Clicks4
NewsLetters

BВП: Що зашифровано в документах Синоду про синодальність

9 та 10 жовтня 2021 року у Ватикані має розпочатися Синод про синодальність. Цими днями був опублікований підготовчий документ і так званий Vademecum. Цей документ має того самого духа і ту саму термінологію, що й мейнстрім-медіа, які просовують ідеологію НСП та Нью Ейдж. Він використовує маскувальну термінологію та фрази, які важко зрозуміти звичайному християнину. Однак з деструктивної діяльності псевдопапи Бергольйо відомо, що це чітко підготовлена програма, яка повністю відповідає програмі світових еліт ‒ перевести Католицьку Церкву до Нью Ейдж Вавилону поганських культів. Вони вшановують не одного Бога і Божого Сина, нашого Відкупителя Ісуса Христа, а демонів і сатану. Жестом інтронізації демона Пачамами у Ватикані (2019) Бергольйо здійснив публічне ідолопоклонство, а цим заперечив Першу заповідь Декалогу «Не матимеш інших богів». Цим жестом відступництва від єдиного Бога Бергольйо накликав на себе прокляття і виключив себе з Містичного Тіла Христового ‒ Церкви. Це повинен знати кожен звичайний християнин. Отож Бергольйо не є законним папою, він лише окупує папський уряд, щоб зловжити ним для самознищення Церкви. Через т.зв. синодальний процес він зліквідує і сам інститут папства. Його мета ‒ реалізувати наміри світових еліт: одна влада, одна валюта та одна релігія, яка, однак, буде вшановувати демонів і сатану. Це прихована мета синодальності Бергольйо.

Знову нагадаймо собі, що Бергольйо скасовує сутність християнської моралі, пропихаючи легалізацію шлюбів содомітів. Бог застерігає від самої содомії дочасними і вічними карами. У посланні до Римлян розкриваються причини цієї аномалії. Це невіра, ідолопоклонство та нерозкаяність (Рим. 1). Ми повинні усвідомити, що ґрунт для духовних злочинів, які сьогодні чинить Бергольйо проти Христа і Божого люду, підготував ще ІІ Ватиканський Собор. Він також використовував двозначні, маскувальні формулювання і мовчанкою схвалив єресі модернізму. Цим спричинив їхній подальший вибух. У декларації «Nostra aetate» він відкрив двері для пошани до язичницьких культів, а тим самим і до їхніх демонів.

Сьогодні Бергольйо лише завершує програму аджорнаменто зі світом. Він затято пропихає експериментальну мРНК-вакцинацію, проти якої радикально виступили провідні фахівці в галузі імунології та вірусології. Але цих непідкупних вчених, які заради правди ризикують своїм життям, він взагалі не бере до уваги. Незважаючи на факти про смертність і важкі незворотні наслідки, Бергольйо постійно мантрує: «Вакцина для всіх!», «Це треба зробити!».

Нещодавно в рамках пропаганди вакцинації була опублікована книга з його маніпулятивними висловлюваннями. Коротка цитата: «... щоб усі на світі мали однаковий доступ до вакцини від коронавірусу, щоб не існувало жодних «примх» при виборі найпопулярнішого виробника». Бергольйо, дилетант у медицині, самовпевнено нав’язує самогубне мислення, що кожен мусить вакцинуватися і лише вирішується питання виробника. Він створює враження, що мРНК-вакцина є абсолютно ефективна і нешкідлива. Але правдою є протилежне! Відомий американський лікар єврейського походження попередив Ізраїль, що внаслідок теперішньої експериментальної вакцинації до двох-трьох років настане масова смертність! Але Бергольйо не цікавлять загальновідомі факти, він поводиться як безумний, який ризикує всім. У цій ситуації він міг би боятися морально дискредитувати себе. Та навіть це не зупиняє його, він далі цинічно зловживає церковним авторитетом і т.зв. послухом і знає, що аж коли виявиться, що він спричинив підступним нав’язуванням вакцинації, то вже буде надто пізно, катастрофічні наслідки будуть непоправними. Діяльність Бергольйо ‒ це явний сатанізм. І ця людина сьогодні під прикриттям маніпуляційних термінів розпочинає т.зв. Синод про синодальність і цим прикриває чітко розроблений план ліквідації Церкви. У тексті він сам визнає, що пропихає те, що не може зробити навіть ООН: «Синодальна Церква є також пророчим знаком для Організації об’єднаних націй (ООН), яка не спроможна запропонувати спільний проект, за допомогою якого запроваджувалося б добро (насправді зло) для всіх». Бергольйо виступає як фальшивий апокаліптичний пророк (Одкр. 19,20), який приходить з конкретним проектом редукційної глобалізації, і то з таким, який навіть ООН не була здатна запровадити.

