Clicks331
PetraB

Pozor! Iniciativa Občanská neposlušnost (zkratka: ON) je Sorosovo kukaččí hnízdo! Její vedení, Lenka Tarabová, dělá pro druhou stranu!

Lenka Tarabová

Úmyslně vám zde kopíruji článek právě z manipulatori.cz Jana Cempera. Už to, že o ní píše (kritizuje) zrovna (nasazený) Cemper, by vás mohlo zmást, že je Iniciativa Občanská neposlušnost Lenky Tarabové v pořádku!


Ne, není! Ona pracuje pro druhou stranu! (Máme to potvrzené. Ostatně, už to, že dostává prostor dokonce v zednářské ČT, by vám měla začít svítit červená kontrolka! Jen pro zajímavost: kamarádka Dagmar Havlové a Daniela Hermana, se kterými se ráda nechávala fotit! Když si dáte tu práci, najdete ty fotky na internetu, stejně jako mluvčí na EU konferencích a bývalá kulturistická modelka.)

Má to vést k tomu, aby ty, kteří vystupují proti novodobému fašistickému režimu v naší zemi, svedla na scestí, do slepé uličky a tajné služby měly seznam, kdo patří k těm odpůrcům režimu NWO! (A mohly vás, v pravý čas, pozatýkat!)

Pozor! Nezaměňovat s HON – s Hnutím občanské neposlušnosti, kteří pořádali demonstraci proti covid totalitě nedávno na Staroměstském náměstí, které nakonec rozehnala policie! (Ti se zdají být v pořádku.)

Takže: OD LENKY TARABOVÉ, STEJNĚ JAKO OD JEJÍHO HNUTÍ, STEJNĚ JAKO OD JANA CEMPERA: RUCE PRYČ A HONY OD NICH DALEKO! (Jestli se nechcete dostat do úzkých.)

MS

OBRAZEM: Občanská neposlušnost a Lenka Tarabová

Jan Cemper
. 2.9.2020

Na sociální síti Facebook je nyní poměrně populární projekt Občanská neposlušnost Lenky Tarabové. Ta dokonce byla pozvaná do České televize. Její projekt bojuje proti povinnosti nosit roušky a zpochybňuje samotnou nákazu COVID-19. Jak ukazují fotografie z nedělní demonstrace, reálná podpora její iniciativy je už poněkud menší. Nedělní demonstrace se účastnilo přibližně 500 lidí.

Kdo stojí za hnutím se však dozvíme ve skupině „Nejsme vaše loutky“. Lenka Tarabová zde nepřipouští absolutně jiný názor. Jakékoliv náznaky, že by snad roušky mohly mít i pozitivní vliv, jsou zakázané:

Teorie Lenky Tarabové jsou velmi bizarní. Tarabová je například přesvědčena, že do čela států jsou dosazováni pedofilové se satanistickými sklony. Nechybí samozřejmě ani Ilumináti.

Zdroj: petrabostlova.wordpress.com/…rabova-dela-pro-druhou-stranu/