Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks819

Nie idźcie na kompromis z czystym złem, jakim jest aborcja!

Za nami wizyta Abby Johnson, która w dniach 11-15 lutego odwiedziła Bydgoszcz, Kraków, Piłę, Rumię i Warszawę. Była dyrektor kliniki Planned Parenthood, współodpowiedzialna za zamordowanie przeszło 22 000 dzieci. Pewnego dnia zrozumiała prawdę o aborcji, gdy na ultrasonografie zobaczyła dziecko, walczące o życie w łonie matki. Nie mogła zostać dłużej w Planned Parenthood. Dziś dzieli się swoim świadectwem i przekonuje o niepodważalnej wartości ludzkiego życia, wciąż zagrożonego w wielu krajach przez legalny dostęp do aborcji. Jej przybycie do Polski zbiegło się w czasie z oczekiwaniem na ponowne procedowanie w parlamencie projektu obywatelskiego #ZATRZYMAJABORCJĘ.

Podczas wystąpienia w Sejmie amerykańska proliferka apelowała: "Macie w ustawie o aborcji 3 wyjątki, które nie mogą być zaakceptowane. Aborcje na dzieciach podejrzanych o chorobę są wykonywane późno, gdy dziecko jest już duże, a procedury są dla niego strasznie bolesne. Nie myślcie, że jeśli macie lepszą ustawę niż inne państwa, jesteście w dobrej sytuacji."


Abby wyraźnie mobilizowała do podjęcia prac nad „Zatrzymaj Aborcję” przypominając, że w Polsce jest projekt podpisany przez milion ludzi, którzy chcą skończyć z eugeniką. „Z EUGENIKĄ! Czy w ogóle słyszycie to słowo??? Eugenika dała początek holokaustowi!!! Dajcie głos i wymagajcie od posłów, żeby te ustawę uchwalili!!!”

Drogi Panie!

To już kolejny głos wsparcia dla #ZATRZYMAJABORCJĘ. Czy posłowie odpowiedzą na ten apel kobiety zza Oceanu, która nie odwiedziła naszego kraju grzecznościowo, lecz z odważną i bezkompromisową misją głoszenia prawdy? Czy w końcu usłyszą i zajmą się #ZATRZYMAJABORCJĘ czy dalej będą udawać, że "się nie da"?

"Nie idźcie na kompromis z czystym złem, jakim jest aborcja!" – wołała Abby Johnson, podkreślając, że cały świat patrzy na Polskę, cały Kościół patrzy na Polskę, byśmy przestali tolerować zabijanie nienarodzonych. Jak odpowiedzą polscy decydenci na ten apel? Czy końcu zostanie usłyszane bezgłośne wołanie poczętych maleństw zagrożonych zabójstwem w łonach swych matek? I czy naszych parlamentarzystów stać będzie na przemówienie w ich obronie? Już niedługo się o tym przekonamy.

Całe wystąpienie Abby Johnson w Sejmie

Abby Johnson w Sejmie popiera Zatrzymaj Aborcję

Uchwalenie projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ zależy w sposób szczególny od większości sejmowej. Na stronie zadzwondoposla.pl są adresy i telefony do biur posłów Klubu Parlamentarnego PiS. Zachęcam, aby zgodnie z wezwaniem Abby skorzystać z tych kontaktów i upomnieć parlamentarzystów, by niezwłocznie uchwalili ochronę życia dzieci.
Do laryngologów kolejki długie...
Ludzie nie słuchają...
Choć słyszą...