Clicks193
Agnus
12

Prof. Sucharit Bhakdi o szczepionkach

U absolutnie wszystkich osób zaszczepionych
szczepionkami z mRNA wystąpią zaburzenia krzepnięcia
krwi.


- 04.06.2021. neon24.pl/…53,prof-sucharit-bhakdi-o-szczepionkach-04-06-2021
27 maja w Hamburgu podczas sympozjum 'Jakie zagrożenia kryją w sobie szczepionki przeciw covidowi' światowej sławy epidemiolog prof. Sucharit Bhakdi przekazał szokujące dane.
Zgodnie z jego najnowszymi odkryciami u absolutnie wszystkich osób zaszczepionych szczepionkami z mRNA wystąpią zaburzenia krzepnięcia krwi. Idzie o proces, który może prowadzić do potencjalnie śmiertelnej zakrzepicy.
Prof. Sucharit Bhakdi poinformował o badaniach fachowca z branży medycznej. Ten zbadał krew osób przed i po szczepieniu mRNA. Wynik: krzepnięcie krwi zostało aktywowane u 1/3 zaszczepionych, czyli u 20 z 60 osób. Według Bhakdiego aktywacja krzepnięcia krwi zasadniczo oznacza zagrożenie krzepnięcia krwi w żyłach.
Należy zaprzestać szczepień - mówi profesor. - Są bardzo prawdopodobne śmiertelne skutki uboczne. Podawanie substancji, która aktywuje krzepnięcie krwi w organizmie jest wyjątkowo niebezpieczne. Proces ten musi zostać natychmiast zatrzymany - powiedział.
Obecnie inny specjalista z Bawarii potwierdził wyniki - mówi on o aktywacji krzepnięcia krwi u 100% zaszczepionych osób. W sumie grupa badawcza skupiona wokół Bhakdiego przeprowadza odpowiednie badania z udziałem 50 różnych lekarzy w różnych krajach. W tym celu opracowano precyzyjny projekt badania. Wyniki badania są właśnie weryfikowane i wkrótce zostaną opublikowane.
Odkrycia naukowców można zweryfikować u każdego lekarza rodzinnego. Prof. Bhakdi zachęca wszystkich zaszczepionych do wykonania badań krwi na tydzień przed i tydzień po szczepieniu. Ma to na celu określenie poziomu D-dimerów. Koszt analizy wynosi w sumie 20 euro. Profesor zakłada, że wszyscy, którzy do tej pory zostali zaszczepieni, będą mieli prawo do odszkodowania, jeśli podejrzenia okażą się prawdziwe.
Prof. Bhakdi ma jeszcze jedno jasne i niezmiernie ważne przesłanie:
OD NASZYCH DZIECI RĘCE PRECZ!
Przetłumaczył: Zygmunt Białas
Wersja oryginalna: report24.news/…etzung-blutgerinnungsstoerung-bei-allen-geimpften/

PS. Dowiedziałem się dzisiaj przypadkiem, że Polska znajduje się w ogonie Europy pod względem szczepień seniorów. Kiedyś mówił prof. Bhakdi o przymusowych szczepieniach (w asyście czterech policjantów) w domach opieki w Niemczech.

U nas odsetek ludzi starszych w domach seniorów jest znacznie mniejszy niż u zachodniego sąsiada, i stąd ten negatywny, w istocie pozytywny wynik. Tak więc wychodzi się dobrze z rodziną nie tylko na zdjęciach (ZB).

dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31318&It
olek19801 shares this
193
Prof. Sucharit Bhakdi o szczepionkach
Agnus
Prof. Bhakdi zachęca wszystkich zaszczepionych do wykonania badań krwi na tydzień przed i tydzień po szczepieniu. Ma to na celu określenie poziomu D-dimerów. Koszt analizy wynosi w sumie 20 euro. Profesor zakłada, że wszyscy, którzy do tej pory zostali zaszczepieni, będą mieli prawo do odszkodowania, jeśli podejrzenia okażą się prawdziwe.