. ARMATA .
Byť Ruskom,tak by som sa kašlal niečo opravovať a ponechal Európu svojmu osudu.Keď sme raz hlupáci,asi aj takí zostaneme.Necháme si naše životy riadiť nejakým Nemeckom a tí USA. Jeden sprostejší,ako druhý.
Andrea Top
Ono sa to nedá opraviť, škody sú veľké. Ak budú hovoriť iné, nie je to pravda. Nemusíte veriť, pocítite to.
Coburg
USA sú pred krachom. Buď spustia vojnu, alebo budú na lopatkách. Ale keď spustia vojnu, svet prestane v tejto podobe existovať. Boj s Ruskom je pre USA akcia kamikadze. Kamikadze ale neprežije určite, a je možné, že cieľ ani netrafí...
. ARMATA .
Zrejme už Rusko má určené primárne ciele,kde by Ameriku zasiahlo,aby to už nerozchodila.Možno aj taký Yellowstone.
. ARMATA .
Zrejme Amerika sa rozhodla už hrať vabank...Nahucká Európu,aby vojensky vtrhla do Ruska,ako odvetu za sabotáž,ktorú sama spôsobila. To je môj názor a dúfam,že sa mýlim.
Hermenegild
Veru hej. Existujú rozviedky aj cez satelity. A vyhráva ten, ktorý je krok vpred. Takže tie ponorky a vojenské lode Ruska a Číny u Kamčatky a pri brehoch maníkov už to napovedajú. Keď sa to spustí, nikto nebude vedieť, kto bol prvý. Varovanie to zastaví.
Andrea Top
Hermenegild ty si to predstavuješ veľmi ľahko. My si to odtrpíme. Až keď budú straty na životoch veľké, až potom to Pán Boh zastaví. Opieram sa o kresťanské proroctvá.