Clicks610
Libor Halik
8

21.6.2020 ráno zapálili nový Mariánský sloup, ale městská policie oheň uhasila

Projekt navrácení Mariánského sloupu na Staroměstské náměstí.
Historie: Tento sloup má přitom pro Prahu naprosto zásadní a klíčový význam, který ale nenávidí skupiny napojené na sionistické globalisty (L: Pozor, nepleťme si je s projeruzalemskými chasidy typu prezidenta Zemana a Ovčáčka - ti nejsou sionističtí globalisté).
Mariánský sloup v Praze na Staroměstském náměstí byl postaven v roce 1650, pouhé dva roky po skončení Třicetileté války na připomínku vítězného boje se Švédy, kteří se na podzim roku 1648 snažili obsadit Prahu a Staré město, ale nakonec se jim to nepovedlo a Švédové odtáhli. Na památku tohoto vítězství byl o dva roky později vztyčen tento Mariánský sloup s Pannou Marií na vrcholu, jenž měla okolo hlavy 12 hvězd a stála nohou na poraženém drakovi, což byl odkaz na Bibli a 12. kapitolu Zjevení sv. Jana. Dne 3. listopadu 1918 byl sloup stržen skupinou údajně českých aktivistů, pro které Mariánský sloup představoval symbol právě zanikající rakouské monarchie. Jenže, tento výklad je úplně mylný.
Hlavním organizátorem stržení sloupu byl Franz Sauer, židovský umělec a blízký přítel Jaroslava Haška, ovšem kromě toho i člen vídeňské židozednářské lóže Grenzlogen na 13. stupni zasvěcení, jejímž členem byl i Tomáš Garique Masařík. Právě Franz Sauer organizoval tzv. Žižkovský poplach, což byla akce s cílem strhnout Mariánský sloup na Staroměstském náměstí. Stržení sloupu kvůli Habsburkům však bylo pouze záminkou, protože Mariánský sloup měl jinou, a to okultní (tj. neviditelnou) funkci. Tato posvěcená stavba umístěná na Staroměstském náměstí, které mělo a má židovský původ mimochodem, stála nad hluboko umístěným talmudickým místem, kde se v podzemí nachází “herešav”, to je zdroj energie jámy pražského Mah’ralu, což je temná energie Kabalah používaná pro otevírání Mah’ralu. Mariánský sloup byl však vysvěcen po vztyčení a tryskalo z něho světlo, které vnímaly citlivé osoby jako teplo. Tento sloup však blokoval funkci Mah’ralu v podzemí, blokoval temnou energii herešav, temné světlo, které proudí z černého slunce, které uctívají zednáři.
Franz Sauer nemohl o této funkci Mariánského sloupu nic vědět, jeho zasvěcení na 13. stupni svatavy nebylo dostatečně vysoké k tomu, aby měl znalosti o skutečné funkci sloupu, ale to nebylo nutné, protože svoji práci vykonal a stržení sloupu zorganizoval a řídil. Jistě jste si všimli, že v poslední době se globalistické strany v ČR postupně sbližují se Sudetoněmeckým landsmančaftem, ale i s Habsburky v rámci projektu Panevropy podle tezí Richarda von Coudenhove Kalergiho. Současný šéf ODS Petr Fiala se počátkem 90. let angažoval v projektu Panevoropy a osobně se setkal s Ottou von Habsburkem. O tom jsme už také v minulosti psali. Takže si najednou řeknete, když se čeští politici v Praze sbližují se Sudeťáky a Habsburky, proč je tedy na magistrátu v Praze (u primátora Hřiba) takový brutální a alergický odpor proti navrácení Mariánského sloupu na původní místo?
No, je to přece jasné, že oni jsou zasvěceni do problematiky a na magistrátu a vědí moc dobře, že nejde o symbol Habsburků, ale že Mariánský sloup fungoval od roku 1650 jako zářič, resp. tzv. “maják”.
Kdokoliv strhne a shodí maják v naší rovině, je proklet
i v astrální rovině, protože majáky jsou pod ochranou Boží svatosti. Proto byl stržením Mariánského sloupu v listopadu 1918 pověřen právě žid Franz Sauer, který ale občanské jméno nepoužíval a místo něj používal české “Franta”. Proto od té doby se Praha propadala do temnoty, byla zachvacována zlem a zlými procesy a český národ tragédiemi. Vidíte to sami na událostech, které se dějí v Praze po roce 1918. Dne 3. listopadu 1918 bylo na české země přivoláno prokletí.
Vybral jsem to pro mě nejdůležitější z VK: aeronet.cz

Dnes 21. června 2020:
Následky po ohni nejsou velké, ale čištění bílého pískovce bude nákladné. Více na: cz.sputniknews.com/…/202006211211787…

