Clicks629
Libor Halik

Vakcínou vyrobili španělskou chřipku a zabili 100 milionů lidí před 100 lety

....McBean ve všech svých dílech mluví o španělské chřipce jako o člověkem způsobené epidemii vyvolané Frederickem Gatesem a Johnem Rockefellerem a konkrétně o vakcínách, které jejich továrny vyráběly.
V poslední ze jmenovaných knih (vydané v roce 1977) se kapitola 2 nazývá „The Spanish Influenza Epidemic of 1918 was caused by vaccinations“ („Epidemie španělské chřipky z roku 1918 byla způsobena očkováním“). Podtitul kapitoly zní: „I was an on-the-spot observer of the 1918 influenza epidemic“ („Byla jsem na místě pozorovatelem chřipkové epidemie v roce 1918“).
V této kapitole připomíná detaily tehdejších událostí (osobní vzpomínky), které doplňují materiály čistě lékařského a vědeckého charakteru.
Kniha „Swine Flu Expose“ byla napsána v roce 1976, kdy se v Americe rozpoutala hysterie kolem takzvané prasečí chřipky, kterou úřady přirovnávaly ke španělské chřipce.

Teorie Kevina Barryho
Přeneseme se do naší doby. V obrovském informačním oceánu internetu a sociálních sítí vidím záblesky deroucí se pravdy o události proběhlé před stoletím, takzvané „španělské chřipky“.
Zde je článek na anglické webové stránce Vaccine Impact se zajímavým názvem: „Did a Military Experimental Vaccine in 1918 Kill 50-100 Million People Blamed as “Spanish Flu”?“ Publikace vyšla před třemi lety, byla načasována na smutné sté výročí začátku pandemie španělské chřipky. Článek napsal Kevin Barry, prezident First Freedoms, Inc., nekomerční organizace, která bojuje proti porušování americké ústavy a porušování lidských práv ve Spojených státech.
Barry se vydal na cestu boje s očkováním, když se jeden z jeho synů po takovém zákroku stal invalidním. Kevin Barry je stejně smýšlející člověk jako známý lidskoprávní aktivista a bojovník proti nebezpečnému očkování Robert Kennedy jr (synovec amerického prezidenta Johna F. Kennedyho, který byl zabit v roce 1963).
V roce 2015 Kevin Barry publikoval knihu „Vaccine Whistleblower: Exposing Autism Research Fraud at the CDC“ (Informátor vakcíny: Odhalování podvodů při výzkumu autismu v CDC“) [CDC – US Medical Regulator]. Předmluvu napsal Robert Kennedy Jr.
Kevin Barry v této knize, stejně jako ve svých projevech, vzpomíná na „španělku“ před sto lety jako na zločin většího rozsahu a strachu, než byla příprava a provokace dvou světových válek.
Na bojištích první světové války zemřelo celkem asi 10 milionů lidí a „španělka“ si vyžádala 5-10krát více obětí. A španělskou chřipku vyprovokoval „experiment s bakteriální vakcínou“.

Kevin Barry našel očité svědky událostí
před stoletím (včetně svých příbuzných).
Kevin Barry ve svém článku odkazuje na zprávu o očkování ve Fort Riley, která nese podpis Fredericka Taylora Gatese. Mnoho referenčních knih a encyklopedií ho zobrazuje jako baptistického duchovního, pedagoga a hlavního poradce ropného magnáta Johna D. Rockefellera. Právě na naléhání Gatese se tento americký miliardář rozhodl v roce 1901 vytvořit Institut pro lékařský výzkum a později Rockefellerovu nadaci. Frederick Taylor Gates řídil a definoval tyto instituce.
Ve druhém desetiletí dvacátého století začala být stará léčiva pod vedením Fredericka Gatese nemilosrdně ničena a nahrazována masovou výrobou produktů chemického původu.
John Rockefeller začal podnikat s těžbou ropy, poté se začal zabývat rafinací ropy, ještě později se dal na petrochemii. Jeho dalším krokem byla léčiva založená na chemických sloučeninách (alopatie), a nikoli na organických látkách (naturopatie). V rámci nového farmaceutického průmyslu byly jednou z priorit léky pro očkování proti široké škále infekcí.
Lékařští vědci se již v 19. století zabývali studiem a vývojem vakcinačních přípravků. Po celá desetiletí testovali drogy na zvířatech, pak velmi opatrně přešli na lidi; přitom nemohli přistoupit k žádnému masivnímu bleskovému očkování. A Frederick Gates uviděl jedinečnou příležitost provést hromadné bleskové očkování bez zdlouhavého klinického výzkumu – válka takovou příležitost poskytla.
Tisíce a tisíce amerických vojáků se proměnily v experimentální myši. Gates „hlásí“, že vojáci dostali 3 po sobě jdoucí dávky vakcíny proti bakteriální meningitidě.
Příběh začal v Americe, ale pokračoval v Evropě. Čteme: „Institut (IMI) uvádí, že během první světové války distribuoval bakteriální sérum v Anglii, Francii, Belgii, Itálii a dalších zemích. Málo se ví o tom, jak tyto země experimentovaly se svými vojáky.
Autor vyzývá úřady evropských zemí, aby otevřely své archivy a řekly pravdu.
Mimochodem, bakteriální sérum bylo masivně používáno i k očkování civilního obyvatelstva Spojených států. Bylo to po konci války, kdy se američtí vojáci vraceli domů. Úřady vyděsily Američany, že je vojáci mohou nakazit tím, čím se sami nakazili v evropských zákopech.
Obrovský rozsah úmrtí na španělskou chřipku však nevysvětluje pouze rozsáhlé užívání tohoto preparátu ve Spojených státech i mimo ně. Američtí vojáci po očkování vakcínou IMI byli přenašeči bakteriální infekce a infikovali ty, kteří nebyli očkováni.
Dlouhý článek obsahuje mnoho zajímavých a relevantních podrobností, ale recenzi zakončím ironickou větou Kevina Barryho: „Vakcíny zachraňují životy… kromě toho, že jsme v letech 1918-1919 zabili 50–100 milionů lidí – to je mnohem méně efektivní prodejní slogan než příliš zjednodušující – „Vakcíny zachraňují životy“ .
Ti, kteří se seznámili s historii „španělky“, samozřejmě nemohli ignorovat úžasnou shodu jmen dvou „hrdinů“ očkování – Fredericka Gatese a Billa Gatese. Není mezi nimi přímá rodinná vazba, ale shoda příjmení je velmi symbolická. První je přímo obviněn z vraždy 50-100 milionů lidí. Druhý se „pouze“ snaží zopakovat „počin“ jmenovce.
Uvedu shrnutí výše uvedeného článku.
Za prvé. Během První světové války zemřelo více vojáků na nemoci než na kulky. Klíčová slova v článku jsou: „Experiment s bakteriální vakcínou v letech 1918-1919 mohl zabít 50-100 milionů lidí.“
Za druhé. Španělská chřipka nebyla virová chřipka. Podle studie amerického Národního institutu zdraví z roku 2008 byl „převládajícím“ zabijákem v letech 1918-1919 bakteriální zápal plic. Studie „Deaths from Bacterial Pneumonia during 1918–19 Influenza Pandemic“ uvádí, že bakteriální pneumonie byla příčinou smrti u 92,7 % všech pitev v letech 1918-1919, kteří zemřeli s diagnózou španělské chřipky.
Za třetí. Samotné pojmenování epidemie je zavádějící. První případy onemocnění nebyly registrovány ve Španělsku, ale na amerických vojenských základnách. Experiment s bakteriální vakcínou začal na vojácích ve Fort Riley v Kansasu. To je jedno z vojenských epicenter epidemie.
Tam bylo zaznamenáno první úmrtí: vojáka, který údajně onemocněl novou formou chřipky, které se říká „španělská chřipka“. Autor poznamenává, že mnohem přesnější by bylo nazvat novou nemoc „chřipka z Fort Riley“. Epidemie si zaslouží jméno americká.
Za čtvrté. „Surovinou“ pro výrobu sér, antitoxinů a vakcín, kterými byli vojáci „krmeni“ – byli koně. Ze stejného „sudu“ nabírali suroviny na přípravu léků proti záškrtu, tetanu, meningitidě, atd.
Za páté. Výrobu sér a vakcín prováděl Institut pro lékařský výzkum, který v roce 1901 založil miliardář John Rockefeller a vedl Frederick Gates.
Za šesté. Během 1. světové války Rockefellerův institut také poslal podobné zásilky séra proti meningokoku (bakteriální forma meningitidy) používaného ve Fort Riley do Anglie, Francie, Belgie, Itálie a dalších zemí.
Za sedmé
. Očkovaní američtí vojáci se stali přenašeči bakteriálního zápalu plic v Evropě a dalších zemích světa, kam byli posláni poté, co Spojené státy v dubnu 1917 vyhlásily vstup do války. A po návratu domů pokračovali v nedobrovolné „činnosti“ doma.
Za osmé. Zásoby vakcín vytvořené Rockefellerem, Gatesem a spol. byly velké. Proto se s nimi po oznámení konce 1. světové války (listopad 1918) očkovalo nejen v armádě, ale i civilní obyvatelstvo Spojených států. Se všemi z toho vyplývajícími důsledky.
MOBILNÍ NEMOCNICE PRO PACIENTY SE ŠPANĚLSKOU CHŘIPKOU.
FOTO: GLOBALLOOKPRESS.COM

Deklarace závislosti
Pro ty, kterým verze původu „Španělky“ Kevina Barryho nepřipadala fantastická, nabízím doplňující zdroj na stejné téma: „The 1918 “Spanish flu”: Only the vaccinated died“ („Španělská chřipka roku 1918: pouze očkovaní zemřeli“). To je název blogu, který vede Dr. Sal Martingano, známá veřejná osobnost ve Spojených státech, pedagog, aktivní bojovník za obnovu pošlapané americké ústavy, autor uznávané v Americe knihy „The declaration of dependence“ („Deklarace závislosti“). Její podtitul zní „A Betrayal of the American Dream – Book one: Media and the Government“ („Zrada amerického snu – Kniha první: Média a vláda“). Autor pravděpodobně plánuje ve své práci pokračovat.
Návštěvníka webu přivítá následující výzva Sal Martingano:
Tento blog není zaměřen proti vakcíně. Chci vyzvat čtenáře, aby si pečlivě přečetli dokumentaci, projevili náležitou uvážlivost a nepřijímali slepě vše, co se nám říká. Byli byste překvapeni nebo znepokojeni, kdybyste se dozvěděli, že španělská chřipka z roku 1918 nemá nic společného se Španělskem a možná vůbec ani chřipkou nebyla? No, držte se, čeká vás perná jízda!
Tento blog je zajímavý a užitečný, protože obsahuje odkazy na mnoho zdrojů, včetně práce již zmíněné Eleanor McBean. Tyto zdroje mohou pomoci těm nejzvídavějším proniknout do podstaty mnoha zajímavých detailů z doby před stoletím a lépe porozumět historii první světové války.
A celého lidstva jako celku.
Českojazyčný zdroj: pokec24.cz/…nelka-aneb-strasne-tajemstvi-ktere-se-snazi-skryt/
Více rusky 15.11.2021 prof. Valentin Katasonov na: fondsk.ru/…hnaja-tajna-kotoruju-pytajutsja-skryvat-54906.html a tsargrad.tv/…tvo-do-sih-por-ostajotsja-ne-rassledovannym_449514
Public domain