Clicks1.6K
olo13jcb
1

Orędzie do G. Lomax z 10.11.2011

Ta ziemia zaznała czas spokoju i dobrobytu, a dobrobyt stworzył wielu głupców, którzy uznali świat za zbyt pociągający, by się mu oprzeć. Rozpocznę teraz burzenie fałszywych bogów, których Moi ludzie wybrali ponad Mnie i odkryję ich bezsilność jeden po drugim.

Niektórzy z was będą płakać, widząc waszych fałszych bogów zburzonych, ale tak musi być, abyście mogli poznać Mnie jako jednynego prawdziwego żyjącego Boga. Wasi fałszywi bogowie są tylko iluzjami, które wymyślił wróg, aby pozbawić was oddawania Mi czci.

Wielu z was w ostatnim czasie poczuło poruszenie w duchu. Czuliscie płacz w waszej duszy za zgubionymi, za tymi, którzy Mnie nie znają. Czuliście Mój żal za tymi, którzy na końcu zostaną zgubieni.

Nadszedł czas na wykonanie Moich sądów na Ziemi. Wiele istnień zostanie straconych w tym co nadchodzi. Wiele dusz zostanie straconych dla wroga jeśli Moi ludzie nie będą Mi posłuszni w tym czasie. Pragnę, aby Moi ludzie modlili się skoncentrowaną modlitwą – za straconych, za ich miasta, za ich narody, abym mógł okazać miłosierdzie.

Jeśli Moi ludzie nie będą Mi posłuszni, niektórzy ze straconych bedą pośród ich własnych rodzin i bliźnich. Będą bardzo cierpieć z powodu braku posłuszeństwa w tym czasie.

Powiedz im. Powiedz im, że przychodzę. Powiedz im, aby byli gotowi słuchać Moich nakazów. Powiedz im, aby zaczęli się modlić i nie przestawali dopóki się to nie skończy. Powiedz im, że przychodzę.

Będziecie ogląać przerażające widoki. Ludzkie serca naprawdę ustaną na ten widok. Zmiana nadchodzi. Rzeczy nie bądą już nigdy takie jak były przed zmianą. Ta zmiana nie ukaże się w sposób w jaki sądzicie, że pojawi się. Przyjdzie delikatnie, ale to jest wielka zmiana, za kulisami, a jej wpływ będzie wysoki. Ta zmiana nie będzie widoczna od razu, ale z upływem czasu. Jednak gdy ta zmiana już nastąpi, nie cofnie się. Gdy już ta zmiana będzie miała miejsce, nie będziecie w stanie jej nie zauważyć i będziecie wiedzieć czym ona jest.

Musisz powiedzieć Moim ludziom, aby przygotowali się na tę zmianę. Powiedz im, że ich kocham.
Powiedz im, że Moje sądy są sprawiediwe i ci, którzy są teraz sądzeni mają czas na pokutę.
Ci, którzy będą później sądzeni, nię będą mieć czasu na pokutę.

Powiedz Moim ludziom, by przyszli przede Mną (poprzez modlitwę) i żałowali z powodu każdego grzechu, o którym wiedzą, że mają i niech pozwolą Mi sobie pomóc. Teraz jest czas na odwrócenie się od waszych grzechów – nie czekajcie, Moje dzieci! Nie czekajcie, ponieważ czasu jest mniej niż myślicie. Przychodźcie do Mnie i spowiadajcie się z waszych grzechów teraz, ponieważ Moje sądy nadchodzą na waszą ziemię i wielu z was nie będie mieć później na to czasu. Nie możecie tego lekceważyć. Nawet grzechy, o których myślicie, że są niewielkie muszą być wyznane, abym mógł wam teraz przebaczyć i musicie się od nich odwrócić. To co nadchodzi w następnym roku, sprowadzi na wielu skalistą drogę do przebycia, wasze czasy nie bedą łatwe. Będzie pełno trudności dookoła was.
Zmiany, które teraz widzicie są zaledwie początkiem. Niektórzy z was myślą, że wszystko wróci tak jak było i, że będzie „wszystko w porządku”, ale tak nie będzie. Ta zmiana ma zostać.


W nachodzących miesiącach, poczujecie się tak jakbyście stali na ruchomych piaskach, ponieważ będzie ciągła zmiana. Niektórych z tych zmian możecie się spodziewać, inne zmiany będą dla wielu zupełnym zaskoczeniem.

Czas iść naprzód, Moi ludzie, ponieważ czas jest krótki.
olo13jcb
Ap.6.15- A królowie ziemscy, wielmoże i wodzowie,
bogacze i możni,
i każdy niewolnik, i wolny
ukryli się do jaskiń i górskich skał.
16 I mówią do gór i do skał:
«Padnijcie na nas
i zakryjcie nas przed obliczem Zasiadającego na tronie
i przed gniewem Baranka,
17 bo nadszedł Wielki Dzień Jego gniewu,
a któż zdoła się ostać?»

2P 2.9 -To wie Pan, jak pobożnych wyrwać z doświadczenia, niesprawiedliwy…More
Ap.6.15- A królowie ziemscy, wielmoże i wodzowie,
bogacze i możni,
i każdy niewolnik, i wolny
ukryli się do jaskiń i górskich skał.
16 I mówią do gór i do skał:
«Padnijcie na nas
i zakryjcie nas przed obliczem Zasiadającego na tronie
i przed gniewem Baranka,
17 bo nadszedł Wielki Dzień Jego gniewu,
a któż zdoła się ostać?»

2P 2.9 -To wie Pan, jak pobożnych wyrwać z doświadczenia, niesprawiedliwych zaś jak zachować na ukaranie w dzień sądu.

Rz.5.8 Bóg zaś okazuje nam swoją miłość [właśnie] przez to, że Chrystus umarł za nas, gdyśmy byli jeszcze grzesznikami. 9 Tym bardziej więc będziemy przez Niego zachowani od karzącego gniewu, gdy teraz przez krew Jego zostaliśmy usprawiedliwieni. 10 Jeżeli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Jego Syna, to tym bardziej, będąc już pojednani, dostąpimy zbawienia przez Jego życie.

---------------------------------------------------------------------------------------

Prosze wejść na strone tej pani Lomax i popatrzyć na jej video na YouTube. Na przykład:

www.youtube.com/watch

lub:

www.youtube.com/watch

Bardzo proszę, zróbcie to… Nawet nie potrzebna jest znajomość angielskiego, ale jeżeli ktoś rozumie to wart posłuchać.

Gwarantuje, rozwieje wam to wszystkie wątpliwości co do prawdziwości tych orędzi…
Patrzcie i słuchajcie.
Oceńcie sami.

Komentarz G. Lomax pod jednym z filmików:

„Niewielu wierzy w prorocze słowa, które daje nam Pan, odmawiają wiary we wszystko co złego przychodzi, lub cokolwiek złego może im się zdarzyć, ponieważ są chrześcijanami. Chcą wierzyć, że Bóg jest tylko miłością , On JEST miłością, ale On jest również sprawiedliwością i prawością. Jeśli głosisz kazanie o piekle i prorokujesz o czasach ostatecznych, ławki zazwyczaj pustoszeją ”