csk.news
82.1K

Populárny protestant na sociálnych sieťach sa stal katolíkom - a František?

Cameron Bertuzzi, otec dvoch detí a protestantský aktivista na YouTube, 17. novembra oznámil, že sa rozhodol stať katolíkom: "Momentálne som v programe …
F.L.Věk
To nic, příští rok to zkusí zase u jehounů.))
dyk
"V tvojmu mene sme uzdravovali...Nepoznám vás!"
On spoznal pravdu a prijal ju. Koľký protestanti pravdu a Pravdu odmietajú. Viera, to nie je boj proti niekomu, ale za Niekoho. A ak bojuješ na zlej strane, čo sa stane? Môžeš robiť aj zázraky, ale keď zistíš, že si ich robil pod falošným vedením, tak čo bude? To nie je o tom, poraziť katolíkov. Vôbec nie. Je to o tom, že byť na správnej strane je …More
"V tvojmu mene sme uzdravovali...Nepoznám vás!"

On spoznal pravdu a prijal ju. Koľký protestanti pravdu a Pravdu odmietajú. Viera, to nie je boj proti niekomu, ale za Niekoho. A ak bojuješ na zlej strane, čo sa stane? Môžeš robiť aj zázraky, ale keď zistíš, že si ich robil pod falošným vedením, tak čo bude? To nie je o tom, poraziť katolíkov. Vôbec nie. Je to o tom, že byť na správnej strane je rovné mať Pravdu a mať Pravdu je dôležitejšie ako byť na strane väčšiny a zvýťaziť s ňou.

Vasula Ryden to vyjadrila naozaj správne:
Pán povedal: "nemôže byť mojím učeníkom ten, kto kritizuje pápeža". Myslel tým pápeža Františka, ktorý je tentoraz predmetom rôznych ohováraní. Pozrime si posolstvá Pravého života v Bohu - tam je to jasne povedané. Pravý život v Bohu, Opravdový život v Bohu - Vassula Ryden - Oficiální webové stránky, www.tlig.sk. Zasievať rozkol, miešať pravdu s nepravdou - to je metóda Satana. Prosme o dar rozlišovania.
apredsasatoci
Čo ti pomôže, keď veriš, aj modliš sa a si na širokej ceste?
OTO ZATKO
ALE VED V ZJAVBENI 17.JE JASNE,ZE NEVIESTKY -V RAMCI EKUMENY SA NAVRACAJU SPAT K MATERY SMILNIC. PRAVYCH PROTESTANTOV JE V SUCASNOSTI,AKO SAFRANU.OBRAZNE POVEDANE,MARTIN LUTHER SA V HROBE OBRACIA.TAK TO,ALE MA BYT. PODLA PISMA,BOZIEHO SLOVA UZ PAN JEZIS S JEHO DRUHYM PRICHODOM,DVERE POOTVARA,HALELUJA ! AMEN.
apredsasatoci
Ekumena je 60 rokov. To je robota slobodomurárov. Nie katolíkov! Katolík v Pravde poukáže, je nimi odstavený. To je tak ťažké pochopiť?
Rkc má 2000 rokov!
F.L.Věk
Ano, rkc vyskočila z hrobu společně s Ježíšem.
apredsasatoci
V dnešnej dobe nie som si istá. Aby sa ešte viac "nepokazil".
Metod
František má ešte stále šancu!