Clicks2.2K

APEL DO ZWOLENNIKÓW OBJAWIEŃ W MEDJUGORJE

m.rekinek
154
Opublikowany 5 wrz 2019 m.rekinek www.youtube.com/watch Całość kazania ks.Dawida Pietrasa https://youtu.be/hHv500y_eSA Film powstał przy współpracy z kanałem Piotr Mrotek.More
Opublikowany 5 wrz 2019 m.rekinek
www.youtube.com/watch

Całość kazania ks.Dawida Pietrasa https://youtu.be/hHv500y_eSA
Film powstał przy współpracy z kanałem Piotr Mrotek.
osdamen
MEDJUGORJE
Ludzie przyjeżdżają tu z ogromnym głodem Boga, którego nawet sobie nie uświadamiają. Dlatego nawrócenia są tak spektakularne. Słyszę o nich niemal każdego dnia” – publikujemy pełen test wywiadu KAI z abp. Henrykiem Hoserem SAC, który od roku przebywa w Medjugorie jako wizytator apostolski „ad nutum Sanctae Sedis”, troszczący się o duszpasterski kształt tego międzynarodowego ośrodka …More
MEDJUGORJE
Ludzie przyjeżdżają tu z ogromnym głodem Boga, którego nawet sobie nie uświadamiają. Dlatego nawrócenia są tak spektakularne. Słyszę o nich niemal każdego dnia” – publikujemy pełen test wywiadu KAI z abp. Henrykiem Hoserem SAC, który od roku przebywa w Medjugorie jako wizytator apostolski „ad nutum Sanctae Sedis”, troszczący się o duszpasterski kształt tego międzynarodowego ośrodka pielgrzymkowego. [...] pl.aleteia.org/…/to-jest-zupelni…
jestem07 likes this.
Piotr2000
Opetalo cie "m.rekinku". Dostajesz WSCIEKU...
a tutaj trzeba po prostu ukleknac, pochylic glowe i wczuc sie w Bicie Bozego serca.
jestem07 likes this.
bk2019
Nie rozumiem tego ataku na Medjugorje!!! Byłam tam i radzę wszystkim niedowiarkom się tam udać. Skoro mamy poznawać po owocach to Owoce Merjugorje są wystarczająco dobre , żeby uznać , że objawia się tam Maryja. I nie jest prawdą to co mówi pan Mrotek, którego przekazy filmowe do tej pory ceniłam, że Medjugorje odciąga ludzi od Faimy i od objawień tam przekazanych. Medjugorje jest po prostu …More
Nie rozumiem tego ataku na Medjugorje!!! Byłam tam i radzę wszystkim niedowiarkom się tam udać. Skoro mamy poznawać po owocach to Owoce Merjugorje są wystarczająco dobre , żeby uznać , że objawia się tam Maryja. I nie jest prawdą to co mówi pan Mrotek, którego przekazy filmowe do tej pory ceniłam, że Medjugorje odciąga ludzi od Faimy i od objawień tam przekazanych. Medjugorje jest po prostu bliżej , a modlitwa, która tam trwa nieustannie sprawia, że chce się tam być na zawsze, myślę,że nie tyko ja tak czułam , tam będąc. Niezliczone świadectwa nawróceń mówią same za siebie.Jeśli o mnie chodzi to gdyby mi ktoś w tej chwili powiedział , że zabiera mnie do Medjugorie, pojechałabym natychmiast.
Matka Boża chce nas uratować, więc nie mówmy jej gdzie i komu ma się objawiać i jak długo, tylko dziękujmy jej za dobroć i miłość i za to , że nieustannie wstawia się za nami. Amen!!!!
Quas Primas
Kolejna, zwiedziona osoba, którą kierują emocje.
Proponuję zapoznać się z tą treścią i użyć rozumu. Emocje schować do kieszeni:
OBJAWIENIA - Czy pochodzą od Boga czy od diabła?
jestem07 likes this.
Quas Primas
Świetna wypowiedź Piotrze.
Tak, oni są ślepi i głusi i.... mają NIEDOTLENIONE umysły!
Zresztą na soborze wat II i po soborze wielu hierarchom zależało, by z ludzi wymieść prawdziwą wiarę. Wiarę opartą na rozumie.
Soborowcy, wprowadzając elementy protestantyzmu i talmudyzmu, choć robili to bardzo powoli, to zrobili to bardzo SKUTECZNIE.
ps. W czasach ostatecznych, szatan zwiedzie nawet wybranych..…More
Świetna wypowiedź Piotrze.
Tak, oni są ślepi i głusi i.... mają NIEDOTLENIONE umysły!
Zresztą na soborze wat II i po soborze wielu hierarchom zależało, by z ludzi wymieść prawdziwą wiarę. Wiarę opartą na rozumie.
Soborowcy, wprowadzając elementy protestantyzmu i talmudyzmu, choć robili to bardzo powoli, to zrobili to bardzo SKUTECZNIE.
ps. W czasach ostatecznych, szatan zwiedzie nawet wybranych...
I już zwiódł miliony!!!
--------------------------------------------------
PiotrM
6 godziny temu

