Clicks6
NewsLetters

BВП: Лист правди священикам та вірним Чиказької архидієцезії

Шановні священики, шановні віруючі-католики Чиказької архидієцезії!

Оприлюднюємо анатему, виключення з Церкви архиєпископа Блейза Купіча за його злочини проти Бога та Церкви. Згідно з Гал. 1,8-9, він прийняв нову, ковідну, антиєвангелію та єресі берголіанства, за які падає прокляття, тобто виключення з Церкви. Все, що робить єретик Купіч, є недійсним і неефективним, і вже ніхто не зобов’язаний його слухатися. Уряд він займає незаконно, бо Юда і зрадник Христа та Церкви не може бути главою католицьких християн у Чиказькій архидієцезії. Хто його слухається і йому підпорядковується, той накликає на себе Боже прокляття, яке є на Купічу.

Під час теперішнього терору, який Купіч здійснює щодо своїх підлеглих, примушуючи їх до фізичного та духовного самогубства через прийняття експериментальної вакцини, відмаскувався дух антихриста, якому він служить.

Бергольйо, на авторитет якого посилається Купіч, не є дійсним папою, а єретиком та ідолопоклонником, який інтронізував у Ватикані демона Пачамаму. Він є явним бунтівником проти Бога та Його законів і вже пропихає навіть легалізацію шлюбів содомітів. Бергольйо виключив себе з Церкви і окупує незаконно папський уряд. Купіч має з ним духовну єдність і запроваджує в Чиказькій архидієцезії такий самий терор, як він у Ватикані.

Кожен католик зобов’язаний у сумлінні шукати правду. Непідкупні експерти, навіть ризикуючи своїм життям, застерігають від експериментальної вакцини.

Дослідник-вірусолог, професор Бхакді з Німеччини, наполегливо застерігає від вакцинації: «Якщо ви прийняли першу дозу вакцини і з вами нічого не сталося, дякуйте Богові, дякуйте Господу, але вже не приймайте другої дози. Адже якщо ви вакцинуєтеся і другою дозою, то створите собі великі проблеми. У лімфатичних вузлах у вас будуть лімфоцити-вбивці та клітини X. Якщо Х-клітина створить спайкові білки, то цей лімфоцит фактично нападе на свого брата чи сестру. Отож лімфоцити-вбивці почнуть старатися вас убити. ... Я хочу, щоб ви прийняли рішення не вакцинуватися другою дозою. Не тільки друга вакцинація, але й кожна наступна вакцинація наражатиме на небезпеку ваше життя».

Окрім нього десятки інших експертів у Європі, Росії та Америці також наполегливо застерігають від катастрофічних наслідків для здоров’я. Статистика вже сьогодні доводить, що багато людей помирає не внаслідок ковіду, а від вакцин. До того ж, планується третя, четверта і подальша хвилі, а мета зрозуміла ‒ редукція, тобто автогеноцид людства. Експериментальна вакцина ‒ це заборонений експеримент над людьми, який Нюрнберзький кодекс кваліфікує як злочин проти людяності. А цей злочин терором пропихає кардинал-Юда Купіч, який зрадив Христа, Церкву і своє сумління.

Шановні американці, кому ви вірите? Чесним та непідкупним фахівцям з вірусології, чи мейнстрім-медіа, «Юді» Купічу і лжепапі Бергольйо? Однак ці церковні прелати не мають навіть базових знань з вірусології. Вони протирічать природній правді, яку звіщають нам експерти, що перестерігають від небезпеки мРНК. Тому ми не сміємо у сумлінні слухатися цих прелатів!

1) мРНК вакцина змінює геном людини і перетворює людей у генетично модифіковані організми. Це бунт проти Бога-Творця, а зрадливий кардинал Купіч пропихає її.

2) мРНК-вакцина містить наночастинки і цей вакцинаційний процес веде до чіпування людства. Людину позбавляють найбільш власного ‒ власної свободи, і вона поступово стає своєрідним біороботом. Святе Письмо застерігає від чіпування карою у вогненному озері. Але «Юда» у кардинальській мітрі насильно штовхає вас на цю дорогу до вогняного озера.

3) Біологічною основою мРНК-вакцини є тканина, заживо вирвана з ненародженої дитини перед її убивством. Це елемент сатанізму! Своїм терором Купіч запроваджує сатанізацію Чиказької архидієцезії, тобто кожного з вас.

4) мРНК-вакцина є частиною програми редукції людства до одного золотого мільярда. Білл Гейтс ясно сказав: «Якщо ми проведемо добру роботу з вакцинами, то зменшимо кількість населення на 10-15%». Цю т.зв. добру роботу починає проводити не тільки лжепапа Бергольйо через терор з паспортами вакцинації у Ватикані, але й лжекардинал у вашій архидієцезії.

Шановні американські священики, ви запитуєте, що вам робити в даній ситуації.

Ви повинні діяти відповідно до свого сумління, яке формується Божими законами та заповідями. Тому ви вже не можете підпорядковуватися «Юді» Купічу. Духовно підпорядкуйтеся правовірному авторитету, яким є колишній нунцій в США, який ясно висвітлює вам ситуацію. Вакцинаційний терор Купіча «являє собою безпрецедентну зраду Божественної місії Христової Церкви... заміняє об’явлену релігію псевдонауковим культом, який межує з ідолопоклонством». Додаємо: і приносить людські жертви експериментальної вакцинації.

Слава Богу, що виник священицький рух, який виступив проти фальшивого авторитету і залишається під Божим авторитетом.

Зокрема, нехай кожен сміливий священик в найближчу неділю під час Богослужінь проголосить: Я, як ваш духовний отець, з причини совісті та з причини дотримання Божого закону з огляду на П’яту заповідь «Не вбивай» відмовляюся прийняти небезпечну експериментальну вакцину, від якої застерігають провідні непідкупні експерти. Закликаю вас наслідувати мене. Можна очікувати, що наступної неділі мені вже не дозволять відправляти тут Службу Божу. Відступник кардинал Купіч, очевидно, об’єднається з державною владою і з допомогою поліцію перешкодить мені ввійти до цього вашого храму. Перед нами, дорогі віруючі, є варіант, який вже запропонував колишній нунцій в США у своєму листі від 3 жовтня 2021 року. Він пропонує у цей важкий час служити Богослужіння по домах. Але ви повинні усвідомлювати, що цей храм збудували правовірні католики, а тому єретики не мають на нього права. Зрадливий кардинал Купіч виключив себе з Церкви і на ньому лежить Боже прокляття, він не має права претендувати на ваш храм. Цей храм належить вам, а не йому! Він зрадив Христа і Його Церкву. Інший варіант, якщо він насильно перешкодить мені ввійти до храму, ‒ це служити недільну Літургію перед храмом або в іншому місці. Виходом є і запропонований варіант: «Нехай віруючі католики відкриють свої домівки для священиків, переслідуваних тиранією єпископів, зв’язаних із глобалізмом, і нададуть їх для відправлення Святої Літургійної жертви. Біля цих домашніх вівтарів будуть збиратися рішучі і витривалі спільноти» (з листа від 3.10.2021).

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

7. 10. 2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП
mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8