Petrus.klasikus
343K
Peter(skala)
Bolo by dobre ku nazvu dať aj podtitulok, v ktorom by bolo jasné, že o.Vittek propaguje Hary potera aj ked v uvode hovorí, že nepropaguje stranu ZA alebo PROTI Harymu.
Kedže je jasné z jeho vyjadrení, že sa priklana na stranu Haryho a to je z jeho strany "katolika" niečo ANTI-katolicke, tak by ludia mali vedieť už vopred (pred pozretim videa) že sa jedná o anti-katolicke VIDEO, ale dávaš priestor …More
Bolo by dobre ku nazvu dať aj podtitulok, v ktorom by bolo jasné, že o.Vittek propaguje Hary potera aj ked v uvode hovorí, že nepropaguje stranu ZA alebo PROTI Harymu.
Kedže je jasné z jeho vyjadrení, že sa priklana na stranu Haryho a to je z jeho strany "katolika" niečo ANTI-katolicke, tak by ludia mali vedieť už vopred (pred pozretim videa) že sa jedná o anti-katolicke VIDEO, ale dávaš priestor nie len pre poznanie, ale aj diskusiu.
Marieta Ria
BernadettaJaMalinka
Strašné... Aká zaslepenost, aká tuposť... Normálne si vás ten starý had omotal a postupne vás dusí.. a vlečie, kam chce.. v tej svojej naivite si myslíte že asi vás ten satan nakoniec má rád.. a ani ste si nevšimli že ste mu za pokrm.. 😩
agnesino
To sa nedá ani dopocuvat
Metod
Hele F.L.Vĕk, proč neřešíš Vašeho vožralu na Hradčanech, ty vole vůl, kde domov můj!
F.L.Věk
Neexponuj se čobole.
F.L.Věk
Tomuto splešatělému netáhlu chybí jen lopata v lomu.
Laco Bajzo
Zaslúžite si takých "pastierov".
. ARMATA .
Máme aj lepších, takýchto sa isto držať nemusíme. My sme totiž slobodní,máme možnosť voľby,nie ako vy sektári.
Laco Bajzo
Aj tí "lepší" vás spolu s tými horšími pomohli dusiť ,testovať a zaočkovať .Tiež vás spoločne dovedú do toho veľkého ,spoločného košiara a nechajú očipovať.
Zaslúžite si to.
F.L.Věk
Tupý katolík půjde za svým pastierom až do pekla. Ani tam se neprobere, tak moc je tupý a bez Boha,
Metod
A o.Vitek je problém, nie náhoda, že má priestor v toxickej TV LUX!
Ivana Iva
Preco krestansku televiziu nazyvate toxickou?
Marieta Ria
@Ivana Iva pretože prezentuje bludy, podieľa sa na bohorúhavých vyjadreniach a nič proti tomu nerobí... viď vyhlásenie Glasu počas pandémie, že "vakcína" je ako príchod J. Krista - nik sa proti tomu neohradil! Pod vlastným videom s bývalým hovorcom o morálnosti očkovania mazali komentáre, ktoré vyvracali prezentované bludy - tak preto!! Kňaz Vittek je dvorný kňaz tejto TV a odmietal dávať sv …More
@Ivana Iva pretože prezentuje bludy, podieľa sa na bohorúhavých vyjadreniach a nič proti tomu nerobí... viď vyhlásenie Glasu počas pandémie, že "vakcína" je ako príchod J. Krista - nik sa proti tomu neohradil! Pod vlastným videom s bývalým hovorcom o morálnosti očkovania mazali komentáre, ktoré vyvracali prezentované bludy - tak preto!! Kňaz Vittek je dvorný kňaz tejto TV a odmietal dávať sv. prijímanie do úst aj človeku samému v chráme... Vyznávač covid bôžika... ktorý nemá problém odobrovať veci, ako sú v tomto príspevku...
Světlana ranní rosa
1 Korintským 10:21 B21
Nemůžete pít kalich Páně i kalich démonů; nemůžete mít podíl na stolu Páně i na stolu démonů!
B21: Bible 21
Jan Griglak
hovori teologicke hluposti, treba pocuvat exorcistu Marcina Matusa ktory ma skusenosti posobenia magie na deti
. ARMATA .