Czy wy jesteście głusi? Nie chodzi o miejsce tylko o orędzia i widzenia. Jeśli w 1981, 82, 84, 87, 97 roku było odrzucone to dlaczego jesteście nie posłuszni? Czekacie aż jakiś modernista któremu wszystko jedno zatwierdzi! W tych latach było wydane orzeczenie i kropka ale na siłę chcecie wymusić od kościoła coś co zostało odrzucone włącznie z Biskupem miejsca którego głos był najważniejszy. Na tym filmie nie mówię ja, tylko nauka kościoła i albo się dostosujecie albo dalej będziecie trwać z uporem przy swoim. Kościół uczy o Maryi: Cicha i Pokornego serca. To wy z Niej zrobiliście gadułę i jakąś szołmenkę która więcej uwagi każe zwracać na siebie niż na Syna i Jego Słowa w Ewangelii. Zróbcie cokolwiek wam powie! A tu? Zróbcie co ja wam mówię i żyjcie orędziami. Matka Boża zawsze ucieka się w samotność i ciszę oddana cała Bogu i skupiona tylko na Nim. Róbta co chceta, ja w to nie wchodzę. Kościół mi dał wszystko a Tron Mojej Matki którą mi dał Jezus z Krzyża znajduje się w moim sercu i w Narodzie na Jasnej Górze. Kiedy mieliście jakąś książkę w ręce o świętych? Tylko czasopismo królowej pokoju. Kościół już dawno to oznajmił że Maryja jest Królową Pokoju w Litanii Loretańskiej. Sami się przekonacie wkrótce jak będzie wyglądał Kościół przez te wasze owoce ale nie wielu się ostanie bo będą trwali przy depozycie wiary i Tradycji i to my będziemy prześladowani przez nieposłusznych dzieci kościoła co bardziej umiłowali fenomeny niż cichość i pokorę przy której trzeba było trwać. Kiedyś mówiłem że nie potraficie wytrwać przy słowie: Trwam. Myśmy nigdzie nie zabraniali jeździć do Medjugorie. Cały czas mówimy tylko o widzeniach i orędziach że jak już napisałem powyżej Kościół już się wypowiedział na ten temat w latach po wyżej. Wasza upartość i nieposłuszeństwo nie wskazuje na wierność Kościołowi gdyż kto Go nie słucha jest po za Kościołem. Schizma i nowinki i cała tolerancja . Powinniście przeprosić Matkę Bożą która jest Cicha i Pokorna że zrobiliście z Niej gadułę która większość orędzi wskazuje na Nią niż na Syna: Zacznijcie żyć orędziami! Tak Matka Boża by nie powiedziała. Powiedziała by : Zacznijcie żyć Ewangeliom , pokuta pokuta pokuta! Niech wam wybaczy Królowa Matka, Cicha i Pokorna Pani Jasnogórska.
m.rekinek likes this.
Quas Primas
Oto, dlaczego Mirjana musiała mieć "dalsze wizje"

"W lutym 1997 roku, piętnaście lat po tym, gdy Matka Boża oznajmiła, że przestaje się jej ukazywać, najwyraźniej zmieniła zdanie i postanowiła objawiać się Mirjanie co miesiąc. Teraz, gdy miała już Mirjana ten duży dom, mogła przyjmować pielgrzymów i spijać śmietankę w postaci stałego dochodu płynącego od nigdy nie malejącej liczby łatwowiernych …More
Oto, dlaczego Mirjana musiała mieć "dalsze wizje"

"W lutym 1997 roku, piętnaście lat po tym, gdy Matka Boża oznajmiła, że przestaje się jej ukazywać, najwyraźniej zmieniła zdanie i postanowiła objawiać się Mirjanie co miesiąc. Teraz, gdy miała już Mirjana ten duży dom, mogła przyjmować pielgrzymów i spijać śmietankę w postaci stałego dochodu płynącego od nigdy nie malejącej liczby łatwowiernych pątników. Tajemniczy powrót Matki Bożej najlepiej tłumaczy wypowiedź jednego z przewodników turystycznych, który poznał Mirjanę osobiście:

„Marko [Soldo] przepędził chłopaka Mirjany i ożenił się z nią. Potem wybudował dom, popadł w kłopoty finansowe i zabrakło mu gotówki, więc ona zaczęła znowu mieć objawienia. Teraz rozkręcił biznes, sprzedając włoskie samochody. Pojawia się w chorwackim radiu, w reklamach sprzedaży używanych aut".
-------------------------------
grazka
7 godziny temu

Mirjana Dragićević - Soldo Moje ostatnie codzienne spotkanie z Matką Bożą odbyło się w Boże Narodzenie - 25 grudnia 1982r. Matka Boża spędziła ze mną 45 minut. Do tego spotkania przygotowywała mnie przez miesiąc, wyjaśniając mi wszystko jak matka. Powiedziała, że spełniłam moją misję, do której byłam Jej potrzebna. Powiedziała, że mój stan świadomości jest wystarczający, bym zrozumiała, że muszę wrócić do normalnego, codziennego życia, żyć tak jak moje rówieśniczki.
PiotrM likes this.
m.rekinek likes this.
matikatika
Jestem świeżo po lekturze książki E Michaela Jonesa "The Medjugorje Deception". Czytając tę książkę nie mogłam opędzić się od pytania, czy ci sami ludzie, zwolennicy Medjugoria, Marcina Zielińskiego, Witka Wilka mszy na stadionie czy ruchów charyzmatycznych, więc czy ci ludzie, dobrzy w gruncie rzeczy, pobożni, czy dadzą się zwieść Antychrystowi, gdy ten się wreszcie objawi? Przecież Antychryst …More
Jestem świeżo po lekturze książki E Michaela Jonesa "The Medjugorje Deception". Czytając tę książkę nie mogłam opędzić się od pytania, czy ci sami ludzie, zwolennicy Medjugoria, Marcina Zielińskiego, Witka Wilka mszy na stadionie czy ruchów charyzmatycznych, więc czy ci ludzie, dobrzy w gruncie rzeczy, pobożni, czy dadzą się zwieść Antychrystowi, gdy ten się wreszcie objawi? Przecież Antychryst dostanie od diabła całą mądrość świata, bez porównania większą niż te niezbyt mądre medjugorskie dzieci. Jemu być może nie wymknie się bzdura w typowo medjugorskim stylu, że przed Bogiem wszystkie religie są równe, za inteligentny będzie na to. Będzie czynił znaki i cuda o wiele bardziej niesamowite niż te jarmarczne sztuczki a la Medz.

Więc skoro takie rzesze dobrych, pobożnych wiernych tak łatwo dało, i wciąż daje się nabrać na tak monstrualne, prymitywne kłamstwo, szyte tak grubymi nićmi, to co to będzie gdy Antychryst się objawi, który jest nieskończenie sprytniejszy w oszukiwaniu i zwodzeniu ludzi? Strach pomyśleć!
Quas Primas and 2 more users like this.
Quas Primas likes this.
PiotrM likes this.
m.rekinek likes this.
matikatika likes this.
PiotrM
Czy wy jesteście głusi? Nie chodzi o miejsce tylko o orędzia i widzenia. Jeśli w 1981, 82, 84, 87, 97 roku było odrzucone to dlaczego jesteście nie posłuszni? Czekacie aż jakiś modernista któremu wszystko jedno zatwierdzi! W tych latach było wydane orzeczenie i kropka ale na siłę chcecie wymusić od kościoła coś co zostało odrzucone włącznie z Biskupem miejsca którego głos był najważniejszy. Na …More
Czy wy jesteście głusi? Nie chodzi o miejsce tylko o orędzia i widzenia. Jeśli w 1981, 82, 84, 87, 97 roku było odrzucone to dlaczego jesteście nie posłuszni? Czekacie aż jakiś modernista któremu wszystko jedno zatwierdzi! W tych latach było wydane orzeczenie i kropka ale na siłę chcecie wymusić od kościoła coś co zostało odrzucone włącznie z Biskupem miejsca którego głos był najważniejszy. Na tym filmie nie mówię ja, tylko nauka kościoła i albo się dostosujecie albo dalej będziecie trwać z uporem przy swoim. Kościół uczy o Maryi: Cicha i Pokornego serca. To wy z Niej zrobiliście gadułę i jakąś szołmenkę która więcej uwagi każe zwracać na siebie niż na Syna i Jego Słowa w Ewangelii. Zróbcie cokolwiek wam powie! A tu? Zróbcie co ja wam mówię i żyjcie orędziami. Matka Boża zawsze ucieka się w samotność i ciszę oddana cała Bogu i skupiona tylko na Nim. Róbta co chceta, ja w to nie wchodzę. Kościół mi dał wszystko a Tron Mojej Matki którą mi dał Jezus z Krzyża znajduje się w moim sercu i w Narodzie na Jasnej Górze. Kiedy mieliście jakąś książkę w ręce o świętych? Tylko czasopismo królowej pokoju. Kościół już dawno to oznajmił że Maryja jest Królową Pokoju w Litanii Loretańskiej. Sami się przekonacie wkrótce jak będzie wyglądał Kościół przez te wasze owoce ale nie wielu się ostanie bo będą trwali przy depozycie wiary i Tradycji i to my będziemy prześladowani przez nieposłusznych dzieci kościoła co bardziej umiłowali fenomeny niż cichość i pokorę przy której trzeba było trwać. Kiedyś mówiłem że nie potraficie wytrwać przy słowie: Trwam. Myśmy nigdzie nie zabraniali jeździć do Medjugorie. Cały czas mówimy tylko o widzeniach i orędziach że jak już napisałem powyżej Kościół już się wypowiedział na ten temat w latach po wyżej. Wasza upartość i nieposłuszeństwo nie wskazuje na wierność Kościołowi gdyż kto Go nie słucha jest po za Kościołem. Schizma i nowinki i cała tolerancja . Powinniście przeprosić Matkę Bożą która jest Cicha i Pokorna że zrobiliście z Niej gadułę która większość orędzi wskazuje na Nią niż na Syna: Zacznijcie żyć orędziami! Tak Matka Boża by nie powiedziała. Powiedziała by : Zacznijcie żyć Ewangeliom , pokuta pokuta pokuta! Niech wam wybaczy Królowa Matka, Cicha i Pokorna Pani Jasnogórska.
Quas Primas and 3 more users like this.
Quas Primas likes this.
Per Mariam ad Iesum likes this.
matikatika likes this.
m.rekinek likes this.
Quas Primas
Kard. Arinze ma rację mówiąc o prywatnych objawieniach.
Bardzo często wizje mają te osoby, które nie rozróżniają snów i marzeń od rzeczywistości, albo osoby, które cierpią na rodzaj zgorzknienia.
W Medjugorje jest coś więcej, jest chęć dominowania i zgarniania ogromnej kasy, co widać po opiekunach wizjonerów i samych widzących...
Przeczytaj również wypowiedź watykańskiego egzorcysty.
Biskup i …More
Kard. Arinze ma rację mówiąc o prywatnych objawieniach.
Bardzo często wizje mają te osoby, które nie rozróżniają snów i marzeń od rzeczywistości, albo osoby, które cierpią na rodzaj zgorzknienia.
W Medjugorje jest coś więcej, jest chęć dominowania i zgarniania ogromnej kasy, co widać po opiekunach wizjonerów i samych widzących...
Przeczytaj również wypowiedź watykańskiego egzorcysty.
Biskup i egzorcysta Andrea Gemma o Medjugorje: "Absolutnie diaboliczne"
PiotrM and 2 more users like this.
PiotrM likes this.
matikatika likes this.
m.rekinek likes this.
wlowoj
wściekłeś się człowieku? w mniej niż tydzień siódmy materiał o tym samym...
grazka
Mirjana Dragićević - Soldo Moje ostatnie codzienne spotkanie z Matką Bożą odbyło się w Boże Narodzenie - 25 grudnia 1982r. Matka Boża spędziła ze mną 45 minut. Do tego spotkania przygotowywała mnie przez miesiąc, wyjaśniając mi wszystko jak matka. Powiedziała, że spełniłam moją misję, do której byłam Jej potrzebna. Powiedziała, że mój stan świadomości jest wystarczający, bym zrozumiała, że muszę …More
Mirjana Dragićević - Soldo Moje ostatnie codzienne spotkanie z Matką Bożą odbyło się w Boże Narodzenie - 25 grudnia 1982r. Matka Boża spędziła ze mną 45 minut. Do tego spotkania przygotowywała mnie przez miesiąc, wyjaśniając mi wszystko jak matka. Powiedziała, że spełniłam moją misję, do której byłam Jej potrzebna. Powiedziała, że mój stan świadomości jest wystarczający, bym zrozumiała, że muszę wrócić do normalnego, codziennego życia, żyć tak jak moje rówieśniczki.
matikatika
m.rekinek Bóg zapłać za wytrwałość, nie ustawaj w walce :)
Quas Primas and one more user like this.
Quas Primas likes this.
PiotrM likes this.
Paolo* and 2 more users like this.
Paolo* likes this.
Per Mariam ad Iesum likes this.
Quas Primas likes this.