FIRMA PFIZER INFORMUJE SĘDZIEGO, ŻE JEST WŁAŚCICIELEM RZĄDU FEDERALNEGO !

Pfizer informuje sędziego federalnego , że Pfizer jest właścicielem rządu federalnego i tym samym jest odporny na normalne prawo umów
(Artykuł Paula Craiga Robertsa opublikowany z PaulCraigRoberts.org )

Firma Pfizer potwierdza, że jej umowa z Waszyngtonem w ramach „Innych organów ds. transakcji” pozwala firmie Pfizer na naruszanie przepisów dotyczących badań klinicznych i przepisów federalnych chroniących społeczeństwo.

Innymi słowy, firma Pfizer ma prawo do popełnienia oszustwa, które zabija ludzi.

Pfizer Moves to Dismiss Lawsuit From COVID-19 Vaccine Trial, Citing 'Prototype' Agreement

Jak wielokrotnie wyjaśniałem, rząd USA jest sprywatyzowany. Jest prowadzony przez prywatne interesy, których przedstawiciele znajdują się w SEC, FDA, EPA, Rezerwie Federalnej i wszystkich innych agencjach regulacyjnych.

Jak wyjaśnił 60 lat temu George Stigler, amerykańskie agencje regulacyjne są schwytane przez branże, które mają regulować. Siła interesów prywatnych wynika również z faktu, że interesy prywatne finansują kampanie polityczne.

Każdy wybrany urzędnik — dom, senat, prezydent — oraz każdy urzędnik stanowy i lokalny wie, że sprawuje urząd dzięki składkom na kampanię.

Oznacza to, że wybrani urzędnicy odpowiadają przed swoimi darczyńcami, a nie wyborcami. Siła prywatnych interesów została wzmocniona decyzją Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych, która dała korporacjom zasadniczo nieograniczoną możliwość kupowania rządu, aby służył ich interesom.

To jest prawdziwy obraz dzisiejszych Stanów Zjednoczonych. Stany Zjednoczone to kraj, który może służyć jedynie interesom prywatnym, nigdy interesowi publicznemu, który sam w sobie jest trudny do zdefiniowania w kraju, w którym polityka tożsamości jest wszechobecna.

W dzisiejszej Ameryce interes publiczny to „czyj interes?” Wielokulturowość nigdy nie może prowadzić do zjednoczenia interesów.

Obecnie istnieje szereg interesów, które próbują mieć to wszystko, jednocześnie tłumiąc inne interesy. Feministki, niegdyś potężna siła, przegrywają z „transgenderowymi”. Nawet dawne feministyczne bohaterki są teraz anulowane i zdeplatformowane.

Biali Amerykanie, nazwani „awersyjnymi rasistami”, przegrali z czarnymi, którym przyznano preferencje prawne, naruszając tym samym 14. poprawkę do konstytucji USA, uchwaloną w wyraźnym celu ustanowienia równej ochrony prawa.

Dawniej uświęceni heteroseksualiści odpowiadają teraz przed byłymi przestępczymi homoseksualistami i muszą przejść „trening wrażliwości”, aby nauczyć się szacunku dla homoseksualistów, preferowanych mniejszości i osób transpłciowych.

Dziś dyskryminacja dotyczy białego heteroseksualnego mężczyzny, który jest określany mianem „domowego terrorysty”, chyba że przyłączy się do prześladowania białych heteroseksualnych mężczyzn i nie zagłosuje na Donalda Trumpa. Partia Demokratyczna Stanów Zjednoczonych określiła swojego rywala, Partię Republikańską, jako partię białych supremacji, partię „Trump deplorables”.

Społeczeństwo, które istnieje dzisiaj w USA jest tak podzielone, że nie stanowi już państwa. NIE MA JEDNEJ WIARY ANI ZASADY. Stany Zjednoczone stały się Wieżą Babel, a Amerykanie nie są świadomi, kto sprowadził na nich tę przypadłość i upadek społeczny, który ona niesie.

Pfizer tells federal judge that Pfizer owns the federal government and is thereby immune to normal contract law