Mons. Stanislav Stolárik: Z našich kostolov sa niekedy vytvárajú takí strašiaci. Stále sa nejako …

Mons. Stanislav Stolárik: Z našich kostolov sa niekedy vytvárajú takí strašiaci. Stále sa nejako opakuje, že kostoly sú centrom, zdrojom nejakej väčšej možnosti nákazy. Nosia rúška v nočných …More
Mons. Stanislav Stolárik: Z našich kostolov sa niekedy vytvárajú takí strašiaci. Stále sa nejako opakuje, že kostoly sú centrom, zdrojom nejakej väčšej možnosti nákazy. Nosia rúška v nočných podnikoch?
Špeciálna relácia na rádiu Lumen, kňazská vysviacka 13. 6. 2020 v Rožňave. Rozhovor s Mons. Stanislavom Stolárikom.
Otec biskup, ako majú vnímať mladé rodiny a mladý návrat na sväté omše do kostolov po koronakríze?
Biskup S. Stolárik: Návrat do Božích chrámov po pandémii je radostný, aj keď znova ešte tie opatrenia sú, a tak aj sa niektorí pýtajú, či áno, či nie. Odpovedám jednoznačne, konajte porovnateľne, podľa toho, ako posielate deti do škôlok, alebo do škôl.
A urobili sa vopred určité predpoklady, ktoré hovorili asi koľko detí, teda percentuálne nastúpi do škôlok a koľko do škôl, a očakávania boli prevýšené. A tak hovorím, je treba s takýmto prevýšením vstupovať aj do Božích chrámov. V tom procese uvoľňovania niekedy sa zdá, že sa niekedy vytvárajú z našich kostolov takí strašiac…More
Kallistratos
Barbarine a co ty, jak se daří? Inu to víš, čím dál tím líp , čím dál víc do modra.😁
Barbarin
Že si povídáš sám se sebou je tu známo. S Theodorou-Máriou, s Langem-Vilémem, s Heklou.... Schizofrenie je úděl lhářů.
Kallistratos
Hoki-hooki jak se máš? Děkuji za optání stále skvěle.🌄
Barbarin
Kam vede tvé notorické lhaní, Hoki-hooki?

Lhář: Pravda osvobozuje od hříchu a bezcílnosti. Vede k Lásce.Bohu
Roberto 55
Cez ruska by sa im v nocnych podnikoch zle pilo. Otazka je naco su tzv. nocne podniky? V noci ma clovek spat a nie bezhlavo chlastat-hresit.
Tzv. pan-demia suvisi asi s greckym capohlavym bozikom Pan-om, ktory sa napadne podoba na satanistickeho bafo-meta-z toho vyplyva je to jasny satanizmus. Treba prist iba na koren veci...
Kallistratos
Joske nedělej poplach. Mimochodem, co je to představa té matrice jsi nikdy nevysvětlil. Vždycky si vybereš nějaký pojem v různé registraci co v průběhu času měníš a pak s tím operuješ. Propadáš úzkosti a máš fóbie? Budiž, ale nemusí to druzí sdílet s tebou. Kdybys žil křesťanství v rámci Církve, neměl bys tyto vidiny.
Joske
Jsme svědky otevřeného boje proti vyznavačům Pána Ježíše Krista. Křesťanství je trnem v oku plánovačům nového světového pořádku. Je neslučitelné s ideologií převrácených hodnot. Biskupové ve své většině už dávno nejsou věrnými služebníky Boha. Žádný obrázek nedokáže vystihnout hrůzy, které přijdou s novou Satanovou matricí. Něco málo již zažívají naši bratři a sestry na západ od našich hranic.
poli75
hlavný hovorca KBS Cirkvi na Slovensku vobec pan Mikas nam o chvilu vraj dopraje aj prijmanie do ust.

Mikas uviedol, že v súčasnosti sa v kostoloch alternatívne používa podávanie prijímania do rúk, ktoré sa neskôr nahradí podávaním do úst.

www.cas.sk/…/negativne-slova…
dyk
Biskupi by mali viac pritvrdiť. To je fakt. V autobusoch sú ľudia natlačený až až vrátane bezdomovcov a cigánov a v kostoloch, kde chodia ľudia, ktorí sú dosť higienicky založený, musia byť obmedzený. Už nie je dôvod ani na rúška.
...

