Clicks1.3K

6.4.2021 Posolstvo sv.arch.Michala (3.svet.vojna, mikročipy, ...)

"Velmoci smerujú k účasti na konfrontacii, ktorá vyvrcholí 3. svetovou vojnou a preto je tak nevyhnutný osobný pokoj aby ste mohli pomôcť tým, že budete ľuďmi ktorí su nositeľmi Božskej lásky.

-Pobrežné oblasti budu trpieť stupaním vody na pevninu. Zem sa bude otriasať.

-Modlite sa, modlite sa za Argentinu: ľud je v nebezpečí.
-Modlite sa, modlite sa za Brazíliu: bude ťažko trpieť.
-Modlite sa, modlite sa za Spojené štáty (americké), Taliansko a Rusko: budu ťažko trpieť.


-Nedovolte, aby vás zapečatili mikročipom: bude ľudstvu nanútený."


Celé posolstvo:
NEHLEĎTE NA SEBE, ALE NA DOBRO BLIŽNÍHO
Zuz S
Mikrocip... zatial iba do telefonu alebo hodiniek... ale tie mozete predsa stratit, takze co pride...?lifesitenews.com/…eneral-electric-to-build-covid-detecting-microchipMore
Mikrocip... zatial iba do telefonu alebo hodiniek... ale tie mozete predsa stratit, takze co pride...?lifesitenews.com/…eneral-electric-to-build-covid-detecting-microchip
Caesar
Roberto 55

Amerika sa stáva spoločnosťou, posadnutou zlým duchom

mysticpost.com/…ic-possession-satan-delights-in-leading-my-people/
Zuzana Smatanová
lifenews.sk/…erika-sa-stava-spolocnostou-posadnutou-zlym-duchom
Pod rúškom boja za ´ľudské práva´ a ´jednotu´ prebieha v Amerike, ale aj na celom svete, kultúrna revolúcia, ktorá sa pomaly, ale isto mení na otvorený totalitarizmus. Spojené …More
Roberto 55

Amerika sa stáva spoločnosťou, posadnutou zlým duchom

mysticpost.com/…ic-possession-satan-delights-in-leading-my-people/
Zuzana Smatanová
lifenews.sk/…erika-sa-stava-spolocnostou-posadnutou-zlym-duchom
Pod rúškom boja za ´ľudské práva´ a ´jednotu´ prebieha v Amerike, ale aj na celom svete, kultúrna revolúcia, ktorá sa pomaly, ale isto mení na otvorený totalitarizmus. Spojené štáty sa na rozdiel od ktoréhokoľvek iného obdobia vo svojich dejinách takmer beznádejne rozdelili pomimo politických územných kultúrnych línií. Naša krajina (USA) sa zjavne trhá na kusy a nekontrolovane sa rúti smerom k nebezpečnému a neznámemu osudu.
Exorcista páter Stephen Rossetti vníma akúsi zlovestnú temnotu, zostupujúcu na Ameriku. Tento skúsený exorcista hovorí: "Amerika je pod vplyvom zlých duchov. Jestvuje veľa znamení, ktoré to dokazujú." Monsignor Stephen Rossetti je exorcistom v diecéze mesta Syracuse (štát New York) a profesorom na Catholic University of America a svoje postrehy zverejnil 11. júna minulého roku na svojom online journal s názvom Exorcist Diary. Upozorňuje tu na skutočnosti, ktoré vníma ako znamenia posadnutia americkej spoločnosti zlým duchom:
Boh zvyčajne drží satana na pevnej reťazi. Jeho moc a pôsobenie sú obmedzené. Je však zjavné, že v poslednej dobe je knieža tohto sveta takmer absolútne odpútané. Satan obvykle konal svoje zlé skutky v skrytosti, no dnes sa jeho zúrivosť prejavuje v otvorenom boji.
Posvätné sochy sú strhávané; posvätné obrazy znesväcované. Náboženstvo sa zosmiešňuje a Božie zákony sa odmietajú. Jedným z najistejších znakov satanovej prítomnosti je nenávisť voči Katolíckej cirkvi. Kostoly sú v plameňoch.
Ďalším očividným znakom satanovej prítomnosti je nesvár, násilie a smrť. Vidíme ich všade. Vzrastajúce občianske nepokoje v tejto krajine prerastajú do otvorených konfliktov.