Цитата з документа: «Слухати „без упереджень”. Взяти слово „зі сміливістю і відвертістю”».

Коментар: Бергольйо та установлений ним секретаріат, за його прикладом, нікого слухати не буде, бо згідно з документом «основою участі у синодальному процесі» аж ніяк не є «презентація протилежних інтересів». Зрозуміло, які інтереси має Бергольйо, все заздалегідь визначене і тепер лише грають комедію про слухання, прозорість і про консультацію з Божим народом.

Цитата: «Діалог з Церквою, суспільством та іншими християнськими конфесіями».

Відповідь: Бергольйо ніколи не веде ніякого діалогу, з його боку відбувається лише монолог. До сьогодні він не відповів на Dubia 4-х кардиналів (2016), на Корекцію декількох десятків богословів та провідних діячів Церкви. На публічне питання архиєпископа К.M. Вігано щодо прикриття злочинів МакКарріка (2018) він не відповідав цілий рік. Коли через рік відповів, був викритий у брехні. Таким є діалог, слухання та консультації Бергольйо. Коли до нього приїхав китайський кардинал зі серйозною проблемою, яка стосувалася Церкви, то взимку на площі кілька годин чекав у черзі, а вкінці Бергольйо все одно його не прийняв. Це є те слухання без упереджень!

Цитата: «Vademecum задуманий як „посібник”, який пропонує „практичну підтримку” єпархіальним референтам при підготовці Божого народу».

Коментар: У своїй програмі самознищення Церкви Бергольйо максимально зловживає церковним авторитетом, але не для філософствування, а для практичного руйнування та ліквідації. Посібник не містить ніяких теорій, це практична інструкція, як діяти, щоб Церква підступно і поступово була зліквідована.

Цитата: «Містить приклади з нещодавніх Синодів, словник термінів для синодального процесу».

Коментар: Згадаймо нещодавні Синоди. Синод про Амазонію представляв не тільки безумство, але й відступництво до ідолопоклонства та окультизму. Синод про молодь підступно ввів у церковні документи термін ЛГБТ та ін. Усі синоди Бергольйо мали деструктивний характер, а тепер мають стати основою синодального процесу! Тому Бергольйо потребує маніпуляційну термінологію, щоб усі ці злочини та інтриги сховати під позитивними поняттями і витренувати в цій підлості також єпархіальних референтів.

Цитата: «...спільна дорога, яка дає можливість проповідувати Євангелію відповідно до довіреної місії».

Коментар: Спільна дорога Бергольйо ‒ це не вузька дорога Христа, що веде до вічного життя, але широка дорога, що веде до вічної погибелі.

Бергольйо проповідує не Євангелію, а антиєвангелію, за яку на нього впало прокляття і виключення з Церкви. (Гал. 1,8-9). Євангелія, яка веде до спасіння, пов’язана з правдивим наверненням і наслідуванням Христа. Він абсолютно відкидає Ісуса Христа і Його вчення та побожними фразами обманює католицьку громадськість.

Цитата: «Також слід було б обдумати відносини з іншими релігіями, зі світом політики, культури, фінансів, праці, профспілок та меншин».

Коментар: Зараз Церква перебуває у внутрішній кризі, бо стовпи правди були замінені єресями, а моральні закони ‒ привілеюванням аморальності. Дух правди замінився духом світу. Найбільшою потребою є правдиве відродження Церкви через покаяння та повернення до здорового біблійного коріння і до Традиції. Бергольйо пропихає фальшиве відродження, без покаяння, без навернення до Бога, а замість повернення до здорового коріння він повертається до коріння ідолопоклонницького поганства.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

9.09.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8