Až po vakcinácii. Ako zvieratá:

magazin1.sk/otvaraju-sa-obc…
dalila
Dyk, ty si ten istý dyk?
dyk
Áno. Prečo?
Kallistratos
Ubohé obrázky. To snad vážně malují nějaká odpudivá monstra a někteří jim přisluhují. Z farářů dělají tlustá prasata co přibíjejí podstavci svícnů dveře kostelů.... Copak necítíte jak salámovou metodou uboze manipulují se čtenáři a živí v nich odpor a výsměch. Vizualizací dosáhnou všeho, člověk je tvor vizuální a emoční a podprahově zasévají zlo.... Někdy mám pocit, že někteří co mluvili o …More
Ubohé obrázky. To snad vážně malují nějaká odpudivá monstra a někteří jim přisluhují. Z farářů dělají tlustá prasata co přibíjejí podstavci svícnů dveře kostelů.... Copak necítíte jak salámovou metodou uboze manipulují se čtenáři a živí v nich odpor a výsměch. Vizualizací dosáhnou všeho, člověk je tvor vizuální a emoční a podprahově zasévají zlo.... Někdy mám pocit, že někteří co mluvili o zednářích jak se za ně modlí pláčou a modlí se na špatném hrobě. Někteří mohou mít zájem zcela paradoxní vytvořit chaos a nedůvěru a tu vytrubovat do světa.... A na takovou MUCHOLAPKU ZLA se důvěřivě pár pitomců jistě chytne. Víte kdo skutečně vydává Glorii a jaké má úmysly?
apredsasatoci
Pravda Oslobodzuje!
Kallistratos
......Víš, kdo skutečně apredsasatoci vydává Glorii a jaké má úmysly? Tací Tě os 😂 vobozují?
apredsasatoci
Myslíš si, že Pán Ježiš je klamár, keď povedal: Pravda Oslobodzuje?!
Kallistratos
Pravda osvobozuje od hříchu a bezcílnosti. Vede k Lásce.Bohu.🙏
der Logos
Mons. Stanislav Stolárik: Unsere Kirchen werden manchmal so beängstigend. Es wird wiederholt, dass Kirchen das Zentrum sind, die Quelle einer größeren Infektionsmöglichkeit. Tragen sie in Nachtclubs einen Schleier? 😷 Danke, der Logos
obyčajná veriaca žena
Šéf Charity a Katarína Hulmanová sú príbuzní?
Dana22
Anton Čulen
Dana22
Je súčasný šéf Charity na Slovensku Erich Hulman,osobou Ing. Erich Hulman,vedenou v obchodnom registri?

TU:

www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp
johanika
Áno, je to on. A bohužiaľ myslím si, že pre neho platí: "Sýty hladnému neverí!"

Myslím si, že Slovenská katolícka charita by mala pomáhať predovšetkým našim úbožiakom tu na Slovensku. Ľudia nevládzu nasýtiť svoje deti, páchajú samovraždy zo zúfalstva, starí ľudia odovzdávajú svoje domy a byty, aby mohli vykryť svoje najnutnejšie potreby... Jeden deň v Hospici sv. Františka v Bratislave stojí 75,…More
Áno, je to on. A bohužiaľ myslím si, že pre neho platí: "Sýty hladnému neverí!"

Myslím si, že Slovenská katolícka charita by mala pomáhať predovšetkým našim úbožiakom tu na Slovensku. Ľudia nevládzu nasýtiť svoje deti, páchajú samovraždy zo zúfalstva, starí ľudia odovzdávajú svoje domy a byty, aby mohli vykryť svoje najnutnejšie potreby... Jeden deň v Hospici sv. Františka v Bratislave stojí 75,-Eur (www.hospic.sk/-cennik), čiže 2325,-Eur/mesiac, Domov seniorov Charitas, čo je zariadenie BACH stojí mesačne s príspevkami od štátu 745,00 € a pre samoplatcov 1 097,68 €. Koľko detí si môže dovoliť, ak sa vyskytnú zdravotné problémy, takýto "luxus" na Slovensku platiť?
Dana22
Nech sa nám charita ospravedlní za vyhadzovanie peňazí,ktoré sme jej darovali.
Charita .sk ide za naše peniaze robiť reklamu imigrácii islamistov.