"Ameriku milujem ... no viem, že potrebuje pomoc", hovorí Rossetti. "My (exorcisti) na základe určitých okolností určujeme, či sa u nejakého jednotlivca prejavuje pôsobenie zlého ducha. Ak by sme sa v tomto smere mali vyjadriť o našej krajine v súčasnosti, existujú veľmi silné znamenia, že naša krajina je posadnutá zlým duchom." Rossetti vo svojom ´Zápisníku exorcistu´ píše, že prejavy posadnutia národa zlým duchom sú takmer identické so znakmi posadnutia u ľudí. Jedným z nich je aj nesvár. Stupeň neznášanlivosti v tejto krajine je neúnosne vysoký. Za posledných pár mesiacov zažila Amerika množstvo výtržností, rabovania, útokov na sochy a požiadaviek na zmenu názvov vojenských základní."
Mystička Luz De Maria nedávno prijala posolstvo s veľmi naliehavým varovaním:
"Moja milovaná Matka vás vopred upozorňuje na zlo, ktoré si pripravuje ľudské stvorenia na to, aby mu slúžili a konali odporné a úchylné hriechy tejto generácie. Riadia sa démonickým zmýšľaním, "vďaka" ktorému ma ľudstvo opakovane pribíja na kríž. Zlo sa najviac teší, keď vidí človeka trpieť čoraz viac, len aby ho znechutilo a aby vyhľadával len ľahkú cestu, aj keď pritom stratí svoju dušu. Milovaní bratia a sestry, pripravte sa na skúšku svojej viery (1 Pt 1, 7) tými, čo majú pod palcom ľudstvo a sú poverení vytvorením vlastného náboženstva, ktoré Ma vylučuje, keďže v ňom nejde o moju vôľu, ale o vôľu ľudského stvorenia, ktoré chce vládnuť svetu. Majte na pamäti, že vaša viera bude skúšaná vo všetkých oblastiach ľudského života; vkladajte teda svoju dôveru vo mňa aj v oblasti vzdelávania, výchovy, morálnej formácie, ekonomiky ... aby ste vytrvali na ceste viery aj tvárou v tvár ´nariadeniam´, ktoré vám bude vnucovať nový svetový poriadok. Globálna moc, ktorá znevažuje dôstojnosť človeka, zaháňa ľudstvo do rohu a národy privádza do obrovského chaosu a neporiadku, koná pod nadvládou satana, podľa vlastnej ´slobodnej´ vôle."

