Clicks1.7K
pl.news
5

Praktycznie martwe: kardynał Marx boi się katolickiej wiary

Czasami wydaje mu się, że "tradycje" i "obrazy wiary" są podtrzymywane ze "strachu" przed "nowym", jak powiedział monachijski kardynał Reinhard Marx w swoim tak zwanym orędziu wielkanocnym z 3 kwietnia, grając kartą strachu.

Grupa Novus Ordo używa oszukańczego wyrażenia "tradycje" w odniesieniu do tych części wiary katolickiej, które odrzuca.

Według Marxa "prawo paschalne" odnosi się również do wiary katolickiej: bez śmierci nie ma zmartwychwstania! Bez umierania nie ma nowego życia!

Oczywiście, Marx nie miał na myśli złych niemieckich tradycji, takich jak podatek kościelny, podporządkowanie się państwu, państwowe pensje dla biskupów, strach przed prawdą, upadek duszpasterstwa itp.

Grafika: Reinhard Marx, © Mazur, CC BY-NC-ND, #newsJbxrxlgprc

marcys.td
Prawdziwy Marks !
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Coś mi to przypomina powiedzenie : " DIABEŁ BOI SIĘ ŚWIĘCONEJ WODY ! "
Weronika....S
Diabeł też boi się katolickiej wiary. I nie tylko Marks. Boją się jej zdecydowanie i kapłani katoliccy w Polsce, bo ostanie słowo, w które się wsłuchują to słowo nie Boga, ale słowa globalnej masonerii, które są całkowicie przeciwne Kościołowi. Słowa Mszy wypowiadają bez zrozumienia jak mantrę, a potem swoje głowy i nasze podstawiają pod masoński bezwzględny topór. A przed Komunią Świętą ręce …More
Diabeł też boi się katolickiej wiary. I nie tylko Marks. Boją się jej zdecydowanie i kapłani katoliccy w Polsce, bo ostanie słowo, w które się wsłuchują to słowo nie Boga, ale słowa globalnej masonerii, które są całkowicie przeciwne Kościołowi. Słowa Mszy wypowiadają bez zrozumienia jak mantrę, a potem swoje głowy i nasze podstawiają pod masoński bezwzględny topór. A przed Komunią Świętą ręce smarują truciznami, bo te płyny, to w istocie trucizny. Ręce ich w związku z tym przestają być konsekrowane. ..Ludu mój, wyjdźcie z jej byście nie mieli udziału w jej grzechach,,Ap. 18/4.