POLACY! DO BRONI! KONIECZNY DOSTĘP DO BRONI PALNEJ NATYCHMIAST! IDĄ BARDZO CIĘŻKIE CZASY! (VIDEO)

Polacy! Do BRONI! Konieczny dostęp do broni palnej NATYCHMIAST! Idą bardzo ciężkie czasy! Sprawę komentuje mecenas Andrzej Turczyn.

Dobrze! Mówimy, wszyscy mówimy o dostępie do broni. Domagamy się dostępu do broni. PiS musi czuć nacisk społeczny. Proszę, tylko nie piszcie, że to i tak nic nie pomoże. Politycy właśnie tego chcą, abyśmy myśleli, że oni wszystko z nami mogą, a my ważni jesteśmy tylko raz na cztery lata.

W Czechach trwają przygotowania do wpisania prawa do broni w Konstytucji i szeroka akcja społeczna, poprzedzająca utworzenie organizacji paramilitarnych. O tym napiszę osobny wpis, bo to sprawa arcyciekawa.

W Polsce idzie to opornie, PiS wystraszony jest tematem broni. Nie mają jednak wyjścia. Muszą się ugiąć na naciskiem społecznym. Moje obserwacje w z grup sympatyków PiS na Facebook są takie, że ludzi wypowiadający się przeciwko rozszerzeniu prawa do broni jest garstka, są w swoich lewackich opinia osamotnieni. W Polsce Polacy nie chcą aby rząd myślał jak Hitler.

Środowisko Gazety Polskiej zaczyna dostrzegać powagę problemu, tylko prawicowa lewica z portalu wPolityce łyka bzdury lewackich mediów w USA, że w Ameryce jest problem z bronią palną, pokazując statystki przestępczości. Nie zwracają prawicowi lewicowcy zarazem uwagi na istotne informacje:

Prawicowa lewico, rozbrojenie praworządnych obywateli nie rozbroi przestępców, co najwyżej spotęguje problem. Na przestępczość wpływ ma nie posiadanie broni, a przestępczość jest znacznie bardziej skomplikowanym zjawiskiem społecznym. Przestępczość powstaje nie z tego powodu, że istnieje broń. Bez istnienia broni przestępczość też istniała i miała się całkiem nieźle. Broń jest i będzie wykorzystywana przez przestępców, nawet wówczas gdy będzie zakazana. No trudno po tzw. prawej stronie też zdarzają się ludzi o mentalności lewaków.
lomax
Popieram, Polacy biegiem po pozwolenia na broń!