Satan chce naši duši, proto ilumináti odhaľujú svoju agendu a vždy dopredu vyzradia, čo chcú urobiť

(Henry Makow, henrymakow.com) Tento článok bol napísaný dávno pred údajnou pandémiou, je však pripomienkou toho, že rôzni „zaklínači“ nami manipulujú už dlho.
Odhaľovaním pravdy sa angažujú v takzvannej kognitívnej disonancii (neschopnosti uveriť niečomu, čo odporuje nášmu svetonázoru). Povedia vám všetko o Agende 2030, no tieto informácie sa akosi nikdy nedostanú do masmédií.

Hovoria vám o depopulácii, „vakcínovej“ genetickej modifikácii a transhumanizme.
Robia to preto, lebo chcú, aby ste boli spoluvinníkom. Vedeli ste to a nič ste neurobili, preto to je aj vaša vina. Oni sa tým zbavujú zodpovednosti.
Ide o našu dušu
A o čo im ide najviac? Chcú našu dušu.
Preto sú takí lajdácki. Všetci môžu vidieť, že žiadne lietadlá nenarážajú do Svetového obchodného centra 7, Pentagonu ani nehavarujú pri Shanksville.
Chcú, aby sme sa kompromitovali akceptovaním týchto lží a nehľadali spravodlivosť pre obete. A tak sa našou pasivitou a zbabelosťou stávame morálne ich komplicmi, prakticky spolupracovníkmi.
Prenesme sa teraz rýchlo z 11. septembra k „Valentínskemu masakru“ v roku 2018 vo floridskom Parklande, kde zanechali množstvo stôp, že išlo o ďalší hoax.
Existuje video policajných strelcov vychádzajúcich zo školy, napriek zverejnenému faktu, že tam policajtom prikázali nevstupovať. Podobne ako pri hromadnej streľbe v Las Vegas, záznamové video bolo utajené.
Dôvod naznačuje čitateľ Marco:
„Čo sa týka vašej otázky: „Ako môže niekto uveriť tomuto hoaxu? Sú USA krajinou hlupákov?“, vyžaduje si vypnutie logiky, lebo pre logicky uvažujúcu a racionálnu ľudskú bytosť je to neuveriteľné.
Aby tomu človek veril, musí sa na ich podvode zúčastňovať. Podľa mňa možno práve to chcú.
Vyčarením týchto udalostí, ktoré sú pre racionálneho a logicky uvažujúceho človeka neuveriteľné, nás nútia zúčastňovať sa na lži a na našej vlastnej deštrukcii.
To najťažšie na svete práve teraz je zostať verný sám sebe a neklamať sám seba.
Takto to vidím ja. Potrebujú, aby sme boli aktívnymi a celoživotnými účastníkmi tejto obrovskej lži. Ak dokážeme sústavne potláčať našu logiku a klamať sami seba, tak sa kontrolujeme a strážime pre nich. Sme svojimi vlastnými otrokmi.
To najťažšie práve teraz je len zostať si tohto všetkého vedomí a zachovať si duševné zdravie. Bolo by také ľahké to jednoducho vzdať a dovoliť prúdom zmeny a tohto sveta odniesť našu myseľ a dušu.“