Ďakujem,Johanika.
Na Slovensku máme chudobných ľudí,ktorí si zasluhujú pomoc.
Ak by sme chceli pomôcť trpiacim kresťanom,máme kde pomáhať.
Vo svete je 260 000 000 prenasledovaných kresťanov.
Podporujeme:
nadácia ACN – Pomoc trpiacej Cirkvi
apredsasatoci
johanika, Deti sa majú postarať o svojich rodičov. Nie dávať ich do útulku.
Dana22
ÁNO.
Máš pravdu.
Lenže niekedy pritlačí človeka život aj na také riešenie.
Kiež by to nikdy nemuselo byť.
johanika
To som si myslela aj ja, pokiaľ som sa nestretla s reálnou situáciou, že teta potrebovala lekársku denno-dennú starostlivosť kvôli vážnym srdcovým problémom. Nemocnice v tomto kapitalizme neumožňujú dlhodobú lekársku starostlivosť a tak sa jej deti usilovali nájsť zariadenie, kde by bola 24 hodín pod lekárskym dohľadom... Nakoľko sa v rodine vyskytli ľudia s podobnými názormi aké máte vy, deti …More
To som si myslela aj ja, pokiaľ som sa nestretla s reálnou situáciou, že teta potrebovala lekársku denno-dennú starostlivosť kvôli vážnym srdcovým problémom. Nemocnice v tomto kapitalizme neumožňujú dlhodobú lekársku starostlivosť a tak sa jej deti usilovali nájsť zariadenie, kde by bola 24 hodín pod lekárskym dohľadom... Nakoľko sa v rodine vyskytli ľudia s podobnými názormi aké máte vy, deti sa starali doma samy o svoju matku, ktorá mesiac po odmietnutí takejto starostlivosti zomrela na zlyhanie srdca.
Podobný prípad som mala vo svojom okolí, keď lekárka mala otca po mozgovej porážke - odkázaný na 24-hodinovú lekársku starostlivosť. Nemocnica neumožnila dlhodobú starostlivosť, tak ležal v takomto hospici a ona mu denno-denne nosila stravu, hneď po práci utekala za ním, starala sa o neho, kým o polnoci neodišla... Pri takejto starostlivosti prežil v zlom stave 15 rokov.

Viete, predsasatoci, život nie je taký jednoduchý ako si predstavujete. Teraz starší ľudia idú do zariadení až keď potrebujú zdravotnú starostlivosť, nielen pre zábavu.
A ja si vôbec neviem predstaviť situáciu, že 30-ročný človek, ktorý si založil rodinu, borí sa s existenčnými problémami, má hypotéku... teraz prestane pracovať.
apredsasatoci
Domy dôchodcov sú plné ľudí, ktorí sa vedia o seba postarať. Ktorým treba iba navariť, oprať, upratať.... Píšem o týchto ľuďoch.
Ale máte pravdu, ja žijem na Mesiaci. Realita života je tak ťažká, že najlepšia by bola eutanázia. Lebo hypotéka....
Ja len dúfam, že aj Boh bude mať pochopenie pre tieto nase ľudské excesy.
Dana22
To nemyslíš vážne s tou eutanáziou?
johanika
To je hlúposť, čo píšete. nebuďte tak sebaľúby a nepíšte o eutanázii, hoci tam to zrejme na celom svete smeruje. "Nech sa rodí čo najmenej ľudí a starí, či chorí nech "nezavadzajú"". To je viditeľný cieľ dnešného systému.
Je nevyvrátiteľné, že mnohí mladí ľudia sa stali otrokmi kvôli hypotéke, škoda, že sme to my starší dopustili. Že sme sa v 89 vytešovali a neboli obozretní... že sme sa …More
To je hlúposť, čo píšete. nebuďte tak sebaľúby a nepíšte o eutanázii, hoci tam to zrejme na celom svete smeruje. "Nech sa rodí čo najmenej ľudí a starí, či chorí nech "nezavadzajú"". To je viditeľný cieľ dnešného systému.
Je nevyvrátiteľné, že mnohí mladí ľudia sa stali otrokmi kvôli hypotéke, škoda, že sme to my starší dopustili. Že sme sa v 89 vytešovali a neboli obozretní... že sme sa usmievali, keď padala morálka, keď sa Slovensko rozkrádalo, keď sme volili vlkov v baránkovom rúchu...
Ale kde chýba pravá múdrosť, tam to takto dopadá.
apredsasatoci
Zaujímavé! Vidíte cieľ, lebo múdro píšete a píšete akoby ste cieľ nevideli. Z tohto som uz aj ja magor. johanika

