Edward7
11.4K

Indyjska kampania szczepień C-19 w 2021 r. Spowodowała około 3,7 miliona zgonów

Onkolog: rak wzrasta lawinowo po zastrzykach COVID...

Brian Shilhavy
Nowe badanie opublikowane przez Denisa Rancourta twierdzi, że „Indie doświadczyły wyjątkowego, nagłego, bezprecedensowego i niezwykle dużego zdarzenia nadmiernej śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny w okresie kwiecień-lipiec 2021 r.” oraz że:

Po przeglądzie czterech niedawno opublikowanych badań, w których określono ilościowo przypadki nadmiernej śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny w okresie kwiecień-lipiec 2021 r., podajemy dziesięć ponumerowanych argumentów, dlaczego dochodzimy do wniosku, że nadzwyczajne zdarzenie śmiertelności było spowodowane wprowadzeniem szczepionek w Indiach na wczesnych etapach. Dlatego wydaje się, że wczesne wprowadzenie szczepionki w Indiach w okresie kwiecień-lipiec 2021 r. było druzgocące, powodując śmierć około 3,7 miliona mieszkańców , podano około 350 milionów dawek szczepionki. ( Źródło .)

Oto film, który wyprodukowaliśmy w zeszłym roku, w którym rodzice w Indiach, którzy widzieli, jak ich dzieci umierają po otrzymaniu szczepionki COVID-19 w tym czasie, upublicznili informacje, aby ostrzec innych. To jest na naszym kanale Bitchute .

Istnieje strona internetowa o nazwie „ Awaken India Movement ”, która zawiera informacje dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o informacjach dotyczących szczepionek przeciwko COVID, które są cenzurowane w mediach głównego nurtu w Indiach.

VK Paul, członek NITI Aayog wraz z Billem Gatesem

We wrześniu 2021 roku opublikowaliśmy pracę dochodzeniową Yohana Tengry, który ujawnił globalny kartel stojący za indyjską grupą zadaniową COVID-19, w skład której wchodzi Bill Gates, i została opublikowana na stronie internetowej AwakenIndiaMovement.com .

Awaken India ujawnia kartel miliarderów kontrolujący indyjską grupę zadaniową ds. COVID-19
W listopadzie 2021 roku poinformowaliśmy , że w indyjskim Sądzie Najwyższym wniesiono zarzuty morderstwa przeciwko Billowi Gatesowi i miliarderowi Adarowi Poonawalli, dyrektorowi generalnemu Serum Institute of India, za przywiezienie do Indii szczepionki COVID-19 firmy AstraZeneca, Covishield, oraz za zabójstwo 23-letni mężczyzny, któremu wstrzyknięto zastrzyk.

Bill Gates oskarżony o morderstwo za śmierć przez szczepionki COVID-19 w Sądzie Najwyższym Indii – kara śmierci - Historia tutaj We wrześniu 2022 r. inna sprawa przed Sądem Najwyższym w Bombaju twierdziła, że szczepionka COVID-19 zamordowała córkę mężczyzny, a Sąd Najwyższy zażądał odpowiedzi od "Serum Institute of India" (SII) i Billa Gatesa.

"Serum Institute", Bill Gates otrzymuje zawiadomienie sądu najwyższego w Bombaju, ponieważ składający petycję twierdzi, że szczepionka "Covishield" zabiła jego córkę
Składający petycję zażądał odszkodowania w wysokości 1000 crore od producenta szczepionki jako odszkodowania za śmierć jego córki, która, jak twierdził, zmarła w wyniku skutków ubocznych Covishield.
Sąd Najwyższy w Bombaju zwrócił się o odpowiedź do Serum Institute of India (SII), założyciela firmy Microsoft, Billa Gatesa i innych osób, w sprawie petycji mężczyzny, który obwiniał skutki uboczne Covishield za przyczynę śmierci swojej córki. Składający petycję zażądał odszkodowania w wysokości 1000 crore od producenta szczepionek.
Dilip Lunwat, składający petycję, mieszkaniec Aurangabad, twierdził, że jego córka Snehal Lunawat, będąc studentką medycyny, została zmuszona do przyjęcia szczepionki przeciwko Covid-19 na jej uczelni w Nashik w dniu 28 stycznia ubiegłego roku, ponieważ znalazła się w kategorii zdrowia pracownik. Snehal był lekarzem i starszym wykładowcą w szkole dentystycznej i szpitalu SMBT w Dhamangaon w stanie Maharasztra.

Wzięła Covishield, który jest rozwijany przez SII.
Kilka dni później doznała silnego bólu głowy i wymiotów i została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili krwawienie w jej mózgu. Twierdził, że Snehal zmarł 1 marca w wyniku skutków ubocznych szczepionki.
Petycja opierała się na raporcie przedstawionym przez komitet ds. szczepień (AEFI) w dniu 2 października.
Składający petycję zwrócił się również o odpowiedź do firmy Gates, której fundacja – Fundacja Billa i Melindy Gatesów – nawiązała współpracę z SII w celu przyspieszenia procesu produkcji i dostarczenia 100 milionów dawek szczepionki. Szukał również odpowiedzi od rządu Unii, rządu stanu Maharashtra i Generalnego Kontrolera ds. Narkotyków w Indiach.

