Clicks864
rokodisko

Niemcy przyznają, że nigdy nie było żadnego zagrożenia epidemiologicznego!

Nasz komputer posiada pełną bazę danych chorób i wylicza ich cykliczność. Corocznie szczepionki przeciw grypie są opracowywane cyklicznie, przy założeniu, że szczep będzie co roku mutował. W naszych modelach nigdy nie pojawiły się żadne wskazówki co do tego, iż w tym czasie wystąpi jakakolwiek epidemia. Stwierdziłem swojego czasu, że takie ryzyko pojawi się dopiero w 2022 roku.

To właśnie z tego powodu sceptycznie podchodzę do tego wirusa, który po pierwsze nie wydaje się wydarzeniem naturalnym a po drugie był mocno przesadzony działając jak atak pod fałszywą flagą.


Pożar w Reichstagu z 27 lutego 1933 roku został stworzony przez Hitlera, który wykorzystując strach ludzi zawiesił konstytucję i przejął władzę w wyborach 6 dni później. Strach jest narzędziem, za pomocą którego tyrania przejmuje władzę, a ten COVID-19 ma wszelkie znamiona bycia atakiem pod fałszywą flagą.

Cykl rewolucji:

CDC podało, iż podczas epidemii więcej osób zmarło z powodu samobójstw niż COVIDa. Media społecznościowe usuwają wiadomości, które cytują CDC, ponieważ tylko 6% z raportowanych zgłoszeń to zgony spowodowane COVID-em - co daje sumę mniejszą niż 10 000. [na około 2 miliony zgonów] Ten sam raport potwierdził, że zmarło mniej niż 15 000 osób w wieku poniżej 55 lat.

Minister Zdrowia Niemiec przyznał, że blokada kraju była błędem. Teraz pojawiły się dane dotyczące sytuacji COVIDa i śmiertelności w Niemczech, które pokazują, że „najwyraźniej nigdy nie było żadnego zagrożenia epidemiologicznego”.

Nadszedł czas, abyśmy domagali się prawdziwego dochodzenia w tej sprawie i ujawnili tych, którzy zorganizowali ten atak pod fałszywą flagą, aby narzucić światu swój program zmian klimatycznych.

Przyłącz się do protestu „Zakończyć plandemię” który będzie miał miejsce 12.09.2020 w Warszawie.

Link do oryginalnego artykułu: LINK