Clicks4K
Skandaliczny materiał z punktu szczepień. Panie prowadzące kwalifikacje do szczepień okłamują ludzi mówiąc, że szczepionka jest dopuszczona do obrotu w Polsce i przeszła pełne badania kliniczne. Na …More
Skandaliczny materiał z punktu szczepień. Panie prowadzące kwalifikacje do szczepień okłamują ludzi mówiąc, że szczepionka jest dopuszczona do obrotu w Polsce i przeszła pełne badania kliniczne. Na pytanie o ulotkę preparatu genetycznego odpowiadają, że już wydały wszystkie ulotki. Opryskliwość, buta tych pań poraża. Zobaczcie sami.
Jan Zbigniew wojan
Zapamiętajcie ICH twarze i personalia, będzie dowód w Sądach !
Jan Zbigniew wojan
Jak IM nie wstyd - tylko szekle się dla NICH liczą, a nie ludzkie życie !
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Dobrze im posypali masoni ,albo opętane !
wlowoj
Na mediach reżimowych tytuł "czy agresja antyszczepionkowców przyspieszy wprowadzenie przymusu?".
Mbuckop
Horror!!!
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
MEDIALNE PROSTYTUTKI:
Poniżej lista opłacanych mediów potwierdzona przez panią Agnieszkę Kowalską, radcę szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

.

...
Bos016
Żeby kogoś nazywać antyszczepionkowcem, to ten krytykowany produkt medyczny musiałby się nazywać szczepionką.
wacula25wp.pl
Bos016 Ok, nie szczep się, ale jak zachorujesz miej honor umierać w domu, nie pchaj się do szpitala, a jak już to płać za swoją głuPOtę, a nie licz na to ze my zapłacimy. Chorych na covid niezaszczepionych nie przyjmować do szpitali, jak będą wolne miejsca to za pełną opłatą.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Abp. Viganò ostrzega przed satanistyczną naturą szczepionek z tkanką z abortowanych dzieci

Najbardziej niewinne i bezbronne stworzenie, dziecko w łonie matki w trzecim miesiącu ciąży, są składane w ofierze i ćwiartowane w celu wydobycia tkanki z ich wciąż pulsującego ciała, z której można wyprodukować nie-leczącą, nie-szczepionkę, która nie tylko nie leczy z wirusa, ale powoduje większy odsetek …More
Abp. Viganò ostrzega przed satanistyczną naturą szczepionek z tkanką z abortowanych dzieci

Najbardziej niewinne i bezbronne stworzenie, dziecko w łonie matki w trzecim miesiącu ciąży, są składane w ofierze i ćwiartowane w celu wydobycia tkanki z ich wciąż pulsującego ciała, z której można wyprodukować nie-leczącą, nie-szczepionkę, która nie tylko nie leczy z wirusa, ale powoduje większy odsetek zgonów niż sam COV ID, szczególnie u osób starszych lub chorych”.
....
wacula25wp.pl
1,2 mln zł rocznie na utrzymanie jednego posła! To nie żart. Mamy budżet Kancelarii Sejmu na 2022 r. Utrzymanie posłów jeszcze nigdy nas tak dużo nie kosztowało! Ta gigantyczna suma to skutek podwyżek, jakie parlamentarzystom zafundowali prezydent Andrzej Duda i marszałek Sejmu
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Zorrro
Wprowadzanie w błąd i zatajanie experimentum na zdrowiu - to się nadaje do zgłoszenia do prokuratury!!!
wacula25wp.pl
Przecież przed zaszczepieniem na koronowirusa najpierw są testy alergiczne można wykonać bezpłatnie na podstawie skierowania od lekarza proste. Niż ryzyko może się uda .Każda szczepionka, podobnie jak powszechnie stosowane leki, może wywoływać niepożądane skutki – jak na przykład wstrząs anafilaktyczny, co dla alergików ma szczególne znaczenie.
TomaszBiał
Jedni się szczepią inni nie każdy robi to co uważa.To się nazywa wolny wybór.
Maja 21
Znajdź sobie TomaszBiał odpowiedź na stwierdzenie, czym jest tzw. szczepionka i ile lat trwają badania nad każdą z nich. Preparat inżynierii genowej w fazie testów NIE jest szczepionką. Jest preparatem dopuszczonym WARUNKOWO! A mądrzy ludzie wiedzą czemu "strzały służą". Nie siej dezinformacji, ale raczej zainwestuj energię w doedukowanie się.
wlowoj
Żeby mieć wolny wybór trzeba mieć informację. Te kobiety okłamują ludzi żeby ich "zaszczepić", a "odszczepić' preparatu genetycznego się nie da.
Maja 21
Całość: Skandal! Generał chce się zaszcz3pić na Górze Św. Anny – gloria.tv
Kwalifikuje fizjoterapeutka Judyta Mikołajczak i w momencie gdy przyjmuje pacjentów na strzał Johnsonem przestaje być osobą prywatną. Jest osobą publiczną z ramienia Służby (NIE)Zdrowia.
A tak wygląda buda do wyszczepiania:

Smród, brud i ubóstwo... z psimi odchodami w tle po zwinięciu majdanu.
Jarujestem
Śmiechu warte🤭 Ta buda to jakieś nieporozumienie.