Clicks1.8K
pl.news
119

Biskup: księża w maskach to zły znak

Władze państwowe nie mają prawa nakazywać Kościołowi konkretnego sposobu sprawowania obrzędów, napisał biskup Baker (USA), Liam Cary, 28 sierpnia we wciąż aktualnym oświadczeniu.

Kościół ustala sposób uprawiania kultu "bez konieczności zdawania sprawy Cezarowi". Cary podkreśla, że "higiena fizyczna nie jest jedyną kwestią", argumentując przeciwko kapłanom w maskach, co stwarza poważne zamieszanie symboliczne.

"Zakrycie twarzy celebransa idzie wprost przeciwko często powtarzanemu biblijnemu wołaniu serca do Boga. Nie ukrywaj przede mną swojej twarzy. Pokaż mi swoją twarz." Dla Cary'ego, kapłan w masce jest "szkodliwym złym znakiem podziału i zagrożenia".

Dochodzi do wniosku, że kapłani "nie mogą nosić masek" podczas odprawiania Mszy św. i nie można odmówić zwykłego przyjęcia Komunii św. na język.

#newsObtwnwxsjd

PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
WEZWANIE DO POMOCY: Dr Wodarg i dr Yeadon proszą jak największą liczbę obywateli UE o podpisanie petycji poprzez wysłanie przygotowanego tutaj e-maila do EMA .
PODPISZ PETYCJĘ O ZAKOŃCZENIE PLANDEMII !
JOKAMA shares this
1.8K
Izabela 1022
Zwolennicy maseczkowania, są tymi którzy świadomie czy nie, ale popierają cywilizację choroby i śmierci.
olek19801
Satanistyczna epoka, w której księża i świeccy są w łapach Lucyfera:
Jozsef Szajer, europoseł Fideszu Victora Orbana, został nakryty na nielegalnej gejowskiej orgii przez belgijską policję. Teraz okazuje się, że węgierscy konserwatyści mieli w jej trakcie obcować… z polskimi dyplomatami.
nczas.com/…-ubogacal-polskich-dyplomatow/
V.R.S.
To może być taki międzymorski Milo. Walczy z sodomią praktykując.
Weronika....S
@olek19801 Wstępem było wylanie wody święconej, a teraz na wzór Lutra napisy blokujące wejście do kościoła, co prawda w innym charakterze, ale cel ten sam. Żadna dotychczasowa władza tak ich nie omamiła jak obecna.
MementoMori+++
Święci wiele muszą się natrudzić na niebo i czyściec , a źli na piekło kosztem tamtych . Gdyby ci ludzie mieli czas na myślenie to nawet jako poganie i materialiści by doszli do wniosku że to inwestycja nie opłacalna
Voytek
To ludzie niewierzący
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
......tylko , że prawdziwych biskupów i kapłanów mamy garstkę -głównie pozostali w Tradycji . Reszta to posoborowi zdrajcy , faryzeusze i sługi diabła i masonów -wykonujący skrupulatnie dyrektywy lucyferian !
Weronika....S
Twarz w masce kojarzy mi się zawsze z mniej wyeksponowaną dolną częścią ciała... Jak oni kapłani mogą wobec Boga i ludzi tak się oszpecać. Maski w dawnych czasach nosili syfiliści.
Minęły nam bezpowrotnie czasy, kiedy kapłani byli elitą duchową i umysłową, i moglibyśmy być z nich dumni. Ci w maskach to bezwzględne karykatury swych poprzedników. Nie sądzę, aby tak wyglądający kapłan nie był po …More
Twarz w masce kojarzy mi się zawsze z mniej wyeksponowaną dolną częścią ciała... Jak oni kapłani mogą wobec Boga i ludzi tak się oszpecać. Maski w dawnych czasach nosili syfiliści.
Minęły nam bezpowrotnie czasy, kiedy kapłani byli elitą duchową i umysłową, i moglibyśmy być z nich dumni. Ci w maskach to bezwzględne karykatury swych poprzedników. Nie sądzę, aby tak wyglądający kapłan nie był po myśli Złego, bo to ośmieszanie się Bożych sług, a może już nie Bożych...
przeciwherezjom
Tak, z bp Depo jest bardzo źle. Słyszałem jego jakieś rekolekcje - podąża ostro za herezjami antypapieża i jeszcze wyciera się św. Janem Pawłem.
olek19801
Jeśli moderniści pozwolą na zniszczenie mitu JP II runie cały dorobek Soboru Watykańskiego II. Obnaży to ohydę spustoszenia. Dlatego judasze robią wszystko co w ich mocy, aby herezje były podawane dla wiernych skutecznie ogłupianych ściekiem modernistycznych wynalazków.