Novodobá česká šlechta se ke své zemi a ke svému národu chová úplně stejně jako ta tehdejší česká šlechta skutečná, která nepovedenou a zpackanou korunovací Fridricha Falckého dovedla české země do pozice porobeného národa na dobu 300 let.
A jak dlouho bude porobený český národ dnes, který je odváděn do náruče hned 3 různých zahraničních mocností, amerických neoconů, sionistických globalčiků v Bruselu a halachistů v Izraeli.
Alternativa správně odsuzuje (mnohé špatné) Habsburky, ale místo útočení na skutečně habsburské symboly si za cíl svých útoků bere pomníky, které nepřipomínají Habsburky, ale prolitou krev obránců Prahy. Jak říká Pjakin: Nu, éto děbily!
Mariánský sloup v Praze na Staroměstském náměstí byl poděkováním Pražanů panence Marii za ochranu města před vyvražděním obyvatelstva a vypleněním švédskými vojsky v létě roku 1648. Za cenu obrovského úsilí a krve mnoha tisíc Pražanů došlo k ubránění Starého města. Postavené barikády na Karlově mostě a v Prašné bráně jsou dodnes symbolem odporu a vzdoru Prahy na úplném a samotném konci 30-leté války, která v témže roce skončila Westfálským mírem. Na výstavbu Mariánského sloupu se složila celá Praha, zejména měšťanstvo, a i když Habsburkové také přispěli penězi na jeho vybudování, nebyla to jejich iniciativa, nebyl to jejich pomník, nebyl to jejich symbol.
Demonstranti nepochopili, že původní Mariánský sloup neměl s popravou 27 českých (ve skutečnosti většinou německých) šlechticů nic společného.
Sloup měl obrovskou energetickou sílu, protože po vysvěcení se k němu chodili modlit vdovy po zemřelých obráních Prahy, sirotci po zabitých Pražanech ze druhého břehu Vltavy, který Švédové dobyli, u sloupu sirotci a vdovy žebraly o jídlo, místo se stalo centrem zádušních bohoslužeb za zavražděné a znásilněné ženy, které se staly obětmi Švédů na druhém břehu Vltavy.
Zapálit v Praze na (dnešní 21.6.2020) den výročí popravy českých (ve skutečnosti německých) pánů obnovený Mariánský sloup, který původně vznikl jako poděkování panence Marii za ochranu Starého města Pražského před Švédy, a který byl v listopadu 1918 stržen na popud židovského aktivisty, je totální a neskuteční chucpe takového konceptuálního diletantismu, že to se opravdu nevidí.
Pokud by někdo chtěl útočit na Habsburky, musel by útočit v podstatě na barokní kostely, protože na jejich výstavbu také přispívali Habsburkové, a to z titulu jejich silné podpory rekatolizace. Jenže, jak říká Valerij Pjakin, že éto děbily (jsou to hlupáci), tak to platí i o těchto lidech, kteří útočí na Mariánský sloup. Nejenom, že ten sloup v Praze vznikl z jiných než rekatolizačních důvodů, vznikl ze sbírky občanů a měšťanů, ale bylo to daleko rozsáhlejší. Na všechny ty údajně habsburské kostely a barokní chrámy se skládali čeští občané a měšťanstvo. Ano, bylo to samozřejmě na popud katolíků, ale nebylo to na popud Habsburků.
Vybral jsem, co mne nejvíc zaujalo z VK: aeronet.cz/…/skupina-pomaten…

Dudko
A nemáme informácie, kam zaradiť oných aktivistov? Komunisti?
V Sehnal
Proč Komunisti?? ...Jednoznačně satanisti.
Libor Halik
Očouzený Mariánský sloup spravil čistič z Karlova mostu. Pachateli hrozí dva roky www.lidovky.cz/domov/mariansky-sloup… Mariánský sloup očistil muž, který smyl vloni graffiti z Karlova mostu. Pachateli hrozí dva roky vězení | iROZHLAS - Sedmapadesátiletý muž přelezl v neděli zátarasy a rozdělal u sloupu oheň. www.irozhlas.cz/zpravy-domov/mariansky-sloup…
Dudko
Vďaka Vám za info.
Neviem kto je takého radikalizmu schopný, myslel som si že tí, čo boli proti osadeniu stĺpa. Zdá sa že aj oni by sa mali učiť tolerantnosti a nebrániť nám verejne vyznať svoju naboženskú príslušnosť a vieru. Nakoniec, Panna nikdy nikomu neublížila, nemožno jej nič vyčítať ani ju z ničoho obviniť - na rozdiel od rozličných svetských osobností, ktorým sa tiež stavajú pomníky.
Libor Halik
Dudko
A neviete, kto organizoval prípadne podpísal onú petíciu proti tomu stĺpu? Myslím tým ako tam bol ich počin proti pomníku zdôvodnený.
Libor Halik
Petícia bola od komunistov.
Dudko
No a sme doma... On aj ten vandal by mal nejako zdôvodniť prečo to spravil, a aby sa obhájil, bude kecať niečo o poverách a stredovekom tmárstve, ktoré by v modernom svete už nemali mať miesto.