Ďalším vysvetlením je „gaslighting“.
Gaslighting je forma manipulácie, ktorá sa snaží zasiať semienka pochybností do cieľového jednotlivca či členov cieľovej skupiny v nádeji, že začnú spochybňovať svoju vlastnú pamäť, vnímanie a duševné zdravie. (Skvelým príkladom je teória plochej Zeme.)
Posadnutosť Satanom je o obrátení reality naruby, takže dobré je zlé a lživé pravdivé.
Ďalším vysvetlením je, že židovský Zeitgeist, Duch času, je egregor – ako hráč biliardu, ktorý ukáže na jamku a trafí ju.
Ilumináti chcú, aby ste sa stali spoluvinníkmi
Ilumináti nechcú len vaše deti, vášho manželského partnera, váš majetok a vašu slobodu. Vaše prvorodenstvo týmto satanistom nestačí.
Chcú najvyššiu cenu. Chcú vašu dušu.
Hovoria nám o sprisahaní, lebo nás chcú skompromitovať. Práve tak, ako sa svojou podporou vojny kompromitujú nižšie postavení slobodomurári, či bežní Židia, Američania alebo Európania. Chcú, aby sme sa všetci stali démonmi.
Nešikovní sú zámerne, lebo si želajú našu spoluvinu. Nechcú, aby sme hovorili: „Ježiš, my sme to nevedeli.“
Majú stávku s Bohom. Môžu nás získať pre Lucifera. No musia nám dať slobodnú vôľu, možnosť vybrať si. To je dôvod, prečo nám odhaľujú svoje sprisahania.
Rockefellerovci, napríklad, sponzorovali Spoločnosť Johna Bircha. Ich publikácia Nový Američan je stále jeden z najlepších zdrojov informácií o sprisahaní elity. Táto riadená opozícia má ďalšie funkcie. Je schopná niesť vinu a postarať sa o to, aby sa nikdy nevytvoril žiadny skutočný odpor.
To je dôvod, prečo len s malými ťažkosťami fungujú mnohé webové stránky ako je tá moja. Chcú, aby o tom všetci vedeli. Niektoré ďalšie webové stránky možno dokonca od Iluminátov dostávajú podporu.
Ralph Epherson, autor knihy Nevidená ruka (1985), učí o Novom svetovom poriadku od osemdesiatych rokov. Povedal mi, že zo strany Iluminátov sa nikdy nestretol so žiadnou negatívnou reakciou.
Diablov advokát
Vo filme Diablov advokát, nakrútenom na motívy románu Andrewa Niedermana Arnonom Milchanom a Arnoldom Kopelsonom hovorí diabol (Al Pacino) Kevinovi Lomaxovi, ambicióznemu právnikovi, ktorého hrá Keanu Reeves (úryvok scény):
„Ja staviam len scénu, slobodnú vôľu, svoje nitky poťahuješ sám!“
Dokazuje Kevinovi, že nemôže viniť nikoho iného ako seba. Kevina poháňal jeho vlastný egoizmus a úplatnosť. Opustil svoju manželku, keď ho najviac potrebovala a ona spáchala samovraždu. Zbavil viny mnohých skutočných vinníkov, lebo v súdnej sieni „nikdy neprehráva“.
Potom nám diabol predkladá luciferský manifest. V podstate je to viera, že človeka definujú skôr jeho telesné chúťky a túžby (chamtivosť, moc, žiadostivosť), než jeho duša a duchovné ideály (pravda, spravodlivosť, krása).
Človek slúži Luciferovi poddávaním sa týmto pokušeniam, stávaním sa spolupáchateľom svojej vlastnej deštrukcie.
Ilumináti vždy podporovali oddávanie sa našim základným inštinktom, nazývajúc to „sexuálnym oslobodením“ či „otvoreným manželstvom“. Toto podkopáva rodinu.
Ich psychológia bola vždy proti „potláčaniu“ (t.j. sebadisciplíne). Tento názor, že človek je Boh a jeho želania sú meradlom všetkých vecí, sa nazýva „sekulárny humanizmus“, známy tiež ako „luciferianizmus“.
Záver
Viete, aké sú najznámejšie „prerieknutia“ slovenských politikov, ktorými nám oznamovali ich skutočnú agendu?
Napríklad, pamätáte si, ako bývalý premiér Matovič počas plošného testovania v roku 2020 povedal, že ide o čipovanie? To nebol žart. On to musel priznať, no povedal to tak, že tomu väčšina ľudí neuverila. On je tým pádom z hľadiska karmy krytý – povedal to jasne a zreteľne. To, že ste tomu neuverili, je už váš problém.
Neskôr sa začali objavovať správy o rôznych zvláštnych útvaroch a „nano-prachu“ na testovacích tyčinkách, čo vyjadrenia o „čipovaní“ v podstate povrdili.
Druhý príklad je súčasný premiér Heger, ktorý pred začiatkom tretej vlny vyhlásil, že „pandémia sa bude najviac šíriť v zaočkovaných okresoch“. Video o tom vo veľkom kolovalo na sociálnych sieťach.
Toto tiež nebolo prerieknutie. Bolo dopredu oznámené to, na čo my často upozrňujeme – že očkovanie postupne oslabuje imunitu a nakoniec zosilní šírenie rôznych infekčných ochorení, nielen koronavírusu.
Tiež sa to týka našich upozornení, že vedľajšie účinky vakcín sa budú vydávať za nové prípady covidu, ktoré nespoľahlivé PCR testy ľahko „potvrdia“.
Autor: Henry Makow, Zdroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net Prečo ilumináti odhaľujú svoju agendu a vždy dopredu vyzradia, čo chcú urobiť? a henrymakow.com - Exposing Feminism and The New World Order
Public domain
Libor Halik
Satan chce, abychom hřešili smrtelně - s jasným poznáním zlého, ve věci důležité a dobrovolně.
Libor Halik
Do pekla navěky nás snadno dostane pýcha, či zbabělost, či pohodlná lenivost, či ulhanost. Bděme a nesme svůj kříž, zapřeme sebe sama a následujme proto Krista na Golgotu!
Libor Halik
Myslím, že nejsme-li svázáni provazy, řetězy, či svěrací kazajkou, tak se stále rozhodujeme dobrovolně ve věci našeho těla. Ve věci duše, i kdyby naše tělo bylo fyzicky svázáno, tak svoboda duše, vůle - její rozhodování pro dobro či zlo je stále dobrovolné.
dyk
facebook.com/…re-gilbert-počas-prednášky-pred-p/983675772388677/

