Clicks2.2K
ertds
9

Otrzymałem znak od Boga. Franciszek o porozumieniu Watykanu z Chinami

fot. Giuseppe Ciccia/Pacific Press via ZUMA Wire/FORUM

Papież Franciszek tłumacząc kulisy watykańsko – chińskiego porozumienia zaznaczył, że w podjęciu decyzji pomogło mu zdarzenie, które odczytał jako „znak od Boga”. W ramach porozumienia, Watykan zatwierdził biskupów zaproponowanych przez komunistyczny rząd Chin.

„Znakiem od Boga” papież Franciszek określił zdarzenie, jakiego doświadczył w następstwie opublikowania przez abp. Vigano informacji dotyczących tuszowania skandali pedofilskich wśród amerykańskiego duchowieństwa.

- Kiedy był ten słynny komunikat byłego nuncjusza apostolskiego, episkopaty całego świata napisały do mnie, że są blisko, że się za mnie modlą. Również chińscy wierni do mnie napisali, a dokument ten podpisali biskup - że tak powiem - tradycyjnego Kościoła katolickiego oraz biskup Kościoła patriotycznego: razem, obydwaj oraz wierni obu Kościołów. Był to dla mnie znak Boży – oznajmił papież Franciszek.

Warto zaznaczyć, że w sprawie listu abp Vigano wielu biskupów zapewniło o modlitwie wsparciu dla papieża, jednak równocześnie wezwało do zbadania sprawy. W odniesieniu do zarzutów byłego nuncjusza w USA, papież Franciszek oznajmił, że najlepszą odpowiedzią będzie „milczenie”.

Portal LifeSitenews stawia jednak pytanie o treść listu będącego „znakiem Bożym”. Czy zawierał on odniesienia do chińsko watykańskiego porozumienia, czy może dotyczył całkiem innej sprawy?

Źródło: lifesitenews.com / KAI

Read more: www.pch24.pl/otrzymalem-znak…
Annaszmit
A czy to był na pewno znak od Boga?????
PiotrM
HOOI II
Ewelina Anna
Jak ktoś się jednoczy ze zbrodnią zbrodniarza, zbrodniarza zapłatę ponosi.
ktozjak Bog
czyli papiez Franciszek "ma telefon do nieba"...
yaphet
Gdybym był Archaniołem to tak bym mu przywalił....... w sumie to nie wiem, jak Chóry anielskie mogą patrzeć na takie draństwa?
m.rekinek
Jako, że w czwartek Kościół będzie wspominał św. Franciszka z Asyżu pozwolę sobie przypomnieć jego proroctwo dot. czasów końca.
Działajcie odważnie, bracia; bądźcie dzielni i ufajcie Panu. — Czasy wielkich prób i wielkich ucisków szybko nadchodzą; zamieszanie i waśnie, tak co do rzeczy duchowych jak i doczesnych, będą rozliczne; miłość wielu oziębnie i niegodziwość złych wzrośnie.

Demony będą…
More
Jako, że w czwartek Kościół będzie wspominał św. Franciszka z Asyżu pozwolę sobie przypomnieć jego proroctwo dot. czasów końca.
Działajcie odważnie, bracia; bądźcie dzielni i ufajcie Panu. — Czasy wielkich prób i wielkich ucisków szybko nadchodzą; zamieszanie i waśnie, tak co do rzeczy duchowych jak i doczesnych, będą rozliczne; miłość wielu oziębnie i niegodziwość złych wzrośnie.

Demony będą miały niezwykłą moc, nieskazitelna czystość naszego zakonu i innych [zakonów] zostanie tak bardzo oszpecona, że tylko bardzo niewielu chrześcijan będzie ze szczerym sercem i doskonałą miłością
posłusznych prawdziwej osobie trzymającej władzę papieską i Kościołowi Rzymskiemu.

W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża.

Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci.

Wtedy zwielokrotnią się skandale,
nasz zakon będzie podzielony i wiele innych zakonów będzie całkowicie zrujnowanych, ponieważ przystaną na błąd, zamiast się jemu sprzeciwić.

Będzie tak wielka różnorodność opinii i liczne podziały wśród ludzi, między zakonnikami i duchownymi, że jeśli te dni nie zostałyby skrócone, — według słów Ewangelii, — to nawet wybrani zostaliby wprowadzeni w błąd, jeśliby nie byli w szczególny sposób prowadzeni pośród tak wielkiego zamieszania, dzięki niezmierzonemu Bożemu miłosierdziu.