Stačí si len všimnúť,aký bol ďalší film hlavného predstaviteľa Pottera, Daniela Radcliffe....
film Rohy.More
Stačí si len všimnúť,aký bol ďalší film hlavného predstaviteľa Pottera, Daniela Radcliffe....

film Rohy.
Trepifajksl
Autorka knih o Harry Potterovi sdělila reportéru „The London Times": „Tyto knihy pomáhají porozumět dětem, že slabý a idiotský Syn Boží je živým vtipkováním, které bude zkompromitováno, až nadejde ohnivý déšť.
(Převzato ze Zawsze Wierni, č.l (38) 2001, překlad redakce&G.K.S.)
Trepifajksl
Ne, mně páchne Stalin.
Trepifajksl
Zatím byl jen zastřelen.
maja prus
Trepik, čo trepes ani nevieš čo, opýtaj sa satanistov, kto je slabší, Ježiš a či satan? A neurazaj ho!!!!, nie si mu roveň a nikdy nebudeš!!!!!!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Vy nevidíte, že on len píše a cituje to čo autorka sa predviedla a ukázala na verejnosti svoju hrubosť a svoje rúhavé slova k Bohu ?
Trepifajksl
Maja prus, to jsi zle pochopila, dávám zde vyjádření autorky Harryho Pottera, nikoliv své, převzato z polského katolického tisku. Aby bylo vidět, co je zač tolik opěvovaná autorka.
Ostatní komentáře se týkají místní komunistky, která již své (související) statečně odmazala.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Neboj ja tiež keď som s ňou veľa krát písal rúhavé hrubé negatívne komentáre s nadávkami neustále mala až agresívne hnusne a útočné podlé a zvrátene nechutne a úbohé, ktoré potom hneď zmazala aby iný nevideli čo napísala a aká je chorá bytosť slabá v totálnej temnote a v zle. To môže byť taký a mať zvrátenú hlavu len chorý duševné posadnutý človek bez pravej katolíckej viery a pravdy …More
Neboj ja tiež keď som s ňou veľa krát písal rúhavé hrubé negatívne komentáre s nadávkami neustále mala až agresívne hnusne a útočné podlé a zvrátene nechutne a úbohé, ktoré potom hneď zmazala aby iný nevideli čo napísala a aká je chorá bytosť slabá v totálnej temnote a v zle. To môže byť taký a mať zvrátenú hlavu len chorý duševné posadnutý človek bez pravej katolíckej viery a pravdy v sebe. Ona je toho veľkým príkladom.
Marieta Ria
Myslím, že o. Vittek je dvorný kňaz TV Lux... verný hlásateľ covid opatrení a zástanca prijímania na ruku, ktorý odmietol čo i len samotnému človeku v chráme podať Eucharistiu do úst!
Metod
TV LUX je vysoko toxická telka!
Pavol IV
Tento "knaz" by bol urcite schopny najst vela" pozitivneho a obohajuceho" aj na satanskej biblii !! Je na mieste otazka: Komu vlastne sluzi tento "knaz" a kam vedie svojich "veriacich" ??
majina1
Vedie len takých akože veriacich ako je aj on sám.
forthetruth333
skutočný Kresťan,,IGNORUJE TV LUX,,,,,,,,
forthetruth333
výplody chorej hlavy bez rozumu ma vskutku rozosmiali,,,,,
Mocní tejto zeme teraz padnú!
Všetko sa vráti k Bohu. Koniec satanovej
moci! Ó môj ľud! Ľudia nevďační... ste hluchí a slepí, nechcete Mi
venovať pozornosť, radšej počúvate a nasledujete lži médií!
majina1
Vypadá to tak že Jozef Dudák si sám odpovedal, že verí každej sprostosti aké trefné.
Coburg
Možno že ako Dudák je tu inkognito sám "don" Vittek", alebo niekto z toxickej (trefný výraz) TV LUX..
Hiwea
Coburg, skôr to vyzerá na jedného Martina zo Źiliny.
forthetruth333
nechajte ho,nestojí za to aby s ním človek komunikoval,takých len ignorovať