Clicks934
tores
3
Tendry na prodej dětí odebraných rodičům: Je libo děcko na hraní? Tendry na prodej dětí odebraných rodičům: Je libo děcko na hraní? Ve Skandinávii testují praxi „orwellovského světa“ který nám EU …More
Tendry na prodej dětí odebraných rodičům: Je libo děcko na hraní?

Tendry na prodej dětí odebraných rodičům: Je libo děcko na hraní? Ve Skandinávii testují praxi „orwellovského světa“ který nám EU připravuje. Video pro silné nervy…

Redakce Protiproud sleduje neuvěřitelně rychlý vývoj kolem tzv. juvenilní justice, která ve Finsku překročila další Rubikon na cestě k odlidštění našeho světa.

Kde jinde než ve Skandinávii, známé laboratoři evropského pokroku, udělaly „temné síly“ ovládající Evropu další krok k likvidaci rodiny, jak jsme ji dosud znali. Ve Finsku byly otevřeny „tendry na prodej dětí“ odebraných rodičům.

Tento pokrokový model, připomínající starověké trhy s otroky, se zavádí v dnešní Evropě. Není náhodou, že na čele pelotonu pokroku je právě ve Skandinávie. Vždyť už od šedesátých let se především zde intenzivně testuje protirodinná legislativa. Ta je potom, v případě „úspěchu pilotního projektu“, postupně zaváděna ve všech zemích EU. To není hororová literatura. Nový světový řád v praxi.
Vymoženosti Frankfurtské školy

První převratné změny, vypracované neomarxistickou Frankfurtskou školou a zaváděné nejprve bolševiky v Sovětském svazu, proběhly po druhé světové válce především ve Skandinávii a Holandsku. Úvodní „vymoženost“, která se ze Skandinávie rozšířila do celé západní Evropy, bylo „právo ženy“ na umělý potrat. Legální zabíjení nenarozených se brzy stalo běžnou výbavou západních liberálních demokracii. V šedesátých letech ze Skandinávie přišla vlna pornografie, která se rovněž bleskově rozšířila po celé západní Evropě.

V letech sedmdesátých následovala dekriminalizace homosexualismu, vyzkoušená rovněž nejprve v severských zemích. V devadesátých letech skandinávské země zavedly jako první i tzv. sňatky homosexuálů. I v tomto případě se s desetiletým zpožděním přidaly všechny evropské státy. Dnes se tato legislativa stala povinnou výbavou členských zemí EU. Nyní tedy stojíme před dalším experimentem, který by měl být za několik let běžnou „evropskou normou“. Obchod s dětmi jako výraz naší „apokalyptické“ civilizace.

Fenoménu juvenilní justice jsme se na stránkách Protiproudu už věnovali v souvislosti s otřesnými praktikami „státních“ krádeží dětí, které se v posledních letech rozmáhají v celé Evropě. Z jednotlivých „výstřelků“ se postupně stává ucelený systém, který má podle mnoha odborníků nejen vyvrátit tradiční rodinu z kořenů, ale především obohatit trh s dětmi pro pedofily a homosexuální páry.

Dětské otrokářské dražby
Zavedení přímého prodeje dětí skrze otrokářské dražby, které se objevilo poprvé letos ve Finsku, posouvá tento fenomén rázem o několik pater výše. Noviny Uusi Suomi zveřejnily interview s „dětskou“ ministryní Marií Guzeninou - Richardson, v němž oznámila zahájení „nabídkových řízení“ za 620 milionů eur mezi účastníky trhu v oblasti služeb systému Lastensuojelu. Nejde o nic jiného než o komerční „přerozdělování“ dětí pirátsky odebraných jejich biologickým rodičům. „Jednoduše řečeno, kdo vyhraje více dětí, ten bere více peněz od státu,“ říká v rozhovoru pokroková paní ministryně.