Naszej regule i sposobowi życia niektórzy będą z przemocą sprzeciwiać się i straszliwe pokusy na nas przyjdą. — Ci zaś, którzy pozostaną wierni, otrzymają koronę życia.

Ale biada tym, którzy ufając jedynie swojemu zakonowi, popadną w letniość, bo nie będą w stanie przetrzymać pokus, które zostały dopuszczone dla doświadczenia wybranych.

Ci, którzy wytrwają w swojej żarliwości i przylgną do cnoty z prawdziwą miłością i zapałem dla prawdy, będą cierpieć niesprawiedliwości i prześladowania jako rebelianci i schizmatycy, — ponieważ ich prześladowcy, prowadzeni przez złe duchy, będą twierdzić, że oddają wielką cześć Bogu poprzez rugowanie tego rodzaju zepsutych ludzi z powierzchni ziemi.

Ale Pan będzie ucieczką uciśnionych i uratuje tych wszystkich, którzy Mu ufają.

I by stać się jak ich Głowa [Jezus Chrystus], oni, wybrani, będą działać z ufnością i przez swoją śmierć uzyskają dla siebie życie wieczne;

— decydując się bardziej słuchać Boga niż ludzi, nie będą się lękać niczego i będą raczej skłonni zginąć [fizycznie] niż zgodzić się na kłamstwa i przewrotność.

Niektórzy kaznodzieje będą milczeć, nie mówiąc prawdy, a inni podepczą ją pod swoimi stopami i zaprzeczą jej.

Świętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają, — dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ale niszczyciela”.
m.rekinek
Znaki od Boga otrzymuje też kard. Joseph Zen z Hong Kongu, a że są one w całkowitej sprzeczności z tym , co otrzymał Franciszek, oznacza to, że któryś z nich jest zwiedzony. Warto się zapoznać choć z niektórymi informacjami poniżej.
Watykan zamierza porzucić chińskich Katolików – kardynał Zen
Kard. Joseph Zen: To zdrada
kard. Zen: nie idźcie za tym papieżem i za jego projektami zniszczenia Naszej…More
Znaki od Boga otrzymuje też kard. Joseph Zen z Hong Kongu, a że są one w całkowitej sprzeczności z tym , co otrzymał Franciszek, oznacza to, że któryś z nich jest zwiedzony. Warto się zapoznać choć z niektórymi informacjami poniżej.
Watykan zamierza porzucić chińskich Katolików – kardynał Zen
Kard. Joseph Zen: To zdrada
kard. Zen: nie idźcie za tym papieżem i za jego projektami zniszczenia Naszej Matki - Kościoła …
Kardynał Zen: watykański układ z Chinami to "fałsz"
Papież powinien odpowiedzieć na Dubia, a Watykan ulega chińskiej propagandzie. Mocne ostrzeżenie …
Kard. Zen: Chińscy katolicy będą cierpieć
Kard. Joseph Zen: Watykan błądzi. Komunistom nie można ufać.
Watykan nagradza zdrajców i wygania wiernych
Kardynał: jeśli Watykan się podda, powstanie ruch oporu
Negocjacje (Franciszka) z komunistami to błąd! - kard. Joseph Zen Ze-kiun
W imię polepszenia relacji z Chinami Watykan nakazuje ustąpić biskupom-męczennikom. Ich miejsce …
Matka Boża Fatimska zakazana w Chinach. Zgniłe kompromisy Watykanu z komunistami.
Papież akceptuje ingerencje Pekinu w nominacje biskupów
Watykan wraca do polityki ustępstw wobec komunizmu?
Kardynał: Parolin powinien ustąpić po "niewiarygodnej zdradzie"
Komuniści przygotowali listę zakazanych słów
Biskup potępia umowę Watykanu i chińskich komunistów
Chiny i moralność seksualna. Jak Kościół kapituluje przed duchem czasu
Chrześcijanie z Hongkongu protestują przeciwko niszczeniu krzyży przez komunistyczne władze
Katolicy wspierają kardynała Zena. Przeczytaj poruszający list.
Watykan zawarł z Chinami tymczasową umowę w sprawie nominacji biskupów
Quas Primas
Ha, ha, ha! Franciszek przypisuje sobie znak od Boga!
To tak, jak medjugosrkie "wizjonery"

Znawcy wizji medjugorskich wiedzą o co mi chodzi.