Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
m.rekinek
213K
marekbogdan shares this
11.2K
nihil quicquam
66,6%- trzy szustki, łotry sataniści nawet się nie kryją, że są w służbie antychrysta. Ta szpryca to dopiero musi być trujący zajzajer.
ľubica shares this
32
ZyCov-D (Zyclon-B?) !!! Svetové ekonomické fórum propaguje prvú DNA vakcínu na svete !
Svetové ekonomické fórum propaguje ZyCov-D, vakcínu proti Covid-19 so 66,6% účinnosťou
Svetové ekonomické fórum predstavuje: prvú vakcínu proti Covid-19 na báze DNA. Obsahuje genetický materiál "z vírusu", ktorý dáva telu pokyn, aby produkovalo špecifický bodový proteín, na ktorý reaguje imunitný systém. …More
ZyCov-D (Zyclon-B?) !!! Svetové ekonomické fórum propaguje prvú DNA vakcínu na svete !
Svetové ekonomické fórum propaguje ZyCov-D, vakcínu proti Covid-19 so 66,6% účinnosťou

Svetové ekonomické fórum predstavuje: prvú vakcínu proti Covid-19 na báze DNA. Obsahuje genetický materiál "z vírusu", ktorý dáva telu pokyn, aby produkovalo špecifický bodový proteín, na ktorý reaguje imunitný systém.

Vakcína sa nazýva ZyCov-D a bola vyvinutá v Indii, kde bola schválená na núdzové použitie. Očakáva sa, že dospelí dostanú vakcínu v decembri. Odborníci očakávajú tretiu vlnu koróny v Indii v októbri.

Výrobca, spoločnosť Zydus Cadila, tvrdí, že ZyCov-D je bezpečný pre deti od 12 rokov. Ľudia dostali celkovo tri dávky. Testy údajne preukázali účinnosť 66,6 %. Bol by účinný aj proti "variantu delta".

V súčasnosti je zaočkovaných len 9,5 % obyvateľov Indie.

Čo by si o tomto mene mysleli Židia? Podnikateľ Roland Brautigam odpovedá: "ZyCov-D... ZyCov-D! Hovoria mu ZYCOV-D. Mohli mu dať akýkoľvek názov, ale vybrali si ZyCov-D. Čo by si o tomto mene mysleli Židia?

Politológ Kees van der Pijl dodal: "Je tiež možné, že ZyCov-D a Cyklon B majú rovnaký účinok, a to zničenie vystavených ľudí."

uncutnews.ch/…tiert-den-ersten-covid-19-impfstoff-auf-dna-basis/
jac05
Taka "szczepionka" może przerobi nas w to
aju.pl/…za-wygladem-teraz-pokazal-zdjecie-sprzed-lat-foto/