Według petycji Lunwat szukał sprawiedliwości dla swojej córki i „wielu innych osób, które prawdopodobnie zostaną zamordowane” z powodu podobnych przypadków niepożądanych skutków. (
Pełny artykuł .)

Bill Gates ma długą historię wykorzystywania biednych ludzi w Indiach do opracowywania nowych szczepionek i przypuszczam, że w najbliższym czasie nie będzie odbywał żadnych podróży do Indii. Study: India’s 2021 COVID-19 Vaccine Campaign Caused Approximately 3.7 Million Deaths

Żniwo śmierci po szczepionkach dopiero nadejdzie - onkolog: rak wzrasta lawinowo po zastrzykach COVID

Arta Moore'a
Dobrze ugruntowany związek między zastrzykami mRNA COVID-19 a zakrzepami krwi, zapaleniem mięśnia sercowego, zawałami serca i udarami jest wystarczającym powodem, aby przerwać program szczepień, argumentuje londyński onkolog. Co więcej, średni wiek zgonu z powodu COVID-19 (/grypa) w Wielkiej Brytanii wynosi 82 lata, czyli więcej niż wiek dla wszystkich innych przyczyn, wynoszący 81 lat. Ale jest jeszcze jeden wystarczający powód, aby wstrzymać zastrzyki, napisał dr Angus Dalgleish , profesor onkologii na St. George's University w Londynie, w liście do British Medical Journal .

„Jako praktykujący onkolog obserwuję, jak ludzie ze stabilną chorobą szybko umierają po tym, jak zostali zmuszeni do podania dawki przypominającej, zwykle po to, by mogli podróżować” – napisał do redaktora naczelnego BMJ, dr Kamrana Abbasiego. „Nawet w moich osobistych kontaktach widzę chorobę opartą na "limfocytach B" po dawkach przypominających” – napisał. „Opisują wyraźne złe samopoczucie kilka dni lub tygodni po dawce przypominającej – u jednego rozwinęła się białaczka, u dwóch kolegów z pracy chłoniak nieziarniczy i stary przyjaciel, który czuł się, jakby miał Long Covid od czasu otrzymania dawki przypominającej i który po ciężkim zachorowaniu ból kości, zdiagnozowano u niego liczne przerzuty rzadkiej choroby limfocytów B”.

Dalgleish powiedział, że ma wystarczające doświadczenie w tej dziedzinie, „by wiedzieć, że nie są to przypadkowe anegdoty, które wielu sugeruje, zwłaszcza że ten sam schemat obserwuje się w Niemczech, Australii i USA”. Powiedział, że jego obserwacje pasują do wzorca obserwowanego na całym świecie wrodzonej supresji immunologicznej przez kilka tygodni po szczepieniu mRNA. „Wszyscy ci pacjenci mają do tej pory czerniaka lub nowotwory oparte na komórkach B, które są bardzo podatne na kontrolę immunologiczną – i to przed doniesieniami o supresji genu supresorowego przez mRNA w eksperymentach laboratoryjnych”.

Dalgleish podsumował: „To musi być natychmiast nagłośnione i przedyskutowane”. Niedawne badanie wykazało gwałtowny wzrost zachorowań na raka u osób poniżej 50 roku życia. Naukowcy z Brigham and Women's Hospital odnotowali wzrost zachorowań na raka piersi, okrężnicy, przełyku, nerek, wątroby i trzustki na całym świecie. Jeden z najbardziej płodnych patologów w kraju, dr Ryan Cole, zgłosił znaczny wzrost zachorowań na raka w swoim laboratorium w Boise w stanie Idaho.

