Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
cerca la verità
33.8K

BKP: „Papież” Franciszek przekracza i łamie wszystkie przykazania Dekalogu

Pierwsze przykazanie: Ja jestem Pan, twój Bóg... Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną. Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył”.

Setki tysięcy męczenników wolały cierpieć najokrutniejsze męki i śmierć, niż przynajmniej jednym ziarnkiem kadzidła uczcić pogańskich bogów ‒ demonów! Bergoglio ustanowił precedens masowej apostazji od prawdziwego Boga do innych bogów – demonów. Stało się to w październiku 2019 roku, kiedy przewodniczył czarodziejskiej ceremonii w ogrodach Watykańskich, a następnie intronizował głównego demona Pachamamę w bazylice św. Piotra. Popełnił najcięższy grzech, wykonał gest odstępstwa i w ten sposób rażąco zhańbił samego Boga i cynicznie wyśmiał wszystkich męczenników Kościoła.

Drugie przykazanie: Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno.

Bergoglio działa w autorytecie papieskim, czyli w i imieniu Boga, a jednocześnie propaguje zbrodnie. W ten sposób ciężko grzeszy przeciwko drugiemu przykazaniu Dekalogu.

Trzecie przykazanie: „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił”.

Katolik świętuje dzień święty poprzez uczestnictwo w Mszy Świętej w kościele. Bergoglio zapoczątkował sztuczną pandemię zamykając wszystkie świątynie,tym ustanowił zgubny precedens i dla władz świeckich. Ignorował nawet największe święta, takie jak Boże Narodzenie i Wielkanoc.

Czwarte przykazanie: „Czcij ojca swego i matkę swoją.…”

Bergoglio jest odpowiedzialny za dokumenty watykańskie dotyczące rodziny, w których zachęca się dzieci, aby nie szanowały autorytetu swoich rodziców, nie ufały im ani ich nie szanowały. Choć dokumenty wywołały lawinę protestów, niczego w nich nie zmienił.

W Irlandii zachęcał rodziców aby aprobowali amoralne odchylenia u swoich dzieci. Kiedy dzieci, które przeszły terapię hormonalną lub operację zmiany płci, w końcu dowiedzą się prawdę, z winy Bergoglia znienawidzą za to swoich rodziców.

Piąte przykazanie: „Nie zabijaj”.

Bergoglio zatwierdził aborcje, promując eksperymentalne szczepienie mRNA. Publicznie nagradza aborcjonistów, a jednocześnie alibistycznie gorliwie sprzeciwia się zabijaniu nienarodzonych dzieci (w samolocie z Bratysławy).

Wspierając ideologię gender, wspiera transseksualizm z okrucieństwem zmiany płci.

Swoją agitacją do eksperymentalnych szczepień realizuje program redukcji ludzkości, czyli stopniowe ludobójstwo.

Szczepionka mRNA również zmienia genom, prowadząc do eksterminacji rasy ludzkiej jako takiej, a to jest kolejne rażące przestępstwo przeciwko piątemu przykazaniu!

Szóste przykazanie: „Nie cudzołóż!”

W adhortacji „Amoris laetitia” zaprzecza istnieniu obiektywnie ważnych norm moralnych, a tym samym unieważnia szóste i dziewiąte przykazanie Boże. Gestem całowania stóp transseksualisty promuje dewiacje związane z operacjami zmiany płci. Swoimi publicznymi postawami i działaniami aprobuje całą ideologię gender, która ma demoralizujący wpływ przede wszystkim na dzieci, ale także na całe społeczeństwo. Promuje też tzw. edukację seksualną (na samolocie z Panamy), która de facto demoralizuje i dewastuje młode pokolenie i stawia je przeciwko Bogu i Bożemu porządkowi.

Siódme przykazanie: „Nie kradnij”.

Swoim upartym milczeniem Bergoglio jest współwinny kradzieży dzieci przez tzw. służby socjalne. Ponadto wspiera adopcję tych skradzionych dzieci przez tzw. pseudorodziny sodomitów. Czyniąc to, aprobuje moralną dewastację niewinnych dzieci i ich psychologiczną tyranię.

Duże sumy pieniędzy przekazane na misje kościelne służą Bergogliowi na antymisję i samozniszczenie Kościoła.

Pseudopapież popiera Wielki Reset, który prowadzi do likwidacji własności prywatnej, a tym samym do masowego okradania ludzi.

Ósme przykazanie: „Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.”.

Były nuncjusz Stanów Zjednoczonych, arcybiskup C.M. Vigano, wskazał na fałszywe zeznania Bergoglia w sprawie zbrodni kardynała McCarricka, które zatuszował.

Fałszywe zeznania Bergoglia zapewniły, że skazani pedofile w Argentynie zostali uniewinnieni od sprawiedliwej kary.

Dziewiąte przykazanie: „Nie pożądaj żony bliźniego swego”.

Swoją heretycką nauką w „Amoris laetitia” doprowadził do normalizacji niewierności małżeńskiej. Ponadto dąży do legalizacji małżeństw homoseksualnych, prowadząc do likwidacji instytucji małżeństwa. To bunt przeciwko Bogu!

Dziesiąte przykazanie: „Ani żadnej rzeczy, która jego jest…” przeplata się z siódmym przykazaniem, a pseudopapież publicznie je łamie. Bezpodstawnie likwiduje wspólnoty zakonne i z zimną krwią zabiera ich majątek.

W ciągu 8,5 roku okupacji papiestwa przez odstępcę Franciszka Kościół osiągnął etap legalizacji grzechu i propagowania najpoważniejszych zbrodni moralnych i religijnych(dogmatycznych). Ten pseudopapież nie tylko, że prowokacyjnie sprzeciwił się Pierwszemu Przykazaniu, ale także łamie wszystkie inne przykazania Dekalogu i dąży do ich zniesienia! Każdy, kto twierdzi, że Bergoglio jest prawdziwym papieżem, wypowiadał się z nim przeciwko Dekalogowi i Ewangelii Chrystusa (Gal. 1:8-9). Taki biskup, ksiądz czy wierzący zamienił drogę zbawienia na drogę do wiecznej zagłady!

+ Eliasz
Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+ Metodiusz OSBMr + Tymoteusz OSBMr
biskupi-sekretarze

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje od BPK

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8