Stina Kri
Słyszałam wypowiedź pewnego kapłana cytuję: kapłani którzy zrzucają sutannę sami skazują sie na potępienie jak i osoby temu dopomagające - kobiety. Teraz rozumiem powiedzenie że piekło będzie wybrukowane kapłanami. Kapłanie masz jeszcze szansę ratować duszę Bóg dał Ci powołanie, nie marnuj tego talentu a pomnóż go. Przywdziej z powrotem sutannę i słóż Bogu bo cię do tej służby powołał. Jezu TY …More
Słyszałam wypowiedź pewnego kapłana cytuję: kapłani którzy zrzucają sutannę sami skazują sie na potępienie jak i osoby temu dopomagające - kobiety. Teraz rozumiem powiedzenie że piekło będzie wybrukowane kapłanami. Kapłanie masz jeszcze szansę ratować duszę Bóg dał Ci powołanie, nie marnuj tego talentu a pomnóż go. Przywdziej z powrotem sutannę i słóż Bogu bo cię do tej służby powołał. Jezu TY się tym zajmij.
Stina Kri
Słyszałam wypowiedź pewnego kapłana cytuję: kapłani którzy zrzucają sutannę sami skazują sie na potępienie jak i osoby temu dopomagajace - kobiety. Teraz rozumiem powiedzenie że piekło będzie wybrukowane kapłanami. Kapłanie masz jeszcze szanse ratować duszę Bóg dał Ci powołanie, nie marnuj tego talentu a pomnóż go. Przywdziej z powrotem sutannę i słóż Bogu bo cie do tej służby powołał. Jeży TY …More
Słyszałam wypowiedź pewnego kapłana cytuję: kapłani którzy zrzucają sutannę sami skazują sie na potępienie jak i osoby temu dopomagajace - kobiety. Teraz rozumiem powiedzenie że piekło będzie wybrukowane kapłanami. Kapłanie masz jeszcze szanse ratować duszę Bóg dał Ci powołanie, nie marnuj tego talentu a pomnóż go. Przywdziej z powrotem sutannę i słóż Bogu bo cie do tej służby powołał. Jeży TY się tym zajmie.
Naucz mnie pokory
Nie ma się co martwić ,niedługo ogłoszą go Bergoliańskim biskupem NWO.Dla pisowców zdrajców narodu polskiego nie ma rzeczy niemożliwych,a świecenie będzie na Jasnej Górze .
wlowoj
Przez 6 lat seminarium nie zorientowali się że nie ma powołania? Do czego to polityczne znajomości popychają ludzi...
Weronika....S
Czy nie odwrotnie? Czy reputacja nie spowodowała plotek i oskarżeń? Nie można mylić przyczyny ze skutkiem.
V.R.S.
"ale muszem poszukać coś o "partnerstwie publiczno -prywatnym", "pasterzy" lefebrystów! :)))"
--

No u wojtylian wygląda to tak że nie wie (oficjalnie) lewica co czyni prawica:
tvn24.pl/…edzial-ze-jedzie-z-nim-kwasniewski-ra87395-3724725
Elkam
@V.R.S.

Tzw. Partnerstwo publiczno-prywatne to jedna z cech wyznaczających cywilizację tysiącletniej Poliny.

-------------------------------------------------------

Siła wyższa !

Nie chcem ale muszem poszukać coś o "partnerstwie publiczno -prywatnym", "pasterzy" lefebrystów! :)))
V.R.S.
"Pierwsza msza święta Szydło była transmitowana przez katolicką Telewizję Trwam, a uczestniczyli w niej czołowi polscy politycy ... osobom rozpowszechniającym plotki o życiu prywatnym Szydło groził pozwami cywilnymi"

---
Tzw. Partnerstwo publiczno-prywatne to jedna z cech wyznaczających cywilizację tysiącletniej Poliny.
Adrianna7
Kapłanem się jest do końca życia. A za porzucenie Służby Kapłańkiej będzie przed Boskim Majestatem surowo odpowiadał...
Julia Pole
ale do zakładania rodziny też nie jest się wtedy najlepszym materiałem....