Otrzymał dane od onkologów wskazujące, że szczepionki mRNA zaburzają układ odpornościowy. Powiedział w wywiadzie, że lekarze donoszą, że „widzieli najdziwniejsze nowotwory, raki, które byliśmy w stanie kontrolować i leczyć, a teraz mnożą się jak pożar – przechodząc do etapu 2, etapu 3, etapu 4, tak po prostu”. Tymczasem profesor z MIT jest współautorem artykułu , w którym stwierdzono 25-procentowy wzrost liczby wezwań na pogotowie zawału serca wśród młodych Izraelczyków po wprowadzeniu w kraju szczepionki mRNA. Top Oncologist: Cancer in Patients Exploding After COVID Shots - Global Research
Edward7
Ekspert toksykologii ostrzega, że zastrzyki mRNA Covida mogą „wysterylizować całe pokolenie”
Ekspert toksykologiczny z ponad 30-letnim doświadczeniem naukowym wydał w środę surowe ostrzeżenie o potencjalnych szkodach reprodukcyjnych, które jej zdaniem mogą spowodować zastrzyki mRNA COVID. Powiedział, że potrzebne są dalsze badania, aby określić wpływ zastrzyków na reprodukcję. Podczas środowej …More
Ekspert toksykologii ostrzega, że zastrzyki mRNA Covida mogą „wysterylizować całe pokolenie”
Ekspert toksykologiczny z ponad 30-letnim doświadczeniem naukowym wydał w środę surowe ostrzeżenie o potencjalnych szkodach reprodukcyjnych, które jej zdaniem mogą spowodować zastrzyki mRNA COVID. Powiedział, że potrzebne są dalsze badania, aby określić wpływ zastrzyków na reprodukcję. Podczas środowej dyskusji przy okrągłym stole , którego gospodarzem był amerykański senator Ron Johnson z Wisconsin, dr Janci Lindsay ostrzegł , że zastrzyki z COVID-19 mogą „potencjalnie wysterylizować całe pokolenie” lub „zostać skutkiem dalszych pokoleń jako transfer genów”. W związku z tym Lindsay argumentowała, że „absolutnie nieodpowiedzialne jest którekolwiek z tych zastrzyków” u dzieci i osób w wieku rozrodczym „bez zbadania tego”... Zakończył swoje krótkie przemówienie skierowane do zbadania potencjalnego wpływu zastrzyków dla reprodukcji. Dr Janci Lindsay ma doktorat z biochemii i biologii molekularnej z University of Texas College of Biomedical Sciences i pełni funkcję dyrektora ds. toksykologii i biologii molekularnej w firmie konsultingowej Toxicology Support Services, LLC. w Sealy w Teksasie.

Według silnej strony jej firmy, Lindsay ma „rozległe doświadczenie w profilowaniu reakcji molekularnych na leki pod względem relacji pomiaru/reakcji”. Lekarz również przeprowadza ocenę ryzyka i opłaty „profil toksykologiczny różnych produktów konsumenckich i przemysłowych”, zgodnie ze swoim profilem. W środowej dyskusji, do której dołączyli dr Peter McCullough i dr Robert Malone, Lindsay powiedziała, że zastrzyki Pfizer i Moderna COVID nie tylko pozostają w ramieniu w miejscu wstrzyknięcia, ale są rozprowadzane po całym ciele. „Początkowo powiedzieli nam, że po prostu pozostanie na ramieniu, ale tak nie jest. Kończy się to dystrybucją w całym ciele zarówno firmy Moderna, jak i Pfizer” – powiedział. Według Lindsay zastrzyki „mogą wykazać rzeczywiste działanie reprodukcyjne i pomóc wysterylizować całe pokolenie”...

We wprowadzonym roku pioniera technologii mRNA, dr Malone, argumentował , że bezpośredni mRNA w zastrzykach z COVID jest równoznaczny z „terapią genową stosowaną w szczepionkach” i poparł obawy sceptyków, że „mają prawo dokładnie na nową technologię, która nie jest dobrze poznana” – donosiło wcześniej LifeSiteNews . Tymczasem w granicach 2021 r. prezes Bayer Pharmaceutical Division nazwa używana mRNA znajduje się w zastrzykach COVID firmy Pfizer i Moderna „terapią komórkową i genową”, żartując, że bez zmylenia opinii publicznej - nie zakasałaby rękawów. „Gdybyśmy dwa lata temu przeprowadzili ankietę wśród opinii publicznej: „Czy byłbyś skłonny poddać się terapii genowej lub komórkowej i wstrzyknąć ją do swojego organizmu?” – prawdopodobnie mielibyśmy 95% wskaźnik odrzucenia” – powiedział. Co więcej, niektórzy eksperci nie zgadzają się z tymi, którzy odrzucili obawy dotyczące potencjalnego wpływu zastrzyków na rozrodczość człowieka.

Niedawne badanie, w którym stwierdzono wysokie wskaźniki nieprawidłowości miesiączkowania po szczepieniu, przyczyniło się do obaw dotyczących wpływu zastrzyków na żeński układ rozrodczy. Ponadto recenzowane badanie wykazało spadek płodności mężczyzn w miesiącach bezpośrednio po otrzymaniu zastrzyku mRNA COVID firmy Pfizer. W następnym etapie badanie sugerowało, że mRNA może współpracować z komórkami DNA, co jest sprzeczne z zapewnieniem CDC, że zastrzyki z COVID nie zmieniają DNA. W akcie certyfikacji urzędu-położnika i lekarza medycyny-płodowej, dr James A. Thorp, nazwał wprowadzenie zastrzyków COVID dla ciężarnych matek „największą katastrofą w historii położnictwa i całej medycyny.

LifeSiteNews/Experto en toxicología advierte que las inyecciones de ARNm Covid podrían ‘esterilizar a toda una generación’