V roku 1995!!! varoval kanadský profesor Dr. Pierre Gilbert počas prednášky pred povinnou vakcináciou v budúcnosti, ktorá bude obsahovať tekuté kryštály, ktoré po vystavení magnetickým frekvenciám zmenia ľudí na zombie POČÚVAJ ĎALEJ, TOTO NIE JE SCIENCE FICTION - stručné
Alexandra Ritzová
DEMONSTRACE NA MALOSTRANSKÉM NÁMĚSTÍ 1.2.2022 od 9:00 hod PROTI PŘIJETÍ NOVELY PANDEMICKÉHO ZÁKONA

Výzva národu.

Vyzýváme občany České republiky, aby se postavili proti schválení novely zákona č. 94/2021 Sb (Pandemického zákona).

Vyzýváme členy hnutí, iniciativ, spolků, klubů a jiných sdružení, aby mobilizovali své základny. Vyzýváme osobnosti zdravotnictví, práva, školství, …
More
DEMONSTRACE NA MALOSTRANSKÉM NÁMĚSTÍ 1.2.2022 od 9:00 hod PROTI PŘIJETÍ NOVELY PANDEMICKÉHO ZÁKONA

Výzva národu.

Vyzýváme občany České republiky, aby se postavili proti schválení novely zákona č. 94/2021 Sb (Pandemického zákona).

Vyzýváme členy hnutí, iniciativ, spolků, klubů a jiných sdružení, aby mobilizovali své základny. Vyzýváme osobnosti zdravotnictví, práva, školství, kultury i sportu k podpoře našeho společného odporu.

Vyzýváme poslance a senátory k odpovědnosti při jejich hlasování.

Novelizace zákona zákona č. 94/2021 Sb., o mimořádných opatřeních při epidemii onemocnění COVID-19 ( Pandemického zákona )

je nástroj k podvolení celého národa. Zákonodárná moc tím přechází z Parlamentu České republiky do rukou tří ministrů,

kteří budou mít právo rozhodovat o naších svobodách, životech.

Tato novela se bude ve zkráceném čtení projednávat už od úterý 25.1.

Naší povinností je postavit se těmto totalitním praktikám režimu Petra Fialy. Proto od 9.00 budeme nepřetržitě blokovat Poslaneckou sněmovnu.

Na podiu vystoupí desítky řečníků z mnoha odvětví. Na Malostranském náměstí budeme protestovat až do doby ukončení projednávání zákona.

Svoboda pohybu, svoboda podnikání, svoboda slova, ochrana soukromí, právo na vzdělání, právo na zdravotní péči, nedotknutelnost osob a jejich soukromí, svoboda shromažďování a další základní hodnoty našeho života jsou v ohrožení.

Postavte se za naší svobodnou budoucnost.
Jakub Olbert, Chcípl PES
Alexandra Ritzová
Tak jako za Hitlera bylo vlastně celé Německo a všechno, co nacisté okupovali hitlerovsky znormalizované pomocí zvrácených masmédií. Zbylo jen pár Gabčíků a Kubišů, kteří zmohli na heydrichovský atentát.
apredsasatoci
A čo vyriešil atentat na Heydricha?
Ten masakra sme videli.