Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
osdamen
4443
Żaden przedstawiciel Polski nie weźmie udziału w spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej w Izraelu. Odwołanie udziału w szczycie V4 szefa polskiego MSZ to reakcja na słowa ministra spraw zagranicznych Izraela "o antysemityzmie Polaków wyssanym z mlekiem matki".
wykop.pl

PILNE: Polska odwołuje udział w szczycie V4, Izrael nie przeprosi

A wszystko pod bacznym akompaniamentem naszych orłów dyplomacji którzy zdają się tego nawet nie zauważać. @www.wykop.pl/ludzie/…
Quas Primas
Sprzedawczyk, czy żyd?
-------------------------
Internauta. 7 minuty temu
izraelski resort dyplomacji nie zamierza przeprosić za słowa Katza
I słusznie,bo nie ma za co przepraszać.More
Sprzedawczyk, czy żyd?
-------------------------
Internauta. 7 minuty temu

izraelski resort dyplomacji nie zamierza przeprosić za słowa Katza

I słusznie,bo nie ma za co przepraszać.
Tymoteusz
Z pewnością antypolak i prowokator (jedno i drugie jest ohydne), inaczej mówiąc opluwający Polaków i katolicyzm troll (twierdzący, że jest protestantem). Z zapiekłości stawiałbym na żyda, choć sprzedajnego szabesgoja (możliwe, że protestanta pochodzenia niemieckiego mieszkającego w Polsce) nie można wykluczyć.
osdamen
osdamen
"Izrael nie przeprosi"
Przez kilka godzin polska strona czekała na reakcję Izraela. Przed południem ambasador Izraela w Polsce Anna Azari została wezwana do szefa MSZ Jacka Czaputowicza.
Wirtualna Polska dowiedziała się nieoficjalnie, że minister Czaputowicz nie pojedzie do Jerozolimy, bo izraelski resort dyplomacji nie zamierza przeprosić za słowa Katza.