Clicks2.4K
pl.news
3

Franciszek wykonuje kolejny "tajny telefon" do Scalfariego

W swoim niedzielnym artykule redakcyjnym Eugenio Scalfari, były faszysta i założyciel antykościelnej gazety La Repubblica, ujawnił, że odebrał kolejny "tajny" telefon od Franciszka.

Scalfari zawstydzał Franciszka wielokrotnie publicznie.

Ateista nalega, aby nazywać Franciszka "Jego Świątobliwością" i "przyjacielem, który pomógł mi odkryć na nowo siebie i moje pytania", ale prawie nic nie mówi o tym telefonie.

Zamiast tego kluczy i mówi, że "reinterpretacja religii" przez Franciszka pozwoliła mu zbudować swoje "ja", ale i tak pozostał ateistą pomimo wielu rozmów z Franciszkiem.

Jego relacja z Franciszkiem ma dla niego fundamentalne znaczenie w badaniu pytań, które pozostawały w nim "bez odpowiedzi" przez całe jego życie.

Grafika: © wikicommons, CC BY-SA, #newsYahbxbdjmh

Weronika....S
Scalffari to reprezentant współczesnej lewicy. SWII nie potępił zbrodniczej Rewolucji Radzieckiej, no więc te kontakty nabierają ,,podstawy prawnej,,.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Najważniejsze ,żeby wierni i ludzkość wreszcie zrozumiała ,ze Watykan od co najmniej Soboru Watykańskiego II-go jest w rekach satanistów masonów !
Weronika....S
Nigdy bym nie przypuszczała, że ludzie dadzą tak sobą manipulować. Hasło ,,maski na twarz,, i rozkaz zostaje natychmiast wykonany, również w kościołach. Podobnie Komunia ,,z kolejki,, i na rękę, też zaakceptowana. XXI wiek to wiek globalnego zniewolenia i to w bardzo infantylny, a jednocześnie podstępny sposób.