyszę.

Demoniczne to jest wasze negowanie Objawień!

A tak mówi Kościół w sprawie objawień:

Papież Urban VIII o objawieniach „prywatnych”:

„W podobnych przypadkach lepiej jest wierzyć niż nie wierzyć, gdyż jeżeli wierzymy i zostanie udowodnione jako prawdziwe – będziemy szczęśliwi, że uwierzyliśmy, gdyż o to prosiła Matka Najświętsza. Natomiast jeśli wierzycie i to okaże się fałszywe, otrzymacie wszystkie łaski, jakby to było prawdziwe, gdyż uwierzyliście, że to było prawdziwe”.

Papież Benedykt XIV o objawieniach „prywatnych”:

„Kto odrzuca całkowicie objawienia prywatne, ten nie grzeszy przeciw wierze, ale postępuje nierozważnie”.


Papież Jan Paweł II

"Troszczcie się o Medziugorje, pilnujcie Medziugorja, wytrwajcie, nie poddajcie się. Odwagi jestem z wami. Brońcie, idźcie śladem Medziugorja".

,Medjugorie jest kontynuacją Fatimy''.

"(...) Są biskupi tak jak w Jugosławii, którzy są przeciwko (...). Ale trzeba patrzeć również na tłumy ludzi, którzy tu przybywają i na liczne nawrócenia (...). Wszystko to jest zgodne z duchem Ewangelii, wszystkie te fakty trzeba przeanalizować
".
PiotrM
Quas Primas nie mogą do póki nie zaczną słuchać Kościoła.
Quas Primas
Medalik, Obaj księża nie są poza Kościołem, ale pisałam Ci już, że diabeł dla uwiarygodnienia swoich niecnych zagrywek tak zadziała, że doprowadzi do nawrócenia karateki i Księdza. Tak jest z Medjugorje.
Odpowiesz mi na moje pytania zawarte w komentarzu odnośnie wizjonerów i ich zachowań, czy raczej jest to dla Ciebie za trudne?
Mała Iskra
@Quas Primas Skoro sugerujesz, że Glas i Chmielewski są pod wpływem złego, to jest z tobą źle. Liczę, że zaczniesz się nad sobą zastanawiać, co ty kobiet wypisujesz... Demon nikogo nie nawraca, jedynie podsyła różne opcje, które człowiek skuszony może popaść.

Odrzucając proroka, u którego nie wskazuje się nic sprzecznego z nauką Chrystusa jest nieodpowiedzialne, gdyż możesz odrzucić głos Boży …More
@Quas Primas Skoro sugerujesz, że Glas i Chmielewski są pod wpływem złego, to jest z tobą źle. Liczę, że zaczniesz się nad sobą zastanawiać, co ty kobiet wypisujesz... Demon nikogo nie nawraca, jedynie podsyła różne opcje, które człowiek skuszony może popaść.

Odrzucając proroka, u którego nie wskazuje się nic sprzecznego z nauką Chrystusa jest nieodpowiedzialne, gdyż możesz odrzucić głos Boży - a to jest złe.
Pomódl się do Boga, i jeżeli będziesz szczerze prosić to odpowiedź dostaniesz. Stać cię na to?
Quas Primas
Bredzisz heretyczko i.... NIE POTRAFISZ czytać ze zrozumieniem.
WRÓĆ do podstawówki, aby sie dokształcić!!!!
Mała Iskra
Przepraszam, że nie na temat, ale @Quas Primas opanowała jakaś dziwna pycha. Teraz szuka dziury w całym... Nie ma co z nią pisać, pogubiła się straszliwie wraz z @PiotrM, który zażarcie atakuje Medjugorie. Mało brakuje, a będzie atakował św. Faustynę.

Ta jej "tradycyjność" ją zgubiła. Wielu, co się powołuje na sam rozum, bez modlitwy często tak kończy, niestety. Tacy są zaślepieni pychą i …More
Przepraszam, że nie na temat, ale @Quas Primas opanowała jakaś dziwna pycha. Teraz szuka dziury w całym... Nie ma co z nią pisać, pogubiła się straszliwie wraz z @PiotrM, który zażarcie atakuje Medjugorie. Mało brakuje, a będzie atakował św. Faustynę.

Ta jej "tradycyjność" ją zgubiła. Wielu, co się powołuje na sam rozum, bez modlitwy często tak kończy, niestety. Tacy są zaślepieni pychą i wiarą we własny rozum, który przysłania im Boga, że aż przykro patrzeć co oni wypisują. Sami się pogrążają.

Teraz się ujawniają kąkole.