21.6.2020 ráno zapálili nový Mariánský sloup, ale městská policie oheň uhasila

Projekt navrácení Mariánského sloupu na Staroměstské náměstí. Historie: Tento sloup má přitom pro Prahu naprosto zásadní a klíčový význam, který ale nenávidí skupiny napojené na sionistické globalist…
Dudko
A nemáme informácie, kam zaradiť oných aktivistov? Komunisti?
V Sehnal
Proč Komunisti?? ...Jednoznačně satanisti.
Libor Halik
Očouzený Mariánský sloup spravil čistič z Karlova mostu. Pachateli hrozí dva roky www.lidovky.cz/domov/mariansky-sloup… Mariánský sloup očistil muž, který smyl vloni graffiti z Karlova mostu. Pachateli hrozí dva roky vězení | iROZHLAS - Sedmapadesátiletý muž přelezl v neděli zátarasy a rozdělal u sloupu oheň. www.irozhlas.cz/zpravy-domov/mariansky-sloup…
Dudko
Vďaka Vám za info.
Neviem kto je takého radikalizmu schopný, myslel som si že tí, čo boli proti osadeniu stĺpa. Zdá sa že aj oni by sa mali učiť tolerantnosti a nebrániť nám verejne vyznať svoju naboženskú príslušnosť a vieru. Nakoniec, Panna nikdy nikomu neublížila, nemožno jej nič vyčítať ani ju z ničoho obviniť - na rozdiel od rozličných svetských osobností, ktorým sa tiež stavajú pomníky.
Libor Halik
Dudko
A neviete, kto organizoval prípadne podpísal onú petíciu proti tomu stĺpu? Myslím tým ako tam bol ich počin proti pomníku zdôvodnený.
Libor Halik
Petícia bola od komunistov.
Dudko
No a sme doma... On aj ten vandal by mal nejako zdôvodniť prečo to spravil, a aby sa obhájil, bude kecať niečo o poverách a stredovekom tmárstve, ktoré by v modernom svete už nemali mať miesto.