przeciwherezjom
Olek, krótko - nie zgadzam się tu z Tobą.
olek19801
Rozumiem, że widzisz dziś antypapieża ale kardynalnych błędów JP II już nie? Ja widzę ciągłość ulegania papieży po SW II herezjom. Redaktor Paweł Lisicki dość dobrze tłumaczy związek przyczynowo - skutkowy biorąc pod uwagę dokumenty SW II, pontyfikaty papieży następujące po soborze i obecną sytuację. Nie da się dłużej ukrywać, że do Kościoła katolickiego wdarli się moderniści, komuniści i masoni.…More
Rozumiem, że widzisz dziś antypapieża ale kardynalnych błędów JP II już nie? Ja widzę ciągłość ulegania papieży po SW II herezjom. Redaktor Paweł Lisicki dość dobrze tłumaczy związek przyczynowo - skutkowy biorąc pod uwagę dokumenty SW II, pontyfikaty papieży następujące po soborze i obecną sytuację. Nie da się dłużej ukrywać, że do Kościoła katolickiego wdarli się moderniści, komuniści i masoni. Oni wpływali na papiestwo w bardzo dużym stopniu, potem poszły pod młotek seminaria. Mamy takich hierarchów jakimi ich ukształtowały wszelkie czynniki nie pochodzące z prawdziwego Kościoła Chrystusowego.
przeciwherezjom
Jestem człowiekiem św. JPII. Za Jego wstawiennictwem chciałbym w świętości dorosnąć Mu chociaż do pięt. Chciałbym być z Nim przy jednym stole na wiecznej uczcie Baranka. Tak. Wielki i święty (kanonizacja przez bergoglia była nielegalna, bo antypapież g...o może, ale JPII świętym jest chociażby przez aklamację ludu) Ten Papież szczególnie jest fundamentem mojej wiary i tym się chlubię. A …More
Jestem człowiekiem św. JPII. Za Jego wstawiennictwem chciałbym w świętości dorosnąć Mu chociaż do pięt. Chciałbym być z Nim przy jednym stole na wiecznej uczcie Baranka. Tak. Wielki i święty (kanonizacja przez bergoglia była nielegalna, bo antypapież g...o może, ale JPII świętym jest chociażby przez aklamację ludu) Ten Papież szczególnie jest fundamentem mojej wiary i tym się chlubię. A zwolennicy Lefebvra zioną do Niego nienawiścią - na swoją zgubę. Wasz wybór, macie wolną wolę. Jednak niszczycie waszą działalnością serca najlepszych. Ci co nie dali się zwieść bergogliowi, są przekazywani przez lucyfera do zwodzenia przez błędy lefebvra.
marta1012
Na Apelu Jasnogórskim wszyscy kapłani łącznie z biskupem Depo w maskach. Widok nie do zniesienia. Jak można zakrywać twarz przed Bogiem.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
"Zakrycie twarzy celebransa idzie wprost przeciwko często powtarzanemu biblijnemu wołaniu serca do Boga. Nie ukrywaj przede mną swojej twarzy. Pokaż mi swoją twarz." Dla Cary'ego, kapłan w masce jest "szkodliwym złym znakiem podziału i zagrożenia".
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Pan Zastępów przygotuje dla wszystkich ludów na tej górze ucztę z tłustego mięsa, ucztę z wybornych win, z najpożywniejszego mięsa, z najwyborniejszych win. Zedrze On na tej górze zasłonę, zapuszczoną na twarz wszystkich ludów, i całun, który okrywał wszystkie narody; raz na zawsze zniszczy śmierć. Wtedy Pan Bóg otrze łzy z każdego oblicza, zdejmie hańbę ze swego ludu na całej ziemi, bo Pan przy…More
Pan Zastępów przygotuje dla wszystkich ludów na tej górze ucztę z tłustego mięsa, ucztę z wybornych win, z najpożywniejszego mięsa, z najwyborniejszych win. Zedrze On na tej górze zasłonę, zapuszczoną na twarz wszystkich ludów, i całun, który okrywał wszystkie narody; raz na zawsze zniszczy śmierć. Wtedy Pan Bóg otrze łzy z każdego oblicza, zdejmie hańbę ze swego ludu na całej ziemi, bo Pan przyrzekł.

I powiedzą w owym dniu: Oto nasz Bóg, Ten, któremu zaufaliśmy, że nas wybawi; oto Pan, w którym złożyliśmy naszą ufność; cieszmy się i radujmy z Jego zbawienia! Albowiem ręka Pana spocznie na tej górze.(Iz 25, 6-10a).