Libor Halik
Satan chce, abychom hřešili smrtelně - s jasným poznáním zlého, ve věci důležité a dobrovolně.
Libor Halik
Do pekla navěky nás snadno dostane pýcha, či zbabělost, či pohodlná lenivost, či ulhanost. Bděme a nesme svůj kříž, zapřeme sebe sama a následujme proto Krista na Golgotu!
Libor Halik
Myslím, že nejsme-li svázáni provazy, řetězy, či svěrací kazajkou, tak se stále rozhodujeme dobrovolně ve věci našeho těla. Ve věci duše, i kdyby naše tělo bylo fyzicky svázáno, tak svoboda duše, vůle - její rozhodování pro dobro či zlo je stále dobrovolné.
dyk
facebook.com/…re-gilbert-počas-prednášky-pred-p/983675772388677/

V roku 1995!!! varoval kanadský profesor Dr. Pierre Gilbert počas prednášky pred povinnou vakcináciou v budúcnosti, ktorá bude obsahovať tekuté kryštály, ktoré po vystavení magnetickým frekvenciám zmenia ľudí na zombie POČÚVAJ ĎALEJ, TOTO NIE JE SCIENCE FICTION - stručné
Alexandra Ritzová
DEMONSTRACE NA MALOSTRANSKÉM NÁMĚSTÍ 1.2.2022 od 9:00 hod PROTI PŘIJETÍ NOVELY PANDEMICKÉHO ZÁKONA

Výzva národu.

Vyzýváme občany České republiky, aby se postavili proti schválení novely zákona č. 94/2021 Sb (Pandemického zákona).

Vyzýváme členy hnutí, iniciativ, spolků, klubů a jiných sdružení, aby mobilizovali své základny. Vyzýváme osobnosti zdravotnictví, práva, školství, …
More
DEMONSTRACE NA MALOSTRANSKÉM NÁMĚSTÍ 1.2.2022 od 9:00 hod PROTI PŘIJETÍ NOVELY PANDEMICKÉHO ZÁKONA

Výzva národu.

Vyzýváme občany České republiky, aby se postavili proti schválení novely zákona č. 94/2021 Sb (Pandemického zákona).

Vyzýváme členy hnutí, iniciativ, spolků, klubů a jiných sdružení, aby mobilizovali své základny. Vyzýváme osobnosti zdravotnictví, práva, školství, kultury i sportu k podpoře našeho společného odporu.

Vyzýváme poslance a senátory k odpovědnosti při jejich hlasování.

Novelizace zákona zákona č. 94/2021 Sb., o mimořádných opatřeních při epidemii onemocnění COVID-19 ( Pandemického zákona )

je nástroj k podvolení celého národa. Zákonodárná moc tím přechází z Parlamentu České republiky do rukou tří ministrů,

kteří budou mít právo rozhodovat o naších svobodách, životech.

Tato novela se bude ve zkráceném čtení projednávat už od úterý 25.1.

Naší povinností je postavit se těmto totalitním praktikám režimu Petra Fialy. Proto od 9.00 budeme nepřetržitě blokovat Poslaneckou sněmovnu.

Na podiu vystoupí desítky řečníků z mnoha odvětví. Na Malostranském náměstí budeme protestovat až do doby ukončení projednávání zákona.

Svoboda pohybu, svoboda podnikání, svoboda slova, ochrana soukromí, právo na vzdělání, právo na zdravotní péči, nedotknutelnost osob a jejich soukromí, svoboda shromažďování a další základní hodnoty našeho života jsou v ohrožení.

Postavte se za naší svobodnou budoucnost.
Jakub Olbert, Chcípl PES
Alexandra Ritzová
Tak jako za Hitlera bylo vlastně celé Německo a všechno, co nacisté okupovali hitlerovsky znormalizované pomocí zvrácených masmédií. Zbylo jen pár Gabčíků a Kubišů, kteří zmohli na heydrichovský atentát.
apredsasatoci
A čo vyriešil atentat na Heydricha?
Ten masakra sme videli.