Sama cynicky říká, že děti teď patří do seznamu nejoblíbenějšího zboží ve Finsku, protože poptávka určuje trh. Počet soukromých společností na trhu obchodování s dětmi ve Finsku výrazně převyšuje počet dětí odebraných z jejich rodin. Proto ministryně vidí budoucnost v „komerční distribuci dětí“ přes velké společnosti.

Finský systém státních dotací v programu „ochrany dětí“ je zvrácený z principu. Odebírání dětí totiž stát podporuje. Čím více dětí magistrát “zabaví“, tím více dotací od státu získá. Podle údajů služby Lastensuojelu je ve finském „byznysu s dětmi“ nyní oficiálně vedeno 60 000 bezbranných lidských bytostí.

Na jedno z tisíce dramat, které se při odebírání dětí všude v Evropě odehrávají, se můžete podívat na amatérském videu, které bylo při takovém zásahu pořízeno. Počátkem ledna letošního roku odebrali dva policisté finskému obránci občanských svobod Janu - Eriku Kurhelovi z města Oulu jeho dva syny – dvojčata. Otci se podařilo „zákrok“ zachytit na kameru.

Kde jinde než ve Skandinávii, známé laboratoři evropského pokroku, udělaly „temné síly“ ovládající Evropu další krok k likvidaci rodiny, jak jsme ji dosud znali. Ve Finsku byly otevřeny „tendry na prodej dětí“ odebraných rodičům.

Tento pokrokový model, připomínající starověké trhy s otroky, se zavádí v dnešní Evropě. Není náhodou, že na čele pelotonu pokroku je právě ve Skandinávie. Vždyť už od šedesátých let se především zde intenzivně testuje protirodinná legislativa. Ta je potom, v případě „úspěchu pilotního projektu“, postupně zaváděna ve všech zemích EU. To není hororová literatura. Nový světový řád v praxi.
Vymoženosti Frankfurtské školy

První převratné změny, vypracované neomarxistickou Frankfurtskou školou a zaváděné nejprve bolševiky v Sovětském svazu, proběhly po druhé světové válce především ve Skandinávii a Holandsku. Úvodní „vymoženost“, která se ze Skandinávie rozšířila do celé západní Evropy, bylo „právo ženy“ na umělý potrat. …
jaros
Tyto časté záběry z různých kanálů vypovídají o zoufalém stavu v moderních společnostech. Jsou bezmocným voláním po změně a revizi tohoto kšeftu. Juventilní justice, gender. Ví o tom České a Moravské maminky? Schválně, ukažte jim 1 video a vysvětlete jim princip: Dlouhé fronty na děti, objednávky a příplatky od státu, kšeft s lidmi. Je to strašné. Přitom ten politik, který kandidoval na …More
Tyto časté záběry z různých kanálů vypovídají o zoufalém stavu v moderních společnostech. Jsou bezmocným voláním po změně a revizi tohoto kšeftu. Juventilní justice, gender. Ví o tom České a Moravské maminky? Schválně, ukažte jim 1 video a vysvětlete jim princip: Dlouhé fronty na děti, objednávky a příplatky od státu, kšeft s lidmi. Je to strašné. Přitom ten politik, který kandidoval na prezidenta, Dienstbier, vyslovil podobný řád a chce ho zavést tady. Dávat děti lesbickým a homosexuálním párům, 'aby měli aspoň nějakou rodinu'. Rodinu za každou cenu. Kdokoliv si tedy může vysněné děti odvést domů a zavést sparťánské praktiky. A ještě na tom vydělat. Nemysleme si, že když jde o děti, že se nebude podplácet nebo že nebudou unášet děti z rodin podle vkusu. Některé děti mizí na náhradní díly. Musíme varovat politiky aby se vyvarovali chyb západu; Británie, Švédsko, Finsko. Je toho plný internet. A na Ukrajině už proti tomu demonstrovali.
tores
Oremus:
🙏 🙏 🙏
tores
Za jak dlouho to začne u nás? Jak je možné krást děti z rodin, které fungují a jsou existenčně v pořádku???