Aj Panna Mária v Medjugorí varuje pred vzmáhajúcim sa pôsobením zlého ducha: "Diabol sa okolo nás zakráda a nastavuje osídla. Chce nás rozdeliť a zmiasť, aby sme začali nenávidieť sami seba a oddali sa jemu. Všade okolo nás zúri neviditeľný boj, no Panna Mária je tu, aby nám pomohla." Sú aj takí, ktorí sa usilujú túto jej snahu, dokonca aj v mene náboženstva, prekaziť.
Medjugorje, posolstvo z 25. januára 2019: "Drahé deti! Toto je čas milosti, čas milosrdenstva pre každého z vás. Maličkí, nedovoľte, aby vo vás a okolo vás vládla nenávisť a nepokoj. Ste povolaní byť láskou a modlitbou. Diabol chce nepokoj a neporiadok, ale vy, maličkí, buďte radosťou vzkrieseného Ježiša, ktorý zomrel a vstal z mŕtvych za každého z vás. Porazil smrť, aby vám daroval život, večný život. Preto, maličkí, svedčte o tom a buďte hrdí na to, že ste vzkriesení v Ňom. Ďakujem, že ste prijali moje pozvanie."
Vatikánsky vyslanec, penzionovaný abp. Hoser z Poľska napísal v predvečer Vianoc tieto silné slová: "Kultúrna revolúcia má nakoniec vždy marxistický charakter. Dnes sme svedkami relativizovania života, v ktorom sa človek klasifikuje podľa svojej užitočnosti alebo neužitočnosti. Tí, čo sú označení za neužitočných, spoločnosť spomedzi seba odstráni. Takáto kultúrna revolúcia tvorila základ diktatúr, ako boli taliansky fašizmus, nemecký nacionalizmus, či sovietsky komunizmus."
Zostáva len čakať, či pokrokoví bezbožní ľavičiari dokážu pochopiť dôležitosť rešpektu pri akceptovaní rozdielov. Ak budú ľavičiari trvať na tom, že tí, čo majú problém napr. s "klimatickou zmenou", majú nebezpečné názory, potom je Amerika na ceste k totalitnému štátu. Američania čelia nezvyčajnej budúcnosti, v ktorej bude na rohoch ulíc, administratívnych budov, ale aj v našich vlastných domovoch vládnuť atmosféra sterilných letiskových terminálov bez života, kde bude každý stále niečo sledovať. "Uvidíš niečo, povieš niečo" - toto heslo bude zárukou lojálnosti a vernosti.
Roberto 55
Obavam sa 3.svetovej tiez, lebo diabol ma privelku moc vdaka hriechom nebyvaleho rozsahu...
johanika
My tú katastrofu očakávame ako niečo, čo príde zvonku, mimo nás. Avšak pozrime sa na seba, svoje okolie, človeka samotného - vytratil sa zmysel pre zodpovednosť, obetavosť...vládne kult tela, pohodlia. Obdivujeme nemorálne existencie a obetavé matky, či otcovia nemajú našu pozornosť a úctu. Už výchova od samotného začiatku je zameraná na dosiahnutie svetských výhod, budovanie kariéry. Kedysi …More
My tú katastrofu očakávame ako niečo, čo príde zvonku, mimo nás. Avšak pozrime sa na seba, svoje okolie, človeka samotného - vytratil sa zmysel pre zodpovednosť, obetavosť...vládne kult tela, pohodlia. Obdivujeme nemorálne existencie a obetavé matky, či otcovia nemajú našu pozornosť a úctu. Už výchova od samotného začiatku je zameraná na dosiahnutie svetských výhod, budovanie kariéry. Kedysi platil citát J. Zeyera:" Byť dobrým človekom je viac, ako byť veľkým." Dnes pojem dobra zmizol. Každý chce byť veľký, nie dobrý. Kde je láska k druhému človeku? Pachtíme sa po naplnení svojich túžob, "chabého bohatstva", nemáme vlastný názor, nehľadáme pravdu, chceme sa uspokojiť pôžitkami, rozkošou... Žijeme rozpustilo, bez sebazaprenia, pokory. "Bohom nám je brucho, slávou hanba."
Diabol sa zameral na jednotlivca, cez jeho zhýralé túžby ničí celé národy. Tu už vojna je!
Laco Bajzo
Johanika- Problém je ,že za nič nechcete vidieť príčinu a toho kto má najväčšiu vinu na tom,že Boh vydal svet do rúk globálnym satanistom.
Odpad nevesty Kristovej, ktorá sa stala neviestkou Antikrista!
Nemali by nad nami a nad vetom žiadnej moci ,keby im to nebolo dané z hora.
johanika
Pán Bajzo, prečo máte v sebe zlo a chýba vám láska v duchu: "Miluj blížneho svojho ako seba samého!" Kto Vám bráni v tom, aby ste sa vy so svojimi myšlienkami a názormi neobdivovali - Boh, diabol? Kto je príčinou vašej pýchy a nadraďovania sa? Píšete tu o globálnych satanistoch, ale pokiaľ regionálnemu, resp. osobnému satanovi povieme áno a bude nám príjemné urážať druhých ľudí... potom vyhrajú …More
Pán Bajzo, prečo máte v sebe zlo a chýba vám láska v duchu: "Miluj blížneho svojho ako seba samého!" Kto Vám bráni v tom, aby ste sa vy so svojimi myšlienkami a názormi neobdivovali - Boh, diabol? Kto je príčinou vašej pýchy a nadraďovania sa? Píšete tu o globálnych satanistoch, ale pokiaľ regionálnemu, resp. osobnému satanovi povieme áno a bude nám príjemné urážať druhých ľudí... potom vyhrajú globálni.
Peter(skala)
Laco, čo pre teba znamena vyjsť z Neviestky?
lebo podla toho članku ktorý si odkazal, tak tam sa píše že máme ostať katolikmi. Tak, čo presne znamená výjsť z Neviestky?

Myslíš tým len čo sa týka náuky, aby sme neprijmali všetko, čo klerici učia alebo aj aby sme neuznávali kakonizovanie svätých? Lebo tam sa píše, že nemáme uznávať svätorečenie JPII.

Ak je tomu tak, potom kto môže kannizovať svät…More
Laco, čo pre teba znamena vyjsť z Neviestky?
lebo podla toho članku ktorý si odkazal, tak tam sa píše že máme ostať katolikmi. Tak, čo presne znamená výjsť z Neviestky?

Myslíš tým len čo sa týka náuky, aby sme neprijmali všetko, čo klerici učia alebo aj aby sme neuznávali kakonizovanie svätých? Lebo tam sa píše, že nemáme uznávať svätorečenie JPII.

Ak je tomu tak, potom kto môže kannizovať svätých?
Azda nejaký iný pápež?
Lebo Bula Gregora XVII jasne hovorí, že pápež môže byť len jeden a len on môže ustanovovať biskupov a svätorečiť
johanika
Peter, výborne napísané. Budem aj ja netrpezlivo čakať na odpoveď.