Eutanázia je iba vyústenie a záverečná našich skutkov. Bolo by to so mnou veľmi zle, keby som také niečo ako eutanáziu pripúšťala. Dana22
Kallistratos
Johanicko, musel jsem to lajknkout, protože to je Tvá jasná zkušenost. O těchto věcech může zasvěceně psát jen ten, kdo je zažil. V LDN je to o ničem, přinesou stravu, odnesou, člověk strádá nepéčí a podvýživou, duševně a lidsky... Ale opět zařízení od zařízení.... Mít starého člověka 24 hodin to si žádá výrazné výdaje.... Buď musí být člověk doma a tvrdý zásah do života a nebo v Domě seniorů a …More
Johanicko, musel jsem to lajknkout, protože to je Tvá jasná zkušenost. O těchto věcech může zasvěceně psát jen ten, kdo je zažil. V LDN je to o ničem, přinesou stravu, odnesou, člověk strádá nepéčí a podvýživou, duševně a lidsky... Ale opět zařízení od zařízení.... Mít starého člověka 24 hodin to si žádá výrazné výdaje.... Buď musí být člověk doma a tvrdý zásah do života a nebo v Domě seniorů a samozřejmě není to zadarmo a důchod sotva stačí.... Holt nemáme vejminky.... a žijeme sobecky a uhnaně, hnáni stále vpřed, bezohledně a na úkor lidskosti... Je mi to líto... A pak potkáš žebráka co natahuje ruku a když mu řekneš zameť prostranství za padesátku, tak se otočí a jde si svou cestou... I hypotéka je potřeba, protože nájem platíš stále, utahuje ti to smyčku kolem krku a nikdy to nebude tvoje.... A největší průser jsou dluhové pasti, jak u mladých tak seniorů.... Oči pro pláč.... Lidská blbost a finanční negramotnost.... A ti, kteří toho umějí využít.... Osobní bankroty.... Ovšem upřímně řečeno, je tam nejen pitomost, ale i nezodpovědnost. Pokuta 200,- nezaplaceno a pak ve finále 30 000,- .... Systému nikdo neunikne.... Nejlépe nemít dluhy, mít zdravého a na stará kolena zábavného důchodce a nohy v teple a čaj na plotně. 😉
apredsasatoci
Kallistratos, Nemáš dlhý? Česká republika má dlh. To znamená, že aj ty si dlžný. A bude hůř! Lebo koronavirus. 😱
Kallistratos
A já myslel apredsasatoci lebo Brno. 🤪
apredsasatoci
A pôjdeš do otroctva? Dlhý treba platiť!
Dudko
Takto, k neskromnosti a svetáckej prezieravosti, by som svoje dietky nikdy nevychovával:
"Naše deti sú v zahraničí. A asi sa ani nevrátia, veď čo by tu robili." (K. Hulmanová)
Pani Hulmanová, napríklad čo sa našej rodiny týka, my sme ostali všetci tu a sme spokojní, netúžime po živote tam...
apredsasatoci
???
Kallistratos
😁
Dudko
Dana22
veď nemusíme dávať cez slovenskú charitu do cudziny (Afriky), keď máme dosť domácich chudobných, ktorým môžeme pomôcť aj priamo, mimo SKCh. Prípadne pre našich chudobných zorganizovať nejakú formu materiálnej pomoci v spolupráci s občanmi a našou cirkevnou hierarchiou (ak by teda súhlasila). Dá sa to, len treba chcieť.
Dana22
Čo by asi urobila Slovenská katolícka charita v týchto prípadoch?
Nemci ustúpili,aj iné krajiny EÚ a potichu tolerujú pedofíliu.
Ten problém sa volá DETSKÉ nevesty.
voxpopuliblog.cz/devitileta-holc…
Dana22
Dovážať islamistov do SR,to mohlo napadnúť komu?
Dana22
podraz

www.hlavnespravy.sk/…/2203260
Slovenská katolícka charita spúšťa kampaň na podporu migrantov

Bratislava 19. júna 2020 (SITA/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)

Slovenská katolícka charita (SKCH) spúšťa na sociálnych sieťach kampaň, ktorá poukazuje na pozitívny prínos migrujúcich ľudí. A to nielen v ich novej krajine, ale aj v krajine pôvodu. Kampaň s názvom Čo je domov – #whatishome prebi…More
podraz

www.hlavnespravy.sk/…/2203260
Slovenská katolícka charita spúšťa kampaň na podporu migrantov

Bratislava 19. júna 2020 (SITA/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)

Slovenská katolícka charita (SKCH) spúšťa na sociálnych sieťach kampaň, ktorá poukazuje na pozitívny prínos migrujúcich ľudí. A to nielen v ich novej krajine, ale aj v krajine pôvodu. Kampaň s názvom Čo je domov – #whatishome prebieha pod záštitou ďalších 11-tich partnerských charít v rôznych európskych krajinách. SKCH o nej informuje na svojej webovej stránke
Na snímke generálny tajomník Slovenskej katolíckej charity Erich Hulman

Cieľom aktivity SKCH je poukázať na zručnosti a talenty ľudí s iným než slovenským pôvodom. Tiež verejne a otvorene oceniť ich prínos v spoločnosti, poukázať na dôležitosť dodržania ľudských práv a to nielen vtedy, keď je potrebná ich práca. „Pre nás v Slovenskej katolíckej charite je migrant predovšetkým náš blížny, pocestný, ktorého sme vyzvaní prichýliť. Je to výzva nielen pre jednotlivcov, ale aj pre spoločenské štruktúry a verejné inštitúcie. Chceme, aby pre ľudí hľadajúcich u nás nový domov boli vytvorené podmienky, v ktorých sa môžu stať plnohodnotnými členmi našej spoločnosti,“ povedal generálny sekretár SKCH Erich Hulman.
Podľa dát z minulého roka na Slovensku žije 143-tisíc ľudí iného než slovenského občianstva, čo predstavuje približne 2,6 percenta celkovej populácie krajiny. Najčastejšie pochádzajú z Ukrajiny, Srbska, Česka, Maďarska a Rumunska. Kríza Covid-19 podľa SKCH poukázala na to, aká dôležitá bola a je úloha pracovníkov „prvej línie“ pri udržiavaní poskytovania zdravotnej starostlivosti, výroby a hlavne poľnohospodárstva. „Dlho sme ignorovali skutočnosť, že migranti, vrátane utečencov a často žiadateľov o azyl, majú v týchto odvetviach dôležitý podiel,“ uviedla.
Podľa SKCH sa často hovorí o tom, že migranti, najmä v sektoroch s nízkym príjmom, nemajú rovnaké príležitosti ako ľudia narodení vo svojej vlastnej krajine. Migrujúci pracovníci sú náchylní na vykorisťovanie pracovnej sily, často bývajú v núdzi a majú obmedzený alebo žiadny prístup k sociálnemu zabezpečeniu. Navyše v celej Európe čelia migranti, predovšetkým neeurópski, diskriminácii na trhu s bývaním a na trhu práce, ako aj širšej rasovej diskriminácii spôsobenej xenofóbiou a populistickými nacionalistickými diskurzmi.
Na Slovensku má podľa výsledkov Eurobarometra 81 percent občanov viac či menej negatívne postoje k prisťahovalectvu osôb z krajín mimo únie a Slovensko doteraz nedokázalo uznať migráciu ako pozitívny aspekt vývoja krajiny, uvádza SKCH.
Okrem potreby preukázať globálnu solidaritu s tými, ktorí utekajú pred vojnou, krízou či prenasledovaním, chce paneurópska kampaň What is home – Čo je domov? poukázať na pozitívny prínos migrujúcich ľudí nielen v ich novej krajine, ale aj v krajine pôvodu.
Dana22
šéf katolíckej charity má titul?

Je to tá istá osoba?
Pozná ho niekto?
www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp

www.google.com/search
dyk
Obohatenie ako sa patrí. Prečo biskupi nezasiahnú proti migrácii?
...

magazin1.sk/biela-zena-padl…
A toto tu chcú priniesť vsetci, ktorí podporujú ten podvod s migrantami
m.worldstarhiphop.com/android/video.php
Dana22
Hrdinovia z Lepanta zomreli zbytočne?
Zbytočne zasiahla Panna Mária 7.10. ?
Zbytočne zasiahla Panna Mária 12.9. pri Viedni?
apredsasatoci
Keby nezomreli, sú v pekle. Takže určite nezomreli zbytočne. A že mnohí si to nevážia, hrdinovia z Lepanta strácať nebudú.
Dana22
Toto si je treba pripomenúť.
V poslednom čase sa na nás valia dezinformácie odborne vyfabrikované...o našej zodpovednosti za otroctvo.
Európske dievčatá bozkávajú baganče ilegálnym migrantom tmavej pleti,ktorých živia v EÚ obyvatelia EÚ.

História,ktorú nám zamlčali v škole

pravyprostor.cz/paradox-osvobozenych-otroku/
Paradox osvobozených otroků
Američané
chtěli osvobozeným otrokům umožnit…More
Toto si je treba pripomenúť.
V poslednom čase sa na nás valia dezinformácie odborne vyfabrikované...o našej zodpovednosti za otroctvo.
Európske dievčatá bozkávajú baganče ilegálnym migrantom tmavej pleti,ktorých živia v EÚ obyvatelia EÚ.

História,ktorú nám zamlčali v škole

pravyprostor.cz/paradox-osvobozenych-otroku/
Paradox osvobozených otroků
Američané
chtěli osvobozeným otrokům umožnit, aby se mohli vrátit na svůj rodný
kontinent Afriku a proto tam zakoupili obrovský kus území, na kterém
vznikl nový stát LIBÉRIE,
jehož název je přímo odvozen od slova liberty, tedy svoboda. Na počest
amerického prezidenta Monroea se jmenuje hlavní město Monrovia.
Myšlenka

byla taková, že se tam černoši z USA vrátí a spolu s dovednostmi a
vzděláním, kterého se jim v Americe dostalo tam vybudují zcela novou
vlastní zemi. Velké množství bývalých otroků tam skutečně repatriováno bylo a ta země existuje dodnes.
.
Co je ovšem zvláštní, tak fakt, že pokud byli bílí Američané tak strašně rasističtí a zlí, tak proč se všichni černoši nesebrali a při první příležitosti se nesbalili a neodjeli, už jenom proto, aby měli od svých dosavadních utlačovatelů pokoj?
.
Jako
sorry, ale kdyby někdo mě lynčoval a věšel, měl mne za podřadného a
nenáviděl mne, tak s ním nechci nic mít a jen ať mám od něho pokoj.
.
Šanci tedy dostali, dostali dokonce na stříbrném podnose vlastní zemi,
takže chtít po dnešních generacích Američanů nějaké reparace je
nebetyčná drzost, nikdo je tam nedržel, byli zase svobodní a mohli se
vrátit budovat svojí vysněnou Wakandu.
.
Ale oni ne, oni radši mezi těmi zlými rasisty zůstali a asi k tomu měli nějaký silný důvod.
Nejspíš ten, že pro ně bylo snazší a výhodnější žít s bělochy a případně pro ně pracovat, než aby budovali něco svého.
.
Tenhle zlý běloch, je pak pustil mezi sebe jako sobě rovné a podpořil je ve vzdělávání.
Ti co vzali příležitost za pačesy jsou dnes integrovaní, mají úspěšné
kariéry, což by nikdy nebylo možné, kdyby ten bájný systémový rasismus
opravdu existoval.
.
Všichni ti co dnes rozbíjejí a nenávidí nejen Ameriku by udělali nejlíp, kdyby se sebrali a do té Afriky se vrátili.
Milerád s nimi pak budu obchodovat a spolupracovat na nějakých
projektech, ale poslouchat věčně nějaké výčitky a fňukání, tak na to
není nikdo zvědavý.
Samson1
Něco o otroctví. To setýkalo i Moravanů. www.lidovky.cz/nazory/petracek-dvanac…
Dana22
Už paktujú.
A pánkove firmy by im mohli dodávať-to,aj ono...

ambrela.org

www.hlavnespravy.sk/…/2203620

www.omediach.com/tlac/16571-33-mimovl…

33 mimovládok posiela prezidentke otvorenú výzvu
One more comment from Dana22
Dana22
Slovensko má málo slniečkárov a ateistov.
Chce ich sem navláčiť katolícka charita?

Toto znamená príchod islamistov a pohanov.

www.lifenews.sk/31773/krestanske-soch…

Kresťanské sochy v Európe cieľom vandalizmu v mene "pohanskej spravodlivosti"

www.lifesitenews.com/blogs/christian-statu…
Keď svätý Bonifác vyrazil z anglického grófstva Devon, aby obrátil nemeckých pohanov v 8. storočí, urobil …More
Slovensko má málo slniečkárov a ateistov.
Chce ich sem navláčiť katolícka charita?

Toto znamená príchod islamistov a pohanov.

www.lifenews.sk/31773/krestanske-soch…

Kresťanské sochy v Európe cieľom vandalizmu v mene "pohanskej spravodlivosti"

www.lifesitenews.com/blogs/christian-statu…
Keď svätý Bonifác vyrazil z anglického grófstva Devon, aby obrátil nemeckých pohanov v 8. storočí, urobil tak s nadprirodzenou odvahou. Nemecká surovosť bola známa už celé stáročia a oni ho skutočne napokon mučili, keď cestoval po Frízsku (dnešné Holandsko) v roku 754. Po štrnástich storočiach sa zdá, že sa pohania vrátili do Devonu.

Kamenná socha sv. Bonifáca v mestečku Crediton bola posprejovaná slovami "Boh je mŕtvy" a "Pohanská spravodlivosť". Pri druhom nápise bol aj pentagram, symbol satanizmu.
Dudko
...ozaj, prečo je KDH kresťanské a charita katolícka? 😉
Dana22
Marinera -meno ,ktoré dali španielski námorníci svojej milovanej Patrónke-Panne Márii.

Armáda Španielska má spomenuté víťazstvo pri Lepante vo svojej hymne.
Námorníci nastúpili slávnostne na počesť Panny Márie a spievajú hymnu.

Himno de la Armada Española interpretado por la Banda de Música de la Agrupación de Infantería de Marina de Madrid. Letra: Don Jose Mª Pemán y Pemartín. Música: Don …More
Marinera -meno ,ktoré dali španielski námorníci svojej milovanej Patrónke-Panne Márii.

Armáda Španielska má spomenuté víťazstvo pri Lepante vo svojej hymne.
Námorníci nastúpili slávnostne na počesť Panny Márie a spievajú hymnu.

Himno de la Armada Española interpretado por la Banda de Música de la Agrupación de Infantería de Marina de Madrid. Letra: Don Jose Mª Pemán y Pemartín. Música: Don Germán Álvarez Beigbeder Director Musical: Coronel Don Agustín Díez Guerrero

www.youtube.com/watch
Dana22
Anton Čulen
johanika
Premiér: Srdiečko mi bije po voľnej nedeli, ale nebudeme riskovať, aby SaS odišla z koalície

https://www.hlavnespravy.sk/premier-nebudeme-riskovat-aby-sas-nedelny-predaj-odisla-koalicie/2203634
Anton Čulen
Toto vždy tvrdili aj KDHáci!! keď boli v koalícii - že by snahou o prijatie zákona na ochranu nedele riskovali rozpad koalície. A keď boli v opozícii, tak zase hovorili, že to predsa každý vie, že v opozícii sa to presadiť nedá. Nikdy sa to teda vlastne nedalo. A presne to už robí aj Matovič. Ale inšie som od neho ani nečakal. Je to jedna liberálna zberba, čo má plné ústa rečí, ale skutky žiadne.…More
Toto vždy tvrdili aj KDHáci!! keď boli v koalícii - že by snahou o prijatie zákona na ochranu nedele riskovali rozpad koalície. A keď boli v opozícii, tak zase hovorili, že to predsa každý vie, že v opozícii sa to presadiť nedá. Nikdy sa to teda vlastne nedalo. A presne to už robí aj Matovič. Ale inšie som od neho ani nečakal. Je to jedna liberálna zberba, čo má plné ústa rečí, ale skutky žiadne. Sú to len novodobý zákonníci, farizeji a pokrytci... A preto aj skončia ako KDH....
Peter(skala)
presne tak... stale ta ista pesnička..su to zapredaní .......

KBS vydala stanovisko a sa tvaria, že urobili všetko.
Mali by apelovať na vladu, pisať peticie atd... ale nič...
johanika
Kedysi Anton Hlinka povedal: "Byť kresťanom zaväzuje!" Dnes však kadejakí nemorálni kariéristi zneužívajú toto slovo a svojím životom, keďže nevedia, čo to znamená, tvrdia úplný opak. Škoda, že mnohí ozajstní kresťania sú však tak pomotaní, že im naletia na tieto prázdne reči.
apredsasatoci
Múdro píšeš. Je to presne ako píšeš. Je to chýba nás kresťanov. Zabudli sme veci pomenovať Pravými menami. A toto je výsledok.
Blahoslaveni milujúci Pravdu!