sters
151.4K
Sejm zajął się dziś projektem ustawy ratyfikującej decyzję o zwiększeniu zasobów własnych w budżecie UE. Ratyfikacja decyzji przez wszystkie państwa członkowskie jest konieczna, aby rozpocząć realizację wieloletniego budżetu Unii Europejskiej i Funduszu Odbudowy.
fronda.pl

Dobra wiadomość dla Polski! 290. posłów za ratyfikacją Funduszu Odbudowy

04.05.21, 20:20Fot. via: Twitter (PiS) Posłowie poparli projekt ustawy ratyfikującej decyzję o zwiększeniu zasobów własnych UE …
starski
pis w koalicji z marksistowską lewicą nielegalnie ratyfikuje umowę międzynarodową (formalnie potrzebne 2/3 głosów) uzalezniającą budżet Polski od decyzji niewybieralnych urzędasow UE. kolejny sukces (w niszczeniu Polski).
fartuszniak leszek
UE jest znacznie gorsze od sowietów. W Polsce sowieci nie zniszczyli nam obyczajów jak to zrobiło UE. Za komuny w szkołach nauczano, że Rodzina to podstawowa komórka społeczna, która składała się z Ojca, Matki i dzieci.
Dzisiaj liberalna władza nie wspiera normalnej Rodziny, ale wspiera wszelkie patologiczne związki, jak konkubinat, związki zboczeńców, czy samotne życie, co dzisiaj nazywane …More
UE jest znacznie gorsze od sowietów. W Polsce sowieci nie zniszczyli nam obyczajów jak to zrobiło UE. Za komuny w szkołach nauczano, że Rodzina to podstawowa komórka społeczna, która składała się z Ojca, Matki i dzieci.
Dzisiaj liberalna władza nie wspiera normalnej Rodziny, ale wspiera wszelkie patologiczne związki, jak konkubinat, związki zboczeńców, czy samotne życie, co dzisiaj nazywane jest językiem nowomowy "singiel". Liberalizm uderzył z podstępną zaciekłością w Katolicką Wiarę, że większość ludzi cofnęła się do epoki pogaństwa, wręcz demonizmu, co widać na ulicach coraz więcej oszpeconych tatuażami, a tatuaż to piętno demona.
Ponad rok mamy po przymykane Kościoły, ograniczyli możliwość przemieszczania się, nawet ingerują w większe rodzinne spotkania, a nawet za komuny tego nie było. Najbardziej smutne jest to, znaczna część ludzi dała sobie wyprać mózgi tą przewrotną propagandą, że akceptują to wyrafinowane niewolnictwo i wręcz pomagają tej zdemonizowanej władzy w zniewalaniu siebie samych.
Wniosek może być tylko jeden:
Nam rzeczywistość urządzają pomocnicy szatana będący u władzy.
Św Jana 3:17-19
,,Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony.
Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony, bo nie uwierzył w imię Jednorodzonego Syna Bożego.
A sąd polega na tym, że światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło: bo złe były ich uczynk
i."
---
Jeżeli nie chcemy stracić resztek wolności, która jest nam potrzebna, by pójść drogą prowadzącą do Zbawienia, to ratunek dla nas tylko w Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu.
Żaden świecki program naprawczy nie zapewni nam wolności, bo zniewolenie jest po to, byśmy poszli drogą do wiecznego potępienia.
wacula25wp.pl
Widzisz same negatywne rzeczy po stronie demokratycznej roli państwa .A to Unia Europejska zobowiązała się do zwiększenia demokratyczności, O KTÓRĄ WALCZYLIŚMY Z SOLIDARNOŚCIĄ -RAZEM -i to od nas zależy jak to zrobimy
fartuszniak leszek
O "liberalnej demokracji" już wypowiadałem się.
Zaznaczyłem "liberalnej" bo taki mamy ustrój.
Więcej komentarza pod tym tematem:
=> ks. Piotr Natanek - 14.03.2021r.
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek Piszesz -[ już wypowiadałem się.
Zaznaczyłem "liberalnej" bo taki mamy ustrój. ]==Zgadza się i jest on dobry ponieważ to my naród decydujemy co parę lat jak mamy żyć .A nie partia lub król .ONI już byli i wiele zła uczynili .A jeśli chodzi o ks.dr Natanka jest wspaniały lecz i on popełnia błędy z których nie chce się zmienić no ale to jest jego sprawa .
fartuszniak leszek
Ksiądz Natanek w ocenie demokracji (demon-kreacji) to błędu nie popełnia. "Liberalna demokracja" okazała się najbardziej skutecznym systemem do walki z Wiarą Katolicką, bo w tym systemie wielu ludzi dobrowolnie odchodzi od Kościoła, a o to szatanowi najbardziej chodzi.
Jan Zbigniew wojan
Tak w skrócie wygląda historia Chazarów, a którą opisał Mike Harris: Od ponad 1400 lat, od pojawienia się na mapach świata Chazarów wszędzie sieją śmierć, zniszczenie i zło. Robią to przez cały czas, dziś na znacznie większą skalę ! Byli doskonale znani jako kłamcy, oszuści, rabusie, bandyci, gwałciciele, pedofile, mordercy, pasożyty najgorszego sortu, oraz złodzieje tożsamości, którzy przez …More
Tak w skrócie wygląda historia Chazarów, a którą opisał Mike Harris: Od ponad 1400 lat, od pojawienia się na mapach świata Chazarów wszędzie sieją śmierć, zniszczenie i zło. Robią to przez cały czas, dziś na znacznie większą skalę ! Byli doskonale znani jako kłamcy, oszuści, rabusie, bandyci, gwałciciele, pedofile, mordercy, pasożyty najgorszego sortu, oraz złodzieje tożsamości, którzy przez ponad 500 lat terroryzował sąsiadów i podróżujących kupców ! Stali się religijni przyjmując wiarę mojżeszową ! Chazaria została zniszczona przez Sławian Wschodnich oraz Persję /obecnie Iran/ około 1250 roku po wielokrotnym upominaniu króla Bulana, by zaprzestali pasożytować na sąsiadach ! Stąd ta ogromna nienawiść do Sławian i Persów oraz chęć szybkiego zniszczenia tych Narodów - dokonania takie są obecnie widoczne !
CHAZARZY 1400 LAT DZIEJÓW wg Mike Harrisa a PLANDEMIA KORONA ŚWIRUSA Vedamir 972 1
youtube.com/watch?v=B1rz3J0dASs
Nareszcie Żyd mówi całą prawde o Chazarch - Tajemniczy Świat Żydów #43
youtube.com/watch?v=ynL2EJx8VS4
Przebieranki Chazarów Wiedzieć Więcej odcinek 29
youtube.com/watch?v=6sFKDDGCA9E
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Tak nas niszczą w Sejmie !
Jan Zbigniew wojan
Pilne! Sprzedali Polskę - nie wypłacimy się z tego - Fundusz odbudowy przegłosowany
youtube.com/watch?v=3adMegGQQRw
Augustyn z Hippony
Augustyn z Hippony
To teraz sojusz lewicowych parti PiS i Lewica zapewni nam rozrywki, oprocz szczepien, sodomie, aborcje, inseminacje finansowana z srodkow rzadowych zwana invitro itp. Za kase UE rozjada resztki normalnosci. Max dekada i po Polsce.
UE to nowe soviety, Matka Boza w Fatimie przestrzegala, ze bledy Rosji powroca.... i mamy wszystko jak na dloni.
trio plus
"Pilne! Sprzedali Polskę...." youtu.be/3adMegGQQRw
RKL25.
Jarujestem
@Elkam ty masz równo podsufitką??? To głosowanie tyczy się oddania Polski i Polaków w zasoby UE. To jest zdrada PiS, PO, Lewicy!!!!
Jarujestem
@Elkam ale ty jesteś naiwna że wierzysz w takie strachy na Lachy 🤪🤪🤪
Jarujestem
Zdrajcy!